victoriavynn.com opinie

To miejsce pełne kosmetyków i opisanych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzielimy się doświadczeniami z kosmetologii i nowościami z drogerii. To miejsce na wymianę kosmetyków, podpowiedzi jak dbać o siebie, o swoją cerę oraz triki make upowe! Dzielimy się ciekawostkami znalezionymi w sieci.
Awatar użytkownika
Agata-94
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2020, 23:03

victoriavynn.com opinie

Post autor: Agata-94 »

Hej, dziewczyny. Szukam firmy produkującej dobre lakiery hybrydowe do skompletowania zestawu do salonu kosmetycznego. Natknęłam się na Victoria Vynn. Znacie, używacie na klientkach? Możecie polecić czy raczej poszukać czegoś innego? Mają śliczne kolory i chętnie bym od nich zamówiła.
Awatar użytkownika
Iliana82
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2019, 23:20

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Iliana82 »

Jeśli chcesz coś dobrego, to Victoria Vynn będzie jak najbardziej w porządku. Mam od nich sporo lakierów hybrydowych i żeli do przedłużania paznokci, a i jakiś pyłek przewinął mi się przez ręce - za każdym razem byłam zadowolona z jakości. Widziałaś ich kolekcję Dance? Cudo.


Obrazek
Awatar użytkownika
Maja_62
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2020, 6:24

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Maja_62 »

Potwierdzam, kolekcja Dance od Victoriavynn jest boska :) Mam lakiery Cha cha, Samba i Rumba, prawdziwe perełki. Super wyglądają z pyłkami i mają dobrą pigmentację.
Awatar użytkownika
Ludolfa-86
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:26

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ludolfa-86 »

BARDZO polecam hybrydy od Victoria Vynn. Pracuję zwykle na lakierach Gel Polish i jestem bardzo zadowolona. Fajna konsystencja, dobre krycie, ładne kolory - super!
Awatar użytkownika
gerarda_99
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2019, 18:33

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: gerarda_99 »

A ja polecam sprawdzić ostatnio promowany zestaw Black King i White Queen od Victorii Vynn, idealna czerń i idealna biel! Polecam.


Obrazek
Awatar użytkownika
dominika92
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2020, 12:30

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dominika92 »

Ja też uwielbiam monochromatyczne stylizacje, z dobrą czernią i fajnie napigmentowaną bielą można zrobić prawdziwe cudeńka. Mam większość lakierów i żeli do zdobień z Victoria vynn i mogę polecić.
Awatar użytkownika
Fabia73
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 6:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Fabia73 »

Używam tych lakierów od lat i jak najbardziej polecam Victoria Vynn. Zdarzyło mi się już pracować na lakierach wielu firm, ale zawsze wracam do VV. Bardzo dobra jakość.
Awatar użytkownika
Delia-71
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2019, 7:41

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Delia-71 »

A ja wam polecę szkolenia Victoria Vynn, bo naprawdę warto się wybrać. Super sprawa dla stylistek paznokci, które chcą się dokształcać. Działają w różnych miastach.
Awatar użytkownika
Benigna_74
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2020, 14:16

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Benigna_74 »

Sama byłam na szkoleniu od victoriavynn.com i polecam!
Awatar użytkownika
Beatrycja
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2019, 15:44

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Beatrycja »

Zgadzam się, Victoria Vynn ma naprawdę dobre instruktorki. Zawsze wynoszę coś nowego z tych szkoleń.
Awatar użytkownika
Klara_91
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Klara_91 »

Lakiery victoriavynn.com polecam. Dobra jakość, a klientki lubią je za trwałość i kolory.
Awatar użytkownika
Dzamila-61
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2019, 8:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dzamila-61 »

Ja ostatnio zaczęłam używać lakierów victoria vynn z serii IQ salon nail polish, bo nie miałam czasu na zwykłą hybrydę i bardzo wam polecam.
Awatar użytkownika
Izabela-80
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2019, 7:18

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Izabela-80 »

Victoria Vynn to najlepszy wybór do salonu, nie zawiedziesz się, kochana. Lakiery hybrydowe, akcesoria i gadżety do salonu - wszystko super.
Awatar użytkownika
Karolcia
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karolcia »

Hybrydy i żele od Victorii Vynn to mój must have w salonie. Bardzo lubię te produkty, są trwałe, dobrze się na nich pracuje i klientki chętnie wybierają ich kolory.
Awatar użytkownika
Iga
Posty: 5
Rejestracja: 04 sie 2019, 13:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Iga »

Bardzo wygodne w aplikacji, ładne lakiery hybrydowe. Polecam Victoriavynn.
Awatar użytkownika
Hermina90
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2020, 19:41

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Hermina90 »

Ja zaczęłam przygodę z Victoria Vynn od pracy z produktami Master Gel do akrylożeli. Potem były klasyczne lakiery hybrydowe, pyłki, żele, no i tak zostało ;) Lubię tę firmę.
Awatar użytkownika
dargomira1961
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2019, 16:53

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dargomira1961 »

Dobre lakiery, trwałe i naprawdę duży wybór kolorków. Polecam victoriavynn.com.
Awatar użytkownika
Angela_86
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2020, 21:12

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Angela_86 »

Fajna firma. Miałam okazję być na szkoleniu victoriavynn.com i było naprawdę super.
Awatar użytkownika
Betina_76
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2020, 14:27

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Betina_76 »

Victoria vynn to bardzo dobre hybrydy do salonu. Używam od dawna i na pewno będę kupowała kolejne.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2019, 13:30

