Magiczna Klinika Gdynia opinie

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: septina »

Hej wszystkim :) czy są tu osoby ( z Gdyni najlepiej ale niekoniecznie), które miały już okazję korzystać z oferty Magicznej Kliniki? Chciałabym zacząć swoja przygodę z medycyną estetyczną a wydaje się, ze oni mają i dobrych lekarzy i na pewno bardzo dobre ceny zabiegów.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: zlotka »

ja sama jeszcze nie korzystałam ale z tego co wiem to oni działają w kilku miastach w Polsce nie? Bo moja znajoma z pracy ( w Warszawie mieszkam) coś ostatnio wspominała, że sobie u nich usta modelowała i efekt rzeczywiście fajny :)
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 37
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:52

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: tamaraa »

tak zlotka oni mają taki mobilny model działalności co osobiście bardzo mi się podoba bo nie ograniczają się tylko do jakiegoś jednego obszaru. Ja, można powiedzieć, jestem ich stałą klientką i zdecydowanie polecam :)doświadczeni lekarze, konkurencyjne ceny zabiegów i spektakularne efekty :)
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: septina »

tamaraa a zdradzisz jakie zabiegi sobie u nich robiłaś ? jak wrażenia i efekty ? daj znać koniecznie :)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 72
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:47

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: fiona45 »

Ja wybieram się do Krakowa do magicznej Kliniki,ponieważ mają teraz mega promocje. Mam problem z zmarszczkami i chciała bym usunąć je lekko botoxem. A widziałam, że teraz ten zabieg kosztuje tylko 249zł .
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:26

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: lila87 »

Myślę, że będziesz zadowolona, bo zabiegi pierwsza klasa. Pani Halina Derewianko też potrafi doradzić i dobrać coś dobrego i praktycznego. Ważne, aby konsultacja przebiegła po naszej myśli, bo jednak do takich zabiegów są też przeciwwskazania i nie zawsze można wykonać taki zabieg.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 72
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:47

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: fiona45 »

Ja też mam taką właśnie nadzieję, że będzie wszystko ok. Zawsze podobały mi się takie modelki, czy starsze Panie młode jak by miały mieć 30 lat a nie 50. Czasem takie zabiegi mogą nas zmylić, ale czuć się dobrze w Swoim ciele jest najlepiej.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:03

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: janeczka88 »

I jak tam fiona45 byłaś w tej klinice jestem ciekawa co i jak? Może coś zdradzisz?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 72
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:47

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: fiona45 »

janeczka88 pisze: ↑09 sie 2019, 22:42 I jak tam fiona45 byłaś w tej klinice jestem ciekawa co i jak? Może coś zdradzisz?
Tak byłam w magicznej klinice umówiona na konsultacje i na wszystkie moje wątpliwości zostały mi odpowiedzi fachowo i zrozumiale odpowiedziane, a potem tylko zabieg.Myślałam, że będzie to ciężki zabieg, a nie było źle, do tego opuchlizna lekka była i zniknęła szybko po zabiegu.
laraa

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: laraa »

Magiczna Klinika bardzo dobre prosperuje, jestem mega zadowolona ze współpracy z nimi, na pewno też wrócę na kolejne zabiegi. Zmarszczki wygładzone, bardzo mi się pdooba efekt, teraz przede mną powiekszanie ust, a raczej wyrównanie asymetrii. :) Teraz dużo dziewczyn robi usta, ja też się zdecydowałam.
szuszka

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: szuszka »

Magiczna Klinika to bardzo dobre miejsce na zabiegi medycyny estetycznej. Ogólnie to na początku tak dziwnie, bo mobilny gabinet to nie jest jeszcze standarrd, ale obczaiłam opinie i w sumie spoko. Skorzystałam w pomocy lekarzy, wyglądam korzystniej, więc nie ma na co narzekać i trzeba polecić.
amanda4

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: amanda4 »

laraa pisze: ↑21 paź 2021, 1:53 Magiczna Klinika bardzo dobre prosperuje, jestem mega zadowolona ze współpracy z nimi, na pewno też wrócę na kolejne zabiegi. Zmarszczki wygładzone, bardzo mi się pdooba efekt, teraz przede mną powiekszanie ust, a raczej wyrównanie asymetrii. :) Teraz dużo dziewczyn robi usta, ja też się zdecydowałam.
Też mam w planach zrobienie ust :)
nananana

Re: Magiczna Klinika Gdynia opinie

Post autor: nananana »

laraa pisze: ↑21 paź 2021, 1:53 Magiczna Klinika bardzo dobre prosperuje, jestem mega zadowolona ze współpracy z nimi, na pewno też wrócę na kolejne zabiegi. Zmarszczki wygładzone, bardzo mi się pdooba efekt, teraz przede mną powiekszanie ust, a raczej wyrównanie asymetrii. :) Teraz dużo dziewczyn robi usta, ja też się zdecydowałam.
Ja tez wyrównywałam asymetrię ust, wyszło super jestem bardzo zadowolona i licze na to ze efekt utrzyma się jak najdłużej. Wiadomo, że po jakimś czasie trzeba zabieg powtórzyć, takze za jakieś kilka miesięcy do roku chyba trzeba będzie wrócić.
ODPOWIEDZ