Biżuteria

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie

• Bookmarks: 18 • Comments: 7


 

Wielu mężczyzn jeżeli decyduje się oświadczyć swojej ukochanej, myśli, że pierścionek musi być pokaźny, widoczny i masywny. Z jakichś powodów są oni przekonani, że tylko takie coś będzie satysfakcjonować obdarowaną i wskazywać na prawdziwą miłość mężczyzny. Jest to absolutna nieprawda, nie chcemy przecież by kobieta wstydziła się pierścionka, który dostanie. Musimy wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie nie rozstanie się z nim przynajmniej do ślubu, czyli powinien on pasować jej do wszystkiego. Tutaj pojawia się problem – nie chcemy przecież by nasz pierścionek wyglądał na wątły czy złej jakości.
Z pomocą przychodzą próby złota, srebra czy platyny. Na stałe w sklepach jubilerskich znajdują się zazwyczaj przeciętne pierścionki niskiej próby a co za tym idzie- tańsze.
Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by zamówić pierścionek tworzony specjalnie na nasze potrzeby. Motywy, które powinny przypaść przyszłej narzeczonej do gustu to wszelkie zwiewne motyle i kwiaty, Równie modne są klasyczne pierścionki z kamieniem szlachetnym w środku, jednak ten nie może być w zbyt dominującym kolorze albo zbyt wielki. Jeżeli kobieta jest minimalistką, na pewno nie pogardzi grubą obrączką z wygrawerowanymi, nie rzucającymi się w oczy wzorami. Przy wyborze stopu z którego ma być wykonany pierścionek pamiętajmy, by najpierw sprawdzić czy ukochana nie ma alergii na którykolwiek z metali. To częsty błąd, przez który atmosfera robi się nieco niezręczna. Jak widać, aby dobrać odpowiedni pierścionek najważniejsze jest znać dobrze przyszłą narzeczoną.

comments icon7 comments
7 notes
17 views
bookmark icon

7 thoughts on “Pierścionek zaręczynowy na zamówienie

    Write a comment...

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Oldest
    Newest
    Most Upvoted