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aleksa »

Fajne lakiery hybrydowe i dla początkujących, i dla profesjonalnych stylistek paznokci. Super.
Awatar użytkownika
dagna1983
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2020, 14:01

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dagna1983 »

Świetne produkty! Od półtora roku zaopatruję się u https://victoriavynn.com/ i jestem mega zadowolona :)
Awatar użytkownika
Jowita92
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2019, 0:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Jowita92 »

Najbardziej chyba podoba mi się kolekcja lakierów hybrydowych na lato z Victoria Vynn. Wspaniałe kolory, a do tego bardzo trwałe.
Awatar użytkownika
kwiatoslawa-88
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2020, 4:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: kwiatoslawa-88 »

Na produkty https://victoriavynn.com/ namówiła mnie znajoma stylistka paznokci. NIe lubię zmian, ale ta była bardzo dobra! Świetne produkty, klientki też są zachwycone.
Awatar użytkownika
Karolcia
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karolcia »

Moja pani kosmetyczka pracuje na produktach Victoria Vynn, bardzo jestem zadowolona z trwałości tych lakierów hybrydowych.
Awatar użytkownika
Lubisław70
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 14:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Lubisław70 »

Ostatnio zamówiliśmy do salonu kosmetyki do pielęgnacji dłoni dla naszych klientek. Oczywiście najpierw przetestowaliśmy na sobie, świetnie nawilżają i są idealne nawet do wrażliwej skóry.
Awatar użytkownika
Anita-87
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 4:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Anita-87 »

Bardzo często korzystam z produktów Victoria Vynn, zarówno w pracy, jak i prywatnie. Moim ulubionym produktem jest Boost Base czyli baza i odżywka w jednym. Musisz ją wypróbować!
Awatar użytkownika
beatryksa
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2020, 13:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: beatryksa »

Testowałam w salonie produkty wielu firm, ale najbardziej zadowolona jestem z https://victoriavynn.com/. Świetne efekty, dobrze się na nich pracuje, ładnie prezentują się na paznokciu.
Awatar użytkownika
bernarda-90
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2020, 3:59

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: bernarda-90 »

Szukałam szkoleń ze stylizacji paznokci, żeby podnieść moje umiejętności. Wybrałam szkolenia organizowane przez Victoria Vynn i jestem bardzo zadowolona!
Awatar użytkownika
Chwalisława84
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2020, 20:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Chwalisława84 »

Możesz bez wahania wybrać lakiery Victoria Vynn. Już od kilku lat z nich korzystam i powiem szczerze, że nie znam lepszych - a pracowałam na różnych markach.
Awatar użytkownika
Dalmira1995
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2019, 9:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dalmira1995 »

Pracuję na różnych produktach Victoria Vynn, mam od nich zarówno lakiery, jak i kosmetyki do zdobień i nigdy mnie nie zawiodły.
Awatar użytkownika
Hadrian78
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:30

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Hadrian78 »

Widzę, że w większości wypowiadają się Panie ;) Nic dziwnego, styliści paznokci to jeszcze rzadkość. No ale wracając do tematu, to ostatnio miałem okazję testować Spider Line Gel Black Victoria Vynn i jestem zachwycony. Idealnie sprawdził się przy prostych zdobieniach i dał super efekt.
Awatar użytkownika
hermenegilda74
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: hermenegilda74 »

Doskonałe produkty! Super jakość i bardzo korzystne ceny. Jestem wierna Victoria Vynn od ponad roku :)
Awatar użytkownika
Ilona1969
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:03

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ilona1969 »

Byłam na szkoleniu organizowanym przez Victoria Vynn, zdobyłam wiele wiedzy praktycznej i zdecydowanie rozwinęłam swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
Bernadeta1998
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2020, 1:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Bernadeta1998 »

Stale zamawiam produkty z Victoria Vynn, uwielbiam kolory ich lakierów hybrydowych, mają kolekcję przepięknych pastelowych odcieni.
Awatar użytkownika
adriana
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:29

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: adriana »

Lakiery hybrydowe z https://victoriavynn.com/ są bardzo wytrzymałe! Odkąd zaczęłam je stosować w salonie klientki bardzo sobie chwalą wytrzymałość manicure.
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2020, 16:18

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Antonina »

Też przypadkiem trafiłam na Victoria Vynn i bardzo się z tego cieszę. Praca na ich produktach to sama przyjemność. Lakiery mają nie tylko śliczne kolory, ale i idealną konsystencję.
Awatar użytkownika
bona-88
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2020, 7:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: bona-88 »

Byłam na szkoleniu organizowanym przez Victoria Vynn. Prowadzą je fantastyczne i zdolne instruktorki, które potrafią przekazać innym swoją wiedzę.
Awatar użytkownika
keira93
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 17:30

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: keira93 »

Dla mnie zachwycająca jest linia lakierów hybrydowych Victoria Vynn w letnich kolorach. Najpiękniejszy jest Violet Unicorn! Polecam :)Obrazek
Awatar użytkownika
Emanuela1992
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2020, 11:49

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Emanuela1992 »

Już ponad 2 lata pracuję w salonie na produktach Victoria Vynn. Na początku używałam też produktów innych marek, ale te są dla mnie najlepsze.
Awatar użytkownika
Kwiatosława-62
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 6:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kwiatosława-62 »

Moja manikiurzystka używa kosmetyków z Victoria Vynn. Jako klientka bardzo sobie chwalę ich produkty, są bardzo trwałe!
Awatar użytkownika
wahid-76
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 2:43

