Dobry fryzjer w Warszawie?

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
mamuśka17

Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie polecić jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera w Warszawie? Zależy mi na wykonanie dobrej koloryzacji. Na https://secondhair.pl/fryzjerstwo/ jest dostępna oferta salonu na Pradze. Czy ktoś z Was może jest ich klientem i możecie podzielić się opinią. Szukam naprawdę dobrego specjalisty.
mała21

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: mała21 »

Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej koloryzacji to odwiedź salon fryzjerski Grzegorz Duży w Warszawie właśnie. Adres, to Aleja Jana Chrystiana Szucha 8. Możesz też na ich stronie zarezerwować wizytę, a przy okazji sprawdzisz zakres usług. Można tam polegać na świetnych specjalistach, doradzą tak że będziesz zadowolona.
nińńka

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: nińńka »

Od dłuższego czasu chodzę do Magii Blondu na Wilanowie, salon znajduje się na ulicy Sarmackiej. Byłam juz u Danusi, Kingi blondynki. Obydwie super się zajęły moimi włosami, można też u nich zrobić paznokcie u Darii, byłam niedawno na hybrydach i tez efekty super
Apolła34

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: Apolła34 »

Ja również mogę polecić magię blondu na sarmackiej. Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolona, wiedzą jak obchodzić się z moimi cienkimi, delikatnymi włosami. Na paznokciach też byłam, pani Daria starannie i pięknie robi hybrydy, więc jak najbardziej polecam :-)
fikołka

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: fikołka »

Apolła34 pisze: ↑28 mar 2021, 23:51 Ja również mogę polecić magię blondu na sarmackiej. Zawsze wychodzę z salonu bardzo zadowolona, wiedzą jak obchodzić się z moimi cienkimi, delikatnymi włosami. Na paznokciach też byłam, pani Daria starannie i pięknie robi hybrydy, więc jak najbardziej polecam :-)
A u Kasi od brwi i rzęs byłyście? Nie wiedziałam wcześniej, że mają tam też takie usługi
Awatar użytkownika
Elenka
Posty: 53
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:47

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: Elenka »

A może peruka? Zabiegi fryzjerskie mogą niszczyć lub obciążać włosy. A peruki jak np. tu https://perukisklep.pl/peruki-lublin/ nie tylko świetnie się prezentują, ale są też bardzo trwałe. No i pozwalają na niemal natychmiastową metamorfozę jeśli chodzi o fryzurę. Moim zdaniem warto wypróbować.
ludwiśka

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: ludwiśka »

Dziewczyny, bardzo dziękuję za Wasze rady. Ja tym czasem trafiłam przez przypadek do absolutnie fantastycznego salonu. Nazywa się AKADEMIA PERFECT HAIR. Moje słabiutkie włosy po wizycie w tym salonie układają się jak marzenie. Jestem niesamowicie zadowolona, cudownie się opiekują Klientem i extra doradzają. Bomba!
mażdi

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: mażdi »

z Waszych poleceń poszłam do Magii Blondu, zdecydowałam się na dużą metamorfozę i jestem bardzo zadowolona, moimi włosami zajęła sie pani Danusia, efekt jest super. Mam teraz dużo jaśniejsze włosy ale wcale nie są suche a tego się balam po rozjaśnianiu
aniś33

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: aniś33 »

mażdi pisze: ↑09 wrz 2021, 23:14 z Waszych poleceń poszłam do Magii Blondu, zdecydowałam się na dużą metamorfozę i jestem bardzo zadowolona, moimi włosami zajęła sie pani Danusia, efekt jest super. Mam teraz dużo jaśniejsze włosy ale wcale nie są suche a tego się balam po rozjaśnianiu
Ja też byłam nie tak dawno z metamorfozie w Magii Blondu. Z mega ciemnych przeszłam na jasny, chłodny blond. Efekt przeszedł moje oczekiwania :-)
adiś23

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: adiś23 »

aniś33 pisze: ↑20 wrz 2021, 20:44
mażdi pisze: ↑09 wrz 2021, 23:14 z Waszych poleceń poszłam do Magii Blondu, zdecydowałam się na dużą metamorfozę i jestem bardzo zadowolona, moimi włosami zajęła sie pani Danusia, efekt jest super. Mam teraz dużo jaśniejsze włosy ale wcale nie są suche a tego się balam po rozjaśnianiu
Ja też byłam nie tak dawno z metamorfozie w Magii Blondu. Z mega ciemnych przeszłam na jasny, chłodny blond. Efekt przeszedł moje oczekiwania :-)
Magia Blondu to najlepszy salon, zawsze chodzę do Pani Danusi, jest bardzo miła i mega profesjonalna. Robi cuda z włosami ;-)
anieliś

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: anieliś »

adiś23 pisze: ↑30 wrz 2021, 22:03
aniś33 pisze: ↑20 wrz 2021, 20:44
mażdi pisze: ↑09 wrz 2021, 23:14 z Waszych poleceń poszłam do Magii Blondu, zdecydowałam się na dużą metamorfozę i jestem bardzo zadowolona, moimi włosami zajęła sie pani Danusia, efekt jest super. Mam teraz dużo jaśniejsze włosy ale wcale nie są suche a tego się balam po rozjaśnianiu
Ja też byłam nie tak dawno z metamorfozie w Magii Blondu. Z mega ciemnych przeszłam na jasny, chłodny blond. Efekt przeszedł moje oczekiwania :-)
Magia Blondu to najlepszy salon, zawsze chodzę do Pani Danusi, jest bardzo miła i mega profesjonalna. Robi cuda z włosami ;-)
A powiedzcie, gdzie znajdują się ten salon, macie jakis numer telefonu?
maryśka

