Strona 1 z 1

Płatności w sklepie

: 29 cze 2019, 23:07
autor: egonolsen
Jak wiadomo, na naszym rynku działa wiele firm oferujących płatności w sklepie internetowym. wybór jest dosyć trudny, jest kilku liderów na rynku, między innymi https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online. Wybierając operatora płatności czym byście się kierowali przede wszystkim przy wyborze?

Re: Płatności w sklepie

: 21 paź 2019, 22:55
autor: mczay
Ja jestem bardziej przekonana do oferty dostępnej na stronie: https://www.przelewy24.pl/ . Słyszałam o niej mnóstwo dobrego i wydaje się być na prawdę konkretna - szybki przelew to nie jedyny plus. Płatność dokonywana jest przez stronę internetową banku, w którym ma się konto, a do tego wniosek jest już wypełniony.

Re: Płatności w sklepie

: 05 lip 2021, 18:48
autor: jubiler
Ogólnie same płatności w sklepie internetowym są czymś bardzo ważnym i ja jestem przekonany, że również należy wdrożyć właściwy system. Właśnie dlatego moim zdaniem fajnie sprawdzają się płatności online od https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online gdyż wiem jak szybkie oraz bezpieczne one są.

Re: Płatności w sklepie

: 23 maja 2022, 21:16
autor: Marianna
Ja lubię płacić karta Twisto - to tzw. odroczona płatność. Bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie przy większych zakupach, gdy nie chce się angażować od razu swoich pieniędzy, lub gdy po prostu się ich w danym momencie nie ma. Z kartą Twisto, kupujesz kiedy ci pasuje, a na spłacenie masz czas nawet do 45 dni (płatność jest do 15 dnia kolejnego miesiąca). Już kilka razy tak płaciłam i zawsze wszystko jest ok - w dodatku mam pełną kontrolę nad wydatkami w aplikacji.