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: wahid-76 »

Zazwyczaj pracuje na lakierach Gel Polish i jestem bardzo zadowolona. Mają fajną konsystencje, dobre krycie i przepiękne kolory! polecam hybrydy od Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
jaroslawa-79
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 2:47

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: jaroslawa-79 »

Moim zdaniem monochromatyczne stylizacje to prawdziwy hit. Zdobienie wszystkiego żelami do zdobień z Victoria vyn robi robotę.
Awatar użytkownika
Odyla-81
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 2:23

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Odyla-81 »

Ja musiałam się sporo nauczyć zanim zaczęłam malować zawodowo. Serdecznie polecam szkolenia Victoria Vynn, bo naprawdę warto się wybrać. To fajna opcja dla początkujących stylistek.
Awatar użytkownika
Zuzanna76
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:31

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Zuzanna76 »

Szkolenia od victoriavynn.com to ogromna dawka wiedzy, którą można wykorzystać na wielu zajęciach praktycznych a później również w samej pracy.
Awatar użytkownika
Tomiła61
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:48

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tomiła61 »

W kwestii szkoleń, to chyba najważniejsze jest podejście instruktorek, które cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania.Panuje na nich atmosfera chęci wzajemnej pomocy.
Awatar użytkownika
albin1989
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 6:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: albin1989 »

Lakiery od Victoria Vynn są lubiane przez klientki. Mają dobrą jakość, piękne kolory i dlugo się utrzymują bez konieczności poprawek.
Awatar użytkownika
Ildefonsa
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 2:50

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ildefonsa »

Myślę, że to najlepszy wybór jako asortyment do salonu. Doceniam też bardzo ich pomoc i doradztwo w kwestiach marketingowych.
Awatar użytkownika
żarek-97
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 5:48

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: żarek-97 »

Zgodzę się z przedmówczyniami, że lakiery Victorii Vynn zdobyły moje serce przede wszystkim jakością. Nikt to próbował na pewno się nie zawiedzie.
Awatar użytkownika
Emina
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 6:09

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Emina »

Polecam lakiery Victoria Vynn ponieważ są lekkie i przyjemne w aplikacji.
Awatar użytkownika
Joachim_92
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 8:56

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Joachim_92 »

Myślę że ich produkty są uniwersalne bo zadowalają zarówno profesjonalistki i jak i osoby początkujące. N prawdę porządne lakiery hybrydowe
Awatar użytkownika
Minerwa1989
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 17:33

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Minerwa1989 »

Zmiany nie zawsze są zle i mogą przynieść wiele dobrego ;) Cieszę się, że skorzystałam z ich oferty i już zostałam na stałe!
Awatar użytkownika
więcesław80
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 19:07

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: więcesław80 »

Victoria Vynn ma również bardzo fajne produkty uzupełniające, pielęgnacyjne. Testujemy ostatnio nową serie do nawilżania bardzo wrażliwej skóry dłoni. Polecam
Awatar użytkownika
narcyz1966
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 0:41

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: narcyz1966 »

Slyszałam wiele dobrego na ich temat, ale nigdy nie miałam okazji sprawdzić ich produktów na własnej skórze. Ostatnio kupiłam produkt Boost Base , czyli bazę i odżywkę w jednym i wiem, że to nie był mój ostatni raz ;)
Awatar użytkownika
Rosłan1983
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 3:10

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Rosłan1983 »

Otwarcie salonu to wielka odpowiedzialność, dlatego warto używać produktów, tylko ze sprawdzonych źródeł - ja polecam Victoria Vynn
Awatar użytkownika
Sandra1964
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 18:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sandra1964 »

Byłam pewna, że mam dwie lewe ręce do stylizacji paznokci, ale zdecydowałam się na szkolenia organizowane przez Victoria Vynn i jestem bardzo zadowolona! Jedna można wypracować wiele rzeczy ;)
Awatar użytkownika
Zdzislawa-86
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 21:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Zdzislawa-86 »

Pracowałam na różnych markach, ale lakiery od Victoria Vynn są N A J L E P S Z E! :)
Awatar użytkownika
Boguchwała61
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 2:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Boguchwała61 »

Ja dzięki takiemu forum dowiedziałam się o ich istnieniu. Nie spotalam się z żadnym negatywnym komentarzem, więc chyba o czymś to świadczy ;) Same plusy!
Awatar użytkownika
dargomira1961
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2019, 16:53

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dargomira1961 »

Wiele osób, chwali ale mało kto mówi o konkretnych produktach :D Dla mnie absolutnym numerem 1 jest Spider Line Gel Black Victoria Vynn i jestem zachwycony.
Awatar użytkownika
magda_72
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, 17:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: magda_72 »

Cena jest w 100% adekwatna do jakości. Uczciwa marka, z bardzo dobrymi lakierami.
Awatar użytkownika
Agata-60
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2020, 7:56

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Agata-60 »

Pracuję w salonie na produktach Victoria Vynn - to byl pomysl szefowej. Początkowo myślałam, że to jej zachcianka, ale z czasem zyskałyśmy o wiele więcej zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
Odyla-84
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2020, 22:52

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Odyla-84 »

W gronie moich znajomych stylistek paznokci, wszystkie chwalą produkty Victorii Vynn. Zawsze z podekscytowaniem czekamy na nowe serie produktów :)
Awatar użytkownika
zenona95
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2019, 22:28

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: zenona95 »

