Pierścionek zaręczynowy na zamówienie

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie

 

Wielu mężczyzn jeżeli decyduje się oświadczyć swojej ukochanej, myśli, że pierścionek musi być pokaźny, widoczny i masywny. Z jakichś powodów są oni przekonani, że tylko takie coś będzie satysfakcjonować obdarowaną i wskazywać na prawdziwą miłość mężczyzny. Jest to absolutna nieprawda, nie chcemy przecież by kobieta wstydziła się pierścionka, który dostanie. Musimy wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie nie rozstanie się z nim przynajmniej do ślubu, czyli powinien on pasować jej do wszystkiego. Tutaj pojawia się problem – nie chcemy przecież by nasz pierścionek wyglądał na wątły czy złej jakości.
Z pomocą przychodzą próby złota, srebra czy platyny. Na stałe w sklepach jubilerskich znajdują się zazwyczaj przeciętne pierścionki niskiej próby a co za tym idzie- tańsze.
Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by zamówić pierścionek tworzony specjalnie na nasze potrzeby. Motywy, które powinny przypaść przyszłej narzeczonej do gustu to wszelkie zwiewne motyle i kwiaty, Równie modne są klasyczne pierścionki z kamieniem szlachetnym w środku, jednak ten nie może być w zbyt dominującym kolorze albo zbyt wielki. Jeżeli kobieta jest minimalistką, na pewno nie pogardzi grubą obrączką z wygrawerowanymi, nie rzucającymi się w oczy wzorami. Przy wyborze stopu z którego ma być wykonany pierścionek pamiętajmy, by najpierw sprawdzić czy ukochana nie ma alergii na którykolwiek z metali. To częsty błąd, przez który atmosfera robi się nieco niezręczna. Jak widać, aby dobrać odpowiedni pierścionek najważniejsze jest znać dobrze przyszłą narzeczoną.

7 myśli na temat “Pierścionek zaręczynowy na zamówienie

  1. W sklepach wybór jest ogromny. Uważam, że robienie pierścionka na zamówienie to trochę przesada. Tym bardziej, że nie powinien być on jakiś bardzo zauważalny.

  2. Wydaje mi się, że robienie pierścionków na zamówienie jest już przesadą. Prawda jest taka , że nie ma wzoru, który nie zostały już stworzony na takie potrzey. Jubilerzy w zupełności zaspokajają wszystkie potrzey.

Dodaj komentarz