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: maryśka »

anieliś pisze: ↑30 wrz 2021, 23:14
adiś23 pisze: ↑30 wrz 2021, 22:03
aniś33 pisze: ↑20 wrz 2021, 20:44
Ja też byłam nie tak dawno z metamorfozie w Magii Blondu. Z mega ciemnych przeszłam na jasny, chłodny blond. Efekt przeszedł moje oczekiwania :-)
Magia Blondu to najlepszy salon, zawsze chodzę do Pani Danusi, jest bardzo miła i mega profesjonalna. Robi cuda z włosami ;-)
A powiedzcie, gdzie znajdują się ten salon, macie jakis numer telefonu?
Ja polecam wejść na facebooka magii blondu, można zobaczyć ich dzieła i są tam podane dane kontaktowe https://www.facebook.com/groups/1782748 ... 9504930984
kłębek

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: kłębek »

ludwiśka pisze: ↑31 lip 2021, 21:15 Dziewczyny, bardzo dziękuję za Wasze rady. Ja tym czasem trafiłam przez przypadek do absolutnie fantastycznego salonu. Nazywa się AKADEMIA PERFECT HAIR. Moje słabiutkie włosy po wizycie w tym salonie układają się jak marzenie. Jestem niesamowicie zadowolona, cudownie się opiekują Klientem i extra doradzają. Bomba!
Ludwiśka, ja też jestem Klientką Akademii Perfect Hair - salon na pięć z plusem ;) Mają wiedzę, doświadczenie, stosują profesjonalne kosmetyki. Co ważne potrafią super doradzić. Ja zawsze jestem zadowolona z wizyty. Tu pracują super fryzjerzy i styliści fryzur!!!!
zołka

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: zołka »

maryśka pisze: ↑31 paź 2021, 16:22 Ja polecam wejść na facebooka magii blondu, można zobaczyć ich dzieła i są tam podane dane kontaktowe https://www.facebook.com/groups/1782748 ... 9504930984
Ale mają tam piękne zdjęcia, metamorfozy świetne, szok, jaka różnica: https://www.facebook.com/danutacyboronm ... 4032066372 I kolor i stan włosów, no mega :o
maryśka

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: maryśka »

,,Ale mają tam piękne zdjęcia, metamorfozy świetne, szok, jaka różnica: https://www.facebook.com/danutacyboronm ... 4032066372 I kolor i stan włosów, no mega :o''

Wow metamorfozy w Magii Blondu robią wrażanie, są po prostu niesamowite :-) Ja właśnie jestem umówiona na fotel do Pani Danusi, już nie mogę się doczekać. Chce trochę poszaleć i rozjaśnić włosy :-) Moja koleżanka poleciła mi ten salon, ona ma zawsze nienaganną fryzurę i piękny chłodny odcień blondu <3
wiola

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: wiola »

,,Wow metamorfozy w Magii Blondu robią wrażanie, są po prostu niesamowite :-) Ja właśnie jestem umówiona na fotel do Pani Danusi, już nie mogę się doczekać. Chce trochę poszaleć i rozjaśnić włosy :-) Moja koleżanka poleciła mi ten salon, ona ma zawsze nienaganną fryzurę i piękny chłodny odcień blondu <3''

Ja jestem właśnie po szalonej metamorfozie w Magii Blondu, z bardzo ciemnego brązu stałam się blondynką. Efekt jest piękny. Mąż mówi że zakochał się w blondyneczce od nowa ;-)
oliś

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: oliś »

,,Wow metamorfozy w Magii Blondu robią wrażanie, są po prostu niesamowite :-) Ja właśnie jestem umówiona na fotel do Pani Danusi, już nie mogę się doczekać. Chce trochę poszaleć i rozjaśnić włosy :-) Moja koleżanka poleciła mi ten salon, ona ma zawsze nienaganną fryzurę i piękny chłodny odcień blondu <3''

,,Ja jestem właśnie po szalonej metamorfozie w Magii Blondu, z bardzo ciemnego brązu stałam się blondynką. Efekt jest piękny. Mąż mówi że zakochał się w blondyneczce od nowa ;-),,

Te opinie przekonały mnie do wizyty w Magii Blondu, trafiłam na fotel do Pani Danusi, niesamowita kobieta <3 Blond wyszedł perfekcyjnie :-)
samana

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: samana »

,,Ja jestem właśnie po szalonej metamorfozie w Magii Blondu, z bardzo ciemnego brązu stałam się blondynką. Efekt jest piękny. Mąż mówi że zakochał się w blondyneczce od nowa ;-),,

Te opinie przekonały mnie do wizyty w Magii Blondu, trafiłam na fotel do Pani Danusi, niesamowita kobieta <3 Blond wyszedł perfekcyjnie :-)''

W Magii Blondu wykonują piękne włosowe metamorfozy. Ostatnio u Pani Danusi z krwistej rudej stałą się jasną blondynką. Jestem zachwycona efektem :-)
ewi9922

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: ewi9922 »

No w sumie to kosmetyków do włosów jest mnóstwo, ale wydaje mi się, że warto szukać tych, które mają najlepsze opinie i najlepsze działanie. Sprawdźcie sobie serię, jak Inoar Bombar. Działanie tych kosmetyków to nawilżenie, odbudowa włosów, no i oczywiście regeneracja. Dajcie znać, jak przetestujecie!
ODPOWIEDZ