Strona 1 z 1

Rozwój działalnosci

: 08 sty 2020, 13:25
autor: Inka
Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .

Re: Rozwój działalnosci

: 12 sty 2020, 0:50
autor: Melanie
Pierwszym krokiem moim zdaniem powinno być wprowadzenie płatności bezgotówkowych. My w sklepie korzystamy od kilku miesięcy z terminala od Polskie ePłatności https://www.pep.pl poza płatnościami mogliśmy wprowadzić też dodatkowe funkcje dla klientów, między innymi możliwość opłacania rachunków na miejscu.

Re: Rozwój działalnosci

: 07 cze 2021, 19:01
autor: jubiler
W sumie jak najbardziej w biznesie na pewno ważną sprawą są płatności bezgotówkowe oraz moim zdaniem również liczą się płatności online. Ja od zawsze korzystam tylko i wyłącznie z płatności online https://www.przelewy24.pl/ gdyż mam do nich pełne zaufanie. Jestem zdania, że są szybkie oraz bezpieczne.

Re: Rozwój działalnosci

: 23 cze 2021, 19:25
autor: juźka
Rozwój działalności to obecnie według mojej oceny rzecz wręcz obowiązkowa. Trzeba iść z postępem, nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Możliwości rozwoju jest mnóstwo, jednak sporo firm decyduje się na nowoczesne technologie. Sama też zaczęłam szukać wartościowych dla mnie informacji. Bot telefoniczny Hellobot to temat, który bardzo mnie zainteresował więc zaczęłam szukać informacji w tej sprawie.

Re: Rozwój działalnosci

: 05 lip 2021, 8:47
autor: Ąnnâsmith
Amazing write-up! This is worth to share. Very informative. So much fun and easy to read! I truly appreciate the time and effort you put it. Surely my friends will be interested in your writing. I am impress of what i`ve seen here. Completely defined, keep it up all the time บาคาร่า