Firma Victoria Vynn to solidny partner do współpracy, dbają o swoich kontrahentów, przygotowują specjalne oferty, promocje, przyjeżdżają, szkolą, zapewniają wsparcie. Polecam współpracę z Victorią Vynn!
Awatar użytkownika
hermenegilda
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 23:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: hermenegilda »

Jak zależy Ci na wykonywaniu trwałego i estetycznego manicure żelowego, to zdecydowanie warto zdecydować się na produkty z victoriavynn.com. Lakiery tej firmy są bardzo dobre jakościowo – jednocześnie trwałe i elastyczne.
Awatar użytkownika
romuald_71
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 3:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: romuald_71 »

Victoria Vynn tworzy profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, dbają o bezpieczeństwo i zdrowie osób, korzystających z ich lakierów czy lamp. Przedstawiciele firmy bardzo mili.
Awatar użytkownika
urban-89
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 23:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: urban-89 »

Master Gel System to zdecydowanie super sprawa! To jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w modelowaniu paznokci. Polecam, bo bardzo łatwo się nakłada i łatwo oprawia pilnikiem.
Awatar użytkownika
Adela1981
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2020, 22:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Adela1981 »

Firma godna zaufania, terminowo wysyłają zamówione produkty, nie ma poślizgu w realizacjach, oferują korzystne oferty pod względem finansowym.
Awatar użytkownika
jeremiasz-70
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 22:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: jeremiasz-70 »

Produkty marki Victoria Vynn to moje ulubione żele do paznokci, bardzo dobrze się je nakłada, można wykonać z nich cuda.
Awatar użytkownika
Teodozja_91
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 17:48

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Teodozja_91 »

Polecam szkolenia organizowane przez stylistki Victoria Vynn, dziewczyny mają ogromny talent, mnóstwo pomysłów i wiedzę, dzięki której mogą realizować swoje pomysły.
Awatar użytkownika
pamela1966
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 0:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: pamela1966 »

Używam na co dzień i jestem zachwycona. Produkty z victoriavynn.com są bardzo dobre jakościowo i świetnie się prezentuję. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat. Hybrydy długo się trzymają
Awatar użytkownika
Iwan1986
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 10:52

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Iwan1986 »

Ja mam bardzo dobrą opinię na temat sklepu victoriavynn.com. Produkty są bardzo dobre jakościowo – wydajne, mają mocną pigmentację i łatwe w nakładaniu. Myślę, że idealnie nadają się zarówno dla profesjonalnych i początkujących manicurzystek.
Awatar użytkownika
Idzia1987
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 6:01

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Idzia1987 »

Firma sprawdzona, produkty w porządku, klientki zadowolone. Warto jeździć na szkolenia Victorii Vynn i podpatrywać, co jak zrobić.
Awatar użytkownika
miłosława_91
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 22:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: miłosława_91 »

Victoria Vynn dba nie tylko o jakość i dostępność swoich produktów, ale również o swoją markę, klientki, które przychodzą do salonu chętnie wybierają lakiery tej marki.
Awatar użytkownika
Faris94
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 4:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Faris94 »

Sklep Victoria Vynn poznałam przez przypadek, gdy szukałam lakierów hybrydowych. Od razu zamówiłam u nich lakiery, bo mają niezłe ceny i wybór kolorów jest duży. Poza tym mają też inne kosmetyki, więc na pewnie jeszcze coś u nich zamówię.
Awatar użytkownika
Ilga_80
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 19:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ilga_80 »

Rzeczywiście Victoria odznacza się na tle konkurencji pod względem ilości kolorów i bogactwa różnych dodatków do stylizacji, wybór w salonie kosmetycznym ma ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
magda_72
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, 17:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: magda_72 »

Nigdy się nie zawiodłam na współpracy z firmą Victoria Vynn, przedstawicielka pani Ania jest niezwykle miłą osobą, która interesuje się nie tylko tym, żeby sprzedać jak najwięcej produktów, ale tym, czy te produkty realnie mogą mi się przydać. Mamy bardzo dobry kontakt.
Awatar użytkownika
pola
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 16:54

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: pola »

Od kilka lat interesuję się kosmetykami i ciągle wyszukuję jakichś nowości. Jakiś czas temu trafiłam na sklep Victoria Vynn. Mają bardzo dużo lakierów w przeróżnych kolorach. Do tego ceny są przystępne. W przyszłości wypróbuję także ich odżywki, ale moja opinia o nich jest już teraz bardzo dobra.
Awatar użytkownika
Lucyna-86
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2020, 21:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Lucyna-86 »

Osobiście bardzo lubię markę Victoria Vynn i produkty, lakiery są bardzo trwałe, bazy, żele budujące, akrylożele wystarczają na długo, klientki są zadowolone, a ja mogę pracować z przyjemnością.
Awatar użytkownika
oktawian81
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 20:23

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: oktawian81 »

Przez różne zabiegi miałam osłabione paznokcie, które pękały mi przy każdej czynności. W końcu w sklepie Victoria Vyn znalazłam skuteczne odżywki. Są tam też lakiery hybrydowe i inne kosmetyki. Ceny są ok, a kosmetyki są wysokiej jakości. Wiem, bo sama je przetestowałam.
Awatar użytkownika
Boleslaw_83
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 21:23

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Boleslaw_83 »

Wśród lakierów Victoria Vynn można znaleźć kolory, których nie ma u innych producentów, prawdziwe perełki. Moje najnowsze odkrycie to ich kolekcja We Wish You - cudowna!
Awatar użytkownika
Miłowit1978
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 15:20

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Miłowit1978 »

