Perfumy w podarku

Perfumy w podarku

Perfumy to dość popularny prezent, który wręczany jest głównie na święta. Niektórzy świetnie znają gusta innych i bez problemu wybiorą perfumy, które nie okażą się wtopą. Kupowanie perfum jako prezent to niewątpliwie bardzo ryzykowna sprawa. Jednak jeśli kilka kwestii przemyślimy i odrobinę się postaramy może się okazać, że osoba obdarowana zostanie zwalona z nóg.
Najgorsza jest sytuacja, w której nie wiemy czy osoba, dla której kupujemy prezent używa tych perfum, ale wiemy, że są osoby, które najchętniej kupowałyby je litrami. Jest to dość niebezpieczny grunt i nie warto na niego wchodzić. Lepiej wybrać coś innego.
Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie aktualnie reklamowanego bestselleru. Takie zapachy są bardzo popularne i najczęściej popularność  niesie za sobą bardzo ważne powody. Przy wyborze perfum warto kierować się zapachem perfum, który może być słodki, kwiatowy, pudrowy, cytrusowy lub owocowy. Jeżeli osoba, dla której kupujemy perfumy od lat używa kwiatowych nut to możemy być pewni, że tylko takie perfumy sprawią jej radość.
Czasami warto też podpytać bliskich osoby obdarowywanej, ponieważ mogą oni wiedzieć co ją ucieszy. Kupowanie w ciemno nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie możemy też wybierać czegoś, co podoba się nam, a wiemy, że druga osoba ma zupełnie inne gusta. Żeby nie popełnić błędu warto dokładnie przemyśleć wyżej wymienione kwestie i pochodzić po sklepach, poradzić się sprzedawców. Oni najlepiej znają się na zapachach i z całą pewnością pomogą nam w trudnej sytuacji.

4 myśli na temat “Perfumy w podarku

  1. Nie zgadzam się, że najlepszym prezentem jest wybór obecnego bestselleru na rybku. W moich odczuciach najlepiej kupić zapach klasyczny, do ktorego dana osoba jest już przywiązana.

  2. Nie wydaje mi się, aby to do końca był dobry pomysł. Każdy lubi inne zapachy więc jeśli nie wiemy, co dana osoba lubi, to perfumy niekoniecznie muszą się w tej roli sprawdzić. Czasem lepiej po prostu dać kwiatki lub czekoladki.

Dodaj komentarz