Wykończenie manicure

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
Justyna

Wykończenie manicure

Post autor: Justyna »

Mam od jakiegoś już czasu trochę bzika na punkcie stylizacji paznokci. Nie sądziłam, że będzie mi to sprawiało taką frajdę, nie sądziłam, że będę robić sobie manicure hybrydowy samodzielnie, a wychodzi mi to naprawdę zacnie :) zastanawiam się tylko nad wykończeniem manicure, podpowiedzcie jaka oliwka do skórek jest godna polecenia?
Emiliwił

Re: Wykończenie manicure

Post autor: Emiliwił »

Jeżeli chodzi o Wrocław i kompleksową stylizację paznokci to polecam tu studio https://maniq.pl/oferta/stylizacja-paznokci. Fajne miejsce, osoby, które bardzo dobrze znają się na swojej pracy, potrafią realnie pomóc, wykorzystać potencjał narzędzi i kosmetyków. To mi się podoba. Moje paznokcie po każdej wizycie świetnie się prezentują
megi023

Re: Wykończenie manicure

Post autor: megi023 »

Justyna pisze: ↑12 paź 2021, 14:41 Mam od jakiegoś już czasu trochę bzika na punkcie stylizacji paznokci. Nie sądziłam, że będzie mi to sprawiało taką frajdę, nie sądziłam, że będę robić sobie manicure hybrydowy samodzielnie, a wychodzi mi to naprawdę zacnie :) zastanawiam się tylko nad wykończeniem manicure, podpowiedzcie jaka oliwka jest godna polecenia?
Ja na razie nie wykonuję żadnych stylizacji paznokci, bo przede wszystkim na początek muszę zadbać o to, aby paznokcie były zdrowe. Główny problem miałam z częstym łamaniem się paznokci, więc chciałabym je wzmocnić. Od kilku dni stosuję odżywkę Eveline 8w1 Total Action. Już po tych kilku dniach widać różnicę.

Obrazek
ODPOWIEDZ