Ja tak samo. Od Victoria Vynn zaczęłam swoją przygodę z hybrydami. Teraz robię już głównie żele, ale wciąż używam VV. Po co coś zmieniać, jeśli jest najlepsze.
Awatar użytkownika
Wincenty
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 5:55

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wincenty »

Uwielbiam stylizację paznokci, a sklep Victoria Vynn jest jednym z moich ulubionych. Mają świetne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Zawsze świeże, od dobrej konsystencji, dające trwały efekt. Wszystko super więc polecam.
Bośko

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Bośko »

Ja jestem po kursie stylizacji, ale pazurki robię tylko dla siebie i rodziny. Moim zdaniem lakiery hybrydowe z Victoria Vynn są najlepsze jakościowo, a do tego w rozsądnej cenie. Manicure zrobiony z ich pomocą trzyma się u mnie spokojnie do kolejnej stylizacji, około 3 tygodni :)
Fiońka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Fiońka »

Zgadzam się, też uważam, że są świetne. Rewelacyjny jest żel budujący Victoria Vynn, jedyny, którym jestem w stanie przedłużyć moje problematyczne paznokcie
Truśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Truśka »

Uważam, że Victoria Vynn ma zdecydowanie najlepszy na rynku top do hybryd. Robię sobie paznokcie sama, dzięki temu produktowi stylizacja utrzymuje się długo, pięknie błyszczy i nie rysuje się. Polecam.
Sześć

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sześć »

Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o lakiery hybrydowe. Wypróbowałam Lakiery hybrydowe Victoria Vynn i zakochałam się. Są najlepsze. Super krycie po dwóch cienkich warstwach, bardzo trwałe i genialne kolory.
Kalineś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kalineś »

Pracuję w salonie stylizacji paznokci, właśnie na produktach Victoria Vynn. Dlatego, mają porównanie z wieloma innymi markami, z czystym sumieniem jestem w stanie powiedzieć, że ta jest po prostu najlepsza.
Węk

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Węk »

Jestem bardzo zadowolona z lakierów Victoria Vynn. Jest bardzo duży wybór kolorów, kolory na paznokciu wyglądają super, lakiery są trwałe i łatwo się je nakłada. Ogólnie super. Polecam.
Bęćka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Bęćka »

Długo robiłam paznokcie w salonie (to znaczy mi robiono) i stylistka pracowała na produktach Victoria Vynn. Teraz robię sobie pazurki sama i też uważam, że ich lakiery hybrydowe są zdecydowanie najlepsze.
aldonaż

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: aldonaż »

Nie bez powodu produkty do paznokci Victoria Vynn mają tak dobrą opinię. Po prostu są dobrej jakości, w rewelacyjnej cenie. Używam od dawna i nie zamierzam zmieniać na inne, jestem bardzo zadowolona.
Czereśnia

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Czereśnia »

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn są chyba najlepsze na rynku. Bardzo łatwo się nakładają, a jednocześnie bardzo dobrze kryją. Mają super kolory, zawsze modne i zawsze duży wybór. Jestem zadowolona.
Kiść

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kiść »

Uwielbiam te Lakiery. Są bardzo trwałe, wyglądają pięknie na paznokciach, kolory są żywe i łatwo je nałożyć. Mam już niezłą kolekcję, a ciągle kupuję. Są naprawdę świetne.
Madiż

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Madiż »

Używałam naprawdę różnych lamp do hybryd, ale właśnie dlatego, że przetestowałam wiele, mogę powiedzieć, że lampa UV LED z Victoria Vynn jest tą najlepszą. Utwardza bardzo szybko, zarówno hybrydy, jak i żele.
Duśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Duśka »

Brałam udział w szkoleniach organizowanych przez Victoria Vynn. Te najfajniejsze, najlepiej zorganizowane szkolenia dla stylistek w jakich brałam udział. Warto było poświęcić czas. Bardzo dużo się nauczyłam. Polecam.
ważna

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: ważna »

Też uważam, że kosmetyki do paznokci Victoria Vynn są zdecydowanie najlepsze. Używam ich już od dawna, wybór kolorów lakierów hybrydowych i ich jakość, trwałość, są świetne. A wczoraj zrobiłam też fajne zakupy z okazji promocji Black Friady :)
żółta

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: żółta »

Zawsze się bałam, że manicure hybrydowy zniszczy mi paznokcie, ale dzięki produktom Victoria Vynn moja płytka jest w bardzo dobrym stanie. Szczególnie polecam BOOST BASE NAIL REPAIR 2 IN 1 to odżywka i baza hybrydowa w jednym. Jestem zachwycona.
pość

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: pość »

Uwielbiam te lakiery. Konkretnie serię IQ Nail Polish. Kolory są cudowne, bardzo, bardzo trwałe. Spokojnie wytrzymują około 10 dni, pomimo wykonywania codziennych czynności. I mają bardzo fajny pędzelek.
Zośn

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Zośn »

No ja nie mam ani czasu, ani tym bardziej zdolności na to, żeby robić paznokcie samodzielnie, dlatego oddaję je w ręce najlepszych stylistek. Zawsze stawiam na to, żeby były to salony partnerskie Victoria Vynn nie tylko ze względu na świetnej jakości produkty, ale też wyszkolone stylistki.
maliśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: maliśka »

Używam już tylko produktów z Victoria Vynn stosunek jakości do ceny zasługuje na wielkiego plusa. Sprawdzałam produkty do paznokci różnych firm, więc naprawdę mam porównanie.
kańka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: kańka »

