Adwokat rozwody

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
jaśpan

Adwokat rozwody

Post autor: jaśpan »

Potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego? Ja znam tego adwokata od rozwodów z Warszawy. Zajmuje się pomocą prawną już od wielu lat, mając bardzo duże doświadczenie i wielu klientów, którym pomógł. Mogę go polecić z czystym sumieniem każdemu.
Awatar użytkownika
dark
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:20

Re: Adwokat rozwody

Post autor: dark »

Takie sprawy to zdecydowanie z adwokatem trzeba załatwiać i to takim z doświadczeniem. Bardzo nie chciałam żeby mój już były mąż z czymkolwiek mnie zaskoczył, a był do tego zdolny. Dlatego poprosiłam o pomoc przy rozwodzie adwokata Łukasza Węgłowskiego. Jego kancelaria w Szczecinie się znajduje. Polecam bardzo jak coś, pełna profeska. Tym bardziej, że też na Pomorzu działa i w całym zachodniopomorskim.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Adwokat rozwody

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli musicie przejść przez rozwód to sprawdźcie na stronę podział majątku wrocław tutaj znajdziecie wiele informacji na temat podziału majątku, alimentów czy rozwodów. To doświadczeni prawnicy którzy pracują w jednaj z najlepszych kancelarii we Wrocławiu. Zobaczcie koniecznie na stronę.
kąsek

Re: Adwokat rozwody

Post autor: kąsek »

Z Trójmiasta tylko mec. Cejrowski mi przychodzi do głowy jeśli zależy Ci na wygranej no i podejściu adwokata do Ciebie w tym trudnym okresie. Zwykle na rozwodzie się zaczyna batalia, później zostaną kwestie opieki nad dziećmi, alimentów czy podziału majątku - z tym tez mecenas sobie doskonale radzi
bławatek

Re: Adwokat rozwody

Post autor: bławatek »

Mec. Cejrowski to nie tylko świetny prawnik ale tez człowiek - nie raz pomagał rozmową swoim klientom, doskonale tłumaczy prawnicze niuanse, przekłada na zrozumiały język - nawet w jego publikacjach na stronie czy facebooku możecie się o tym przekonać. Mega człowiek od zadań specjalnych
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Adwokat rozwody

Post autor: Grażka »

Myślę, że w sprawie rozwodowej powinien Wam pomóc jakiś dobry, sprawdzony adwokat Rozwód jest oczywiście stresującą sytuacją, a myślę, że taka profesjonalna pomoc prawna może nieco pomóc się uspokoić ;) Z tego, co wiem, to taką pomoc w przypadku rozwodu oferuje między innymi Kancelaria Prawna Gawor, kojarzycie ją?
Aśka

Re: Adwokat rozwody

Post autor: Aśka »

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. Cieszy się dobrymi opiniami, jest skuteczny w działaniach, rzetelny, konkretny i zaangażowany. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie i wie jak z niej korzystać. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Adwokat rozwody

Post autor: Kamara »

Kancelarie prawne zajmujące się rozwodami, mają pewnie ostatnio ręce pełne roboty, patrząc na to, jak pandemia wpłynęła na związki. Niestety w wielu przypadkach źle się to skończyło i teraz jest prawdziwa fala rozwodów. No cóż, czasami jest tak lepiej, ale warto też starać się naprawiać związek.
Zosieńka

Re: Adwokat rozwody

Post autor: Zosieńka »

Aśka pisze: ↑11 maja 2021, 13:14 Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. Cieszy się dobrymi opiniami, jest skuteczny w działaniach, rzetelny, konkretny i zaangażowany. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie i wie jak z niej korzystać. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.
Prawda. Mnie własnie Pan Tomasz pomagał przy podziale majątku i byłam bardzo zadowolona z tej współpracy.
ośka

Re: Adwokat rozwody

Post autor: ośka »

W różnych sprawach sprawdzi się bardzo dobrze również https://adwokatcebula.pl to prawdziwy profesjonalista. Każdy wie jak ważna jest pomoc prawna w takich trudnych momentach. Profesjonalista, dobrze doradza i niemal prowadzi za rękę. Ma dobre doświadczenie w trudnych tematach.
Sylwiaś

Re: Adwokat rozwody

Post autor: Sylwiaś »

Jeżeli chodzi o adwokatów rozwodowych, to ja znalazłam swojego tutaj https://zaufanyadwokat.pl/cat/rozwody/ - poczytałam opinie, porównałam oceny i wysłałam zapytanie do wg mnie najlepszych. Spróbuj zrobić tak jak ja - może również i Ci uda się znaleźć zaufanego adwokata :)
Gośka

Re: Adwokat rozwody

Post autor: Gośka »

Również mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze opcje rozwiązania sprawy. Każdego klienta traktuje poważnie i poświęca mu 100% swojej uwagi. Zawsze służy dobrą radą i wsparciem. Ja byłam bardzo zadowolona ze współpracy z nim.
gośka

Re: Adwokat rozwody

Post autor: gośka »

Jak potrzebowałam pomocy doświadczonego prawnika to przyjaciółka poleciła mi Porady prawne online . Jest to fantastyczna alternatywa, ponieważ możemy o wiele szybciej załatwić sprawę niż przy tradycyjnej poradzie. Dodatkowo koszt takiej usługi jest niewielki
ODPOWIEDZ