Strona 1 z 1

Jaki stomatolog w Lublinie?

: 12 wrz 2019, 2:41
autor: Aleksa
Zastanawiam się jakiego stomatologa w Lublinie wybrać. Dużo pozytywnego słyszałam o Dentamedzie. Potrzebuje wybrać się do protetyka i uzupełnić ubytki w jamie ustnej…

Re: Jaki stomatolog w Lublinie?

: 12 wrz 2019, 6:52
autor: Celina_93
Jak najbardziej polecam dentamed. Sprawdź ich ofertę http://dentamed.lublin.pl/uslugi/protetyka-stomatologiczna/. Wykonują uzupełnienia stałe, ruchome i kombinowane.

Re: Jaki stomatolog w Lublinie?

: 12 wrz 2019, 8:51
autor: Dąbrówka
Moja znajoma robiła uzupełnienia stałe w dentamed.lublin.pl i była bardzo zadowolona. Warto skorzystać z ich usług.

Re: Jaki stomatolog w Lublinie?

: 08 paź 2019, 13:19
autor: szparag
Jeśli chodzi o Lublin to nie znam żadnego dobrego dentysty. Ale jak będziesz w pobliżu Warszawy to w Atelier Uśmiechu możesz liczyć na fachową pomoc z każdej dziedziny jeśli chodzi o stomatologię. W każdym bądź razie my tam właśnie chodzimy z całą naszą rodziną. Nawet nasze dzieciaki jak słyszą,że zbliża się kontrola u stomatologa to idą tam z ochotą

Re: Jaki stomatolog w Lublinie?

: 08 lis 2019, 13:28
autor: marzenka43N1
Polecam bardzo dobra klinikę stomatologiczną https://ortodoncjakabaty.pl/dentysta-stomatolog Atrakcyjne ceny, miłe panie i fajne pakiety lecznicze.

Re: Jaki stomatolog w Lublinie?

: 03 sty 2020, 19:58
autor: mczay
Jestem w stanie polecić Ci wyłącznie klinikę stomatologiczną z Sosnowca. Jej oferta dostępna jest na stronie: http://wesolystomatologia.pl/ i jest bardzo szeroka, dzięki czemu mogą tutaj przychodzić ludzie w każdym wieku. Jestem ich stałą klientką i jestem zadowolona jakością wykonywanych usług.