Bardzo lubię produkty Victoria Vynn, używam ich już od dawna, ale ostatnio odkryłam kremy do rąk i ciała Senso. Rewelacyjne! Pięknie pachną i super nawilżają.
Maślak

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Maślak »

Jestem wielką miłośniczką zarówno lakierów firmy Victoria Vynn, jak i topów i baz, ale ostatnio odkryłam Narzędzia do manicure i muszą przyznać, że również trzymają wysoki poziom. Bardzo solidne i trwałe.
Myśl

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Myśl »

Zwykle kupuję lakiery z serii Pure Creamy Hybrid - świetna seria. Bardzo ładne kolory, wiele odcieni. Naprawdę dobrze kryją i są trwałe. Bardzo polecam lakiery Victoria Vynn.
izuśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: izuśka »

jeśli chodzi o odżywki to najlepsze są te z Eveline :) Szczególnie polecam ten naturalny utwardzacz bio power. Ma fajny skład, jest skuteczna a przy tym bezpieczna nawet dla mocno osłabionych paznokci.

Obrazek
Rożnika

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Rożnika »

Szczerze mówiąc, nie mam potrzeby sięgać po odżywki. Na co dzień mam manicure hybrydowy z wykorzystaniem produktów od Victoria Vynn. Moje paznokcie są w bardzo dobrej kondycji, jestem zadowolona, świetne produkty.
Łania

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Łania »

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Victoria Vynn. Ostatni mój zakup: lampa Led. Z lakierów zawsze byłam bardzo zadowolona, są trwałe, łatwo je nałożyć, dobrze kryją i mają piękne kolory. Z lampy też mam nadzieję być zadowolona :)
Liść

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Liść »

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn są najlepsze na rynku. Super kryją, są bardzo trwałe, jest duży wybór zarówno kolorów jak i rodzajów. No i są po prostu ładne. Jestem totalnie zachwycona.
Piń

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Piń »

Ja oprócz lakierów (które uwielbiam), kupuję w Victoria Vynn jeszcze narzędzia do manicure . Zawsze byłam zadowolona z jakości i z samych zakupów. Polecam.
Reńke

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Reńke »

Moim zdaniem lakiery hybrydowe z Victoria Vynn są po prostu najlepsze. Piękne kolory, a przy tym ogromny wybór kolorów, odcieni, to na wielki plus. Rewelacyjne krycie, niektóre kolory już po pierwszym malowaniu, a to naprawdę rzadkość. I cena jest bardzo dobra, szczególnie, jak za taką jakość produktów.
Zyża

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Zyża »

A ja pierwszy raz zamówiłam sobie hybrydy właśnie z Victoria Vynn, na próbę. Zrobiłam z ich pomocą już kilka manicure świątecznych - dla mamy, siostry i swoje. Jestem zachwycona jakością. Faktycznie pięknie kryją. Top cudownie błyszczy.
ońka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: ońka »

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam żel do dekoracji paznokci. Trochę się obawiałam ale wyszło super, bo żel jest bardzo dobrej jakości. Tak jak inne produkty CVictoria Vynn. Ze wszystkich zakupów do tej pory byłam bardzo zadowolona.
Koło

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Koło »

Uwielbiam te lakiery hybrydowe. Są naprawdę świetne. Kto nie używał niech żałuje :) Ja kupuję regularnie i naprawdę nie znam lepszych. Są mega wydajne, mają świetne kolory - piękne takie soczyste. Bardzo polecam.
śmiała

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: śmiała »

Jestem zdania, że salony partnerskie Victoria Vynn też są godne polecenia. Stylistki są super wykwalifikowane, ja na paznokcie chodzę tylko do nich.
korzeń

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: korzeń »

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn są super. Z każdego koloru do wyboru jest kilka odcieni. Każda pani znajdzie coś dla siebie. Naprawdę, to nie przesada. Są trwałe, wydajne i ładne. Wszystko czego można chcieć od lakierów.
Łezka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Łezka »

Prowadzę mały salon stylizacji paznokci, zamawiam od nich nie tylko lakiery, nie tylko ogólnie produkty do paznokci, które są świetne, ale też ekspozytory i szafy m.in. do lakierów hybrydowych. Stabilne i solidne.
Ręka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ręka »

Mnie ostatnio zachwyciły pigmenty do zdobień paznokci. Świetna jakość. Można wyczarować różne fajne zdobienia na paznokciach lub wzmocnić kolor. Łatwo się je nakłada i szybko się utwardzają. Bardzo fajna sprawa.
Bialeś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Bialeś »

Uważam, że ich baza pod hybrydę jest po prostu najlepsza. Na żadnej innej paznokcie nie trzymają mi się przez tak długi czas jak po tej. Większość produktów do paznokci w mojej kosmetyczce jest tej marki i polecam.
Noreś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Noreś »

Elastyczny żel do zdobień . Sprawdza się świetnie do wykonywania linii prostych, geometrycznych wzorów. Ma fajną konsystencję i dobrze się nakłada. Jest super - jak wszystkie produkty Victoria Vynn. Polecam.
Gawiń

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Gawiń »

Ja bardzo lubię lakiery hybrydowe z tej firmy, ogólnie wszystkie ich produkty są dobrej jakości. Bardzo szybka realizacja każdego zamówienia. Dobre podejście: umieją doradzić, poradzić, coś wytłumaczyć. Jestem bardzo zadowolona.
Xeńka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Xeńka »

