solidny kurier

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

solidny kurier

Post autor: samantija »

Cześć. Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś? I jak lepiej nadawać, bezpośrednio czy przez pośrednika? Która z tych opcji będzie korzystniejsza jak uważacie?
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: solidny kurier

Post autor: quster »

Najlepiej będzie skorzystać z brokera kurierskiego. Raz, że udostępnia wszelkie poradniki na przykład na temat jak wysłać paczkę za pobraniem , to jeszcze jest porównywarka cen usług różnych kurierów. Zatem możesz szybko sprawdzić gdzie jest najtaniej i online paczkę nadać, to zajmuje kilka chwil
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: solidny kurier

Post autor: maniola »

samantija pisze: ↑11 cze 2021, 22:50 Cześć. Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś? I jak lepiej nadawać, bezpośrednio czy przez pośrednika? Która z tych opcji będzie korzystniejsza jak uważacie?
Konkretnie nie polecę, ale możesz sprawdzić sobie jakie ceny oferują za przesyłki paletowe za pośrednictwem brokera https://www.pogotowiepaletowe.pl/ . Już na tej podstawie będziesz wiedziała na kogo zwrócić uwagę
jaśmin8444

Re: solidny kurier

Post autor: jaśmin8444 »

Gdy potrzebuję wysłać list, najczęściej używam firmy kurierskiej. Towary wysyłam poprzez portal https://www.kuriernet.pl/ dlatego, że posiada strasznie atrakcyjne koszty paczek oraz jest intuicyjna w użytkowaniu. Na dodatek, istnieje również zaimplementowany monitoring przesyłek, dlatego jest szansa ich namierzenia. Co sądzicie o tym projekcie?
ODPOWIEDZ