Jak skutecznie prostować włosy?

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
Tośka21

Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: Tośka21 »

Hej, mam spore problemy z włosami. Staram się je wyprostować na różne sposoby i absolutnie nic nie daje rezultatu. Chcę postawić na coś sprawdzonego, dzięki czemu będę miała pewność, że osiągnę odpowiedni efekt na moich włosach. W tym momencie bardzo mi się puszą i totalnie nie jestem sobie w stanie z nimi poradzić. Macie cokolwiek, co mogłoby zadziałać?
Bożena

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: Bożena »

A próbowałaś prostować u fryzjera? Mi w domu absolutnie nic nie wychodzi. Po prostowaniu moje włosy potrzebują jakieś 20 minut, by znów się rozczapierzyć :P W sprawdzonym zakładzie poddałam się terapii moroccan keratin od Inoar i efekt jest super. Mam nie tylko odbuwodane i nawilżone włosy, ale też już od 3 miesięcy są proste.
Elżbieta

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: Elżbieta »

O proszę, to bardzo podobnie, jak u mnie. Też u mojej fryzjerki odbyłam zabieg tymi produktami z Inoara i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Przede wszystkim bardzo zredukował puszenie się moich włosów, co u mnie było największym utrapieniem i w końcu sobie z nim poradziłam.
Róża

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: Róża »

Słyszałam o takiej terapii. Wiem, że ten zestaw do brazylijskiego keratynowego prostowania świetnie się sprwadza pod kąte prostowania i daje bardzo długi efekt, ale przy okazji świetnie wygładza włosy i je odżywia. Też chcę skorzystać z tego zabiegu, bo na lato lubię mieć wyprostowane włosy.
Mirosława

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: Mirosława »

Bardzo Wam dziękuję! W takim razie koniecznie będę musiała sprawdzić ten zestaw i mam nadzieję, że w końcu będzie to czymś, co relanie pomoże mi ogarnąć fryzurę. Mam taką nadzieję, bo już naprawdę długo szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Trzymajcie kciuki!
heśka

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: heśka »

boję się jakichs mocno ingerujących zabiegow, mam włosy falowane i jak mam ochotę je wygładzić to ukladam je loko-suszarką Babyliss hydro fusion. Efekt jest super, na włosy działa podwójna jonizacja, co sprawia, ze są gładkie, nie puszą się i wyglądają naturalnie ................
mamuśka17

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: mamuśka17 »

Na pewno nie prostownicą. Ona niszczy włosy. I takie prostowanie na pewno jest czasochłonne. Można pokusić się o np. noszenie peruki, wiele znanych osób również je nosi. Jednak też można zdecydować się na zabieg przedłużania i zagęszczania włosów. To może przyczynić się do ich wyprostowania. Na http://zageszczaniewlosow.pl/ jest dostępna informacja o tych zabiegów. Poczytaj.
Miłka78

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: Miłka78 »

O proszę, super sprawa :) Też stosuję te produkty z INOAR i jestem pod wrażeniem. U mnie ta terapia kreatynowa sprawdziła się mega dobrze, więc i Wam mogę ją polecić. Jeśli jeszcze nie sprawdzałyście tego produktu, to koniecznie go przetestujcie i na sobie przekonajcie się, jak może ona u Was zadziałać.
iwońcia

Re: Jak skutecznie prostować włosy?

Post autor: iwońcia »

heśka pisze: ↑08 lip 2021, 11:36 boję się jakichs mocno ingerujących zabiegow, mam włosy falowane i jak mam ochotę je wygładzić to ukladam je loko-suszarką Babyliss hydro fusion. Efekt jest super, na włosy działa podwójna jonizacja, co sprawia, ze są gładkie, nie puszą się i wyglądają naturalnie ................
zastanawiam się nad tym sprzętem, już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu, mój stary sprzęt już ledwo działa a widze, że technologia od mojego ostatniego zakupu mocno poszła do przodu, Babyliss robi świetne urządzenia więc myślę że bedę zadowolona
ODPOWIEDZ