Ja muszę polecić Brillant Gel . Naprawdę daje super efekty na paznokciach, jakby miało się tam różne kolory, różne warstwy. Zauroczyłam się w tym żelu. Już kupiłam sobie na Sylwestra żeby poczuć się jak na balu, mimo że przywitam Nowy Rok w domu :)
Duduś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Duduś »

Co tu dużo mówić, ogólnie, jest to jedna z najlepszych tego typu firm u nas. Mają nie tylko świetne produkty, dobrej jakości, ale też organizują profesjonalne szkolenia z manicure. Polecam.
Bałałajka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Bałałajka »

Świetny jest ten ich nowy krem do rąk i ciała. Dorzuciłam do ostatniego zamówienia i jestem zachwycona. Nawilżenie naprawdę mocne i ten zapach! Super sprawa.
Cudoś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Cudoś »

Ja uważam że ta: odżywka jest naprawdę super do zniszczonych i słabych paznokci. Najmocniejsza na rynku. Naprawdę regeneruje paznokcie. Jeśli się jej używa regularnie paznokcie stają się elastyczne, błyszczące i nawilżone. Bardzo polecam.
Dżin

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dżin »

Wszystkie lakiery Victoria Vynn są dobrej jakości. Używałam różnych rodzajów i nadal nie mogę zdecydować które lubię najbardziej. Wszystkie mi odpowiadają. Duży wybór, wysoka jakość, łatwość nakładania, super kolory.
Liś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Liś »

Ostatnim mim zakupem jest ultra mocna odżywka x-treme hardener, to był świetny wybór - naprawdę poprawia kondycję paznokci, utwardza je i dobrze nawilża. Ta odżywa będzie zawsze na mojej liście zakupów.
Riżka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Riżka »

Victoria Vynn ma zdecydowanie najlepszy top do hybryd. Ale ogólnie ich produkty są naprawdę godne polecenia, używam od jakiegoś czasu i nie zamierzam zmieniać na żadne inne.
Maśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Maśka »

Bardzo fajna jest oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci, super regeneruje skórki, nawilża paznokcie u rąk i nóg. Wystarczy naprawdę jedna kropelka. Bardzo fajny skład i działanie. Jestem bardzo zadowolona.
Kryś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kryś »

Ja sobie bardzo chwalę (poza lakierami) cleaner. Jest naprawdę fajny, super nabłyszcza paznokcie, nie wysusza skórek, ma super zapach. Ogólnie polecam produkty z tej firmy, są super.
Młani

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Młani »

Bardzo lubię markę Victoria Vynn, kupuję sporo produktów od nich. Od jakiegoś czasu też obowiązkowo kremy nawilżające do rąk i ciała Senso. Świetnie nawilżają i do tego ten zapach! Naprawdę polecam firmę.
dżungla

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dżungla »

Mają najlepsze na naszym rynku produkty do paznokci! Nie tylko żele i lakiery hybrydowe, ale też akcesoria do pielęgnacji dłoni i paznokci.
Danuś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Danuś »

Myślałam, że już nic nie pomoże na moje rozdwajające się i łamliwe paznokcie, bo próbowałam wielu metod. Dopiero regularnie stosowana odżywka do paznokci właśnie z Victorii Vynn sprawiła, że paznokcie się wzmocniły.
słonik

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: słonik »

Kupiłam z VictoriiVynn świetny top z drobinkami - pięknie wygląda na paznokciach. Mieni się różnymi kolorami. A przy tym jest to trwały manicure.
Xeńka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Xeńka »

Ja niedawno odkryłam taki produkt jak oliwka do skórek i paznokci: skoncentrowana kompozycja pięciu różnych naturalnych olejków. Działa super. Uratowała moje paznokcie i w końcu mam ładne, zadbane skórki.
katiań

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: katiań »

Ja polecam antybakteryjny żel do rąk. Zabija większość bakterii a jednocześnie jest nawilżający. Ma piękny, delikatny, perfumeryjny zapach. nie zostawia na dłoniach uczucia lepkości. Jest po prostu super.
Włola

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Włola »

Wszystkie produkty tej firmy są jak najbardziej godne polecenia, ale moim zdaniem Victoria Vynn ma najlepszy na rynku top do hybryd. Dobrze się nakłada, bo ma dość gęstą formułę, jest trwały i pięknie błyszczy.
Iryś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Iryś »

Oprócz lakierów, topów, oliwek i odżywek to mają też w sklepie coś takiego jak super lampa led. Bardzo fajnie sprawdza się w domowych warunkach. A w dzisiejszym świecie dobrze mieć możliwość zrobienia paznokci w domu.
Łajka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Łajka »

Odkąd kupiłam primer kwasowy z Victoria Vynn mój manicure trzyma się co najmniej o tydzień dłużej. Naprawdę przedłuża trwałość stylizacji. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam.
Sońko

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sońko »

Ta baza hybrydowa jest niezastąpiona. Fajnie wzmacnia paznokcie, nie żółknie, nadaje paznokciom pożądany kształt. Jest naprawdę super. Najlepsza baza jakiej używałam.
Wiśnia

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wiśnia »

Ja ostatni zamówiłam fartuchy, zawsze byłam zadowolona z jakości produktów Victoria Vynn, więc wiedziałam że warto zainwestować w dobre fartuchy. I jak zwykle: jestem bardzo zadowolona. Jako stały klient polecam tę firmę.
Sulań

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sulań »

Bardzo fajne kremy nawilżające, nieziemsko pachną i bardzo fajnie nawilżają. Super szybko się wchłaniają, na skórze zostaje taka aksamitna powłoka. Super. Naprawdę super.
Młowi

