paczki ponadgabarytowe

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

paczki ponadgabarytowe

Post autor: samantija »

Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: quster »

samantija pisze: ↑11 cze 2021, 22:36 Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Dołączę się do pytania, jednak mnie interesują palety międzynarodowe . Jakiego kuriera wobec tego wybrać? Ktoś ma doświadczenie w tym temacie i może doradzić?
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: maniola »

quster pisze: ↑25 cze 2021, 3:09
Dołączę się do pytania, jednak mnie interesują palety międzynarodowe. Jakiego kuriera wobec tego wybrać? Ktoś ma doświadczenie w tym temacie i może doradzić?
A czy to ma być paleta kurierem do Holandii na przykład? w takim razie koniecznie sprawdź ofertę donati24, słyszałam że to porządny kurier z przystępnymi cenami
Awatar użytkownika
becia
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: becia »

Wiem, że nie wszystkie firmy kurierskie świadczą takie usługi. To już paczki muszą oczywiście iść na palecie dlatego potrzebne są odpowiednie samochody, zespół do ich przewożenia. Ja nie nadaję takich paczek ale wysyłam sporo. Najczęściej z pomocą paczkomatów, moim zdaniem to najwygodniejsza opcja na dostawę towaru do klienta obecnie. A ceny też są w porządku. Podoba mi się, że można też dostać kartony dedykowane do paczkomatów Inpost, zamawiam takie online w naprawdę rozsądnej cenie. A klienci zadowoleni bo są mocne, wytrzymałe i potem mogą je jeszcze wykorzystać.
Julcia33

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: Julcia33 »

Tutaj http://sbart.pl/czym-kierowac-sie-przy-wyborze-kuriera/ możesz przeczytać bardzo ciekawy artykuł na temat tego, jakie kwestie są ważne przy wyborze kuriera. Myślę, że ten artykuł zdecydowanie będzie bardzo pomocny. Zwłaszcza, że na rynku jest mnóstwo ofert firm kurierskich.
grażylda

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: grażylda »

Nie jestem w stanie jednego kuriera polecić bo wielu jest naprawdę dobrych. Polecam natomiast korzystanie z platform wysyłkowych. Jeśli chodzi o to, Jakie są maksymalne rozmiary paczek, które można nadać kurierem, to tutaj http://www.freehostel.pl/jakie-sa-maksy ... -kurierem/ znajdziecie odpowiedź na to pytanie.
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: stella »

A jak zabezpieczacie paczki? Bo szczerze mówiąc przydałaby mi się folia bąbelkowa bo ona najlepiej zabezpiecza przesyłki przed uszkodzeniem. Wiem że można ją zamówić między innymi w sklepie Pakolandia
Zybi

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: Zybi »

Pakując duże przedmioty na platformach sprzedażowych, ważne jest, aby wybrać karton o odpowiedniej wielkości. Przedmiot nie powinien być zbyt ciasno upakowany, ale też nie powinien mieć zbyt dużo wolnego miejsca. Dodatkowe wypełnienie zapewni bezpieczeństwo przedmiotu. Praktyczne porady dotyczące pakowania można znaleźć na https://tuzgierz.pl/wiadomosci-zgierz/j ... qS7FpH7l66 więc polecam każdemu tą lekturę.
Stanley

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: Stanley »

Implementacja inteligentnych etykiet i zaawansowanych systemów śledzenia przesyłek to krok milowy dla branży logistycznej, pozwalający na nieporównywalnie wyższy poziom zarządzania dostawami. Te nowoczesne rozwiązania zapewniają nie tylko szybszą i bardziej transparentną wymianę informacji, ale również znacząco poprawiają doświadczenie klientów związane z oczekiwaniem na przesyłki. Artykuł dostępny pod adresem https://tomaszowski.com.pl/inteligentne ... dostawami/ dostarcza kompleksowych informacji na temat tego, jak te technologie rewolucjonizują branżę.
ODPOWIEDZ