płytki imitujące beton

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Filomena-92
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 13:02

płytki imitujące beton

Post autor: Filomena-92 »

Jakie wybrać płytki imitujące beton? Zależy mi na tym żeby ściana w kuchni wyglądała jaby była z żywego betonu. Polecicie jakieś fajne płytki lub fajny sklep? Strasznie się podjarałam, bo bardzo mi się coś takiego podoba. A nic fajnego nie mogę znaleźć.
panialo

Re: płytki imitujące beton

Post autor: panialo »

Filomena-92 pisze: 26 paź 2021, 6:03 Jakie wybrać płytki imitujące beton? Zależy mi na tym żeby ściana w kuchni wyglądała jaby była z żywego betonu. Polecicie jakieś fajne płytki lub fajny sklep? Strasznie się podjarałam, bo bardzo mi się coś takiego podoba. A nic fajnego nie mogę znaleźć.
Łee, to pewnie mega kosztowna sprawa? Tak samo jak stare cegły , ale mam nadzieję, że mi się uda w coś takiego w domu zainwestować. Jakoś tak sobie to zamarzyłam i nie będę mówiła, że jest inaczej. Po prostu, takie mamy plany i na tym nam zależy. Dom musi wyglądać tak, jak sobie wymarzyliśmy.
kamillek

Re: płytki imitujące beton

Post autor: kamillek »

Jak tematyka budowlana, to polecam stronę http://expert-budowlany.pl/ Na stronie są artykuły o ogólnie mówiąc budowlance. Zebrano wszystko w jednym miejscu, żeby nie trzeba było szukać w internecie. Strona rozwija się, bo pojawiają się kolejne artykuły. Jest to strona warta uwagi. Zawiera naprawdę sporo przydatnych informacji. Piszą również o fotowoltaice jakby ktoś był zainteresowany. Naprawdę ciekawa strona i pomocna. Szczerze polecam!!
Co do płytek imitujących beton, to niestety nie pomogę. Jednam mam nadzieję, że znajdziesz co potrzebujesz.
ODPOWIEDZ