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Młowi »

No używam tych produktów od lat. Trzeba przyznać, że ich baza z odżywką BOOST BASE NAIL REPAIR 2 IN 1 to jest produkt, którego bardzo brakowało. Na pewno nie znajdziecie lepszego. Paznokcie są mocne i stylizacja utrzymuje się bezproblemowo.
Baśkala

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Baśkala »

Rewelacyjny jest matowy top no wipe. Właściwie jedyny, który po kilku dniach od wykonania stylizacji, nie zaczyna się u mnie świecić i zmieniać koloru lakieru. Bardzo sobie chwalę.
Wiraż

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wiraż »

Ja bardzo polecam nawilżający żel antybakteryjny HAND SANITIZER GEL - wszystkie tego typu żele bardzo wysuszają skórę. Aż do przesady, a ten nie. Ten nawilża i ładnie pachnie. Polecam.
krążą

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: krążą »

Te lakiery z drobinkami z nowej kolekcji są przepiękne. Mam je już od jakiegoś czasu, a nadal jestem zachwycona. Szczególnie przypadł mi do gustu nr 273 MONACO BLUE.
Szwiteś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Szwiteś »

Victroia Vynn to nie tylko lakiery ale także produkty do zdobień. Na przykład Spider Line Gel . Świetnie się sprawdza przy wykonania linii prostych, geometrycznych wzorów i tworzenia zdobień przypominających pajęczynę. Naprawdę doskonały do zdobienia paznokci. Polecam.
Sześć

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sześć »

Ja sobie bardzo chwalę Master Top Gel. Jest naprawdę super, tak jak inne produkty z tej serii. Nadaje wysoki połysk paznokciom, świetnie zabezpiecza stylizację. W ogóle jestem zadowolona z produktów Victoria Vynn, są wysokiej jakości, bardzo wydajne i trwałe.
Zaił

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Zaił »

Ja jestem zakochana w: Brillant Gel , brylantowy żel do dekoracji paznokci. Daje super efekt na paznokciach - jakby były wielowymiarowe, wielokolorowe, super. Ma fajną konsystencję, jest trwały. Wszystko czego można chcieć od takiego żelu. Jest po prostu cudowny.
Wiśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wiśka »

Powiem tak, stylizacja paznokci i manicure hybrydowy z wykorzystaniem produktów marki Victoria Vynn, to jest czysta przyjemność. Dlaczego? Dlatego, że wiem, że pracując właśnie na ich żelach, czy lakierach hybrydowych mam pewność, że stylizacja wytrzyma na moich paznokciach naprawdę długo, trzy tygodni do zmiany stylizacji na kolejną - bezproblemowo. Bardzo sobie chwalę te produkty.
Tułipan

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tułipan »

Dziewczyny, a widziałyście już nową, wiosenną kolekcję lakierów hybrydowych z Victoria Vynn? przepiękne pastelowe kolory, idealne na to, żeby przyciągnąć wiosnę. Ja zamówiłam sobie już kilka i nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie paczka :) Od razu będę robić nową stylizację z ich pomocą. Uwielbiam ich lakiery. A te pastelowe hybrydy to naprawdę strzał w dziesiątkę.
Agnieśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Agnieśka »

Chyba nie muszę już dodawać, że to są naprawdę najlepsze produkty do stylizacji paznokci. Na pewno nie ma lepszych na naszym rynku. Ja wprawdzie jestem początkującą stylistką, po kilku kursach, ale zastanawiam się, czy nie zaryzykować i otworzyć mobilny salon paznokci wiem, że Victoria Vynn w tym pomaga bardzo dużo.
Arś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Arś »

Uwielbiam lakiery hybrydowe z Victoria Vynn, są naprawdę super. Bardzo wydajne, świetne kolory, duży wybór. Super wyglądają na paznokciach i łatwo się je nakłada. To moje ulubione lakiery. Są świetne i do profesjonalnych salonów i do domowego manicure. Polecam.
Ajkaś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ajkaś »

Ja powiem tak, jeśli ktoś zna się na manicure, jest profesjonalną stylistką "siedzi w tym fachu od lat", na pewno wie, że lepszej marki, szczególnie mając w pamięci stosunek JAKOŚĆ - CENA, nie znajdzie. Victoria Vynn moim zdaniem po prostu wygrywa wszystko. Lakiery są naprawdę świetnej jakości, odpowiednio gęste, ogromny wybór kolorów i długo utrzymują się na płytce. No naprawdę, nie ma się do czego przyczepić.
Biankał

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Biankał »

Niedawno zaczęłam bardziej przykładać się do nauki prawidłowej budowy paznokcia, zaczęłam ćwiczyć przedłużanie, kupiłam świetny żel do przedłużania paznokci właśnie z Victoria Vynn. Pytałam na różnych grupach i większość polecało właśnie ten żel. Też jestem zadowolona.
Jorkaś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Jorkaś »

Jako że w moim salonie do którego chodziłam zawsze korzystano z produktów Victoria Vynn, to kiedy postanowiłam robić sama paznokcie również postawiłam na te lakiery. Kupiłam też u nich Lampa UV Led i bardzo sobie chwalę. Coraz lepsze paznokcie mi wychodzą :)
klań

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: klań »

Ja sobie bardzo chwalę formy do paznokci, naprawdę ułatwiają pracę. W ogóle wszystkie produkty Victoria Vynn są super, bardzo je lubię. Ich jakość, trwałość, wydajność to dla mnie totalna bomba. .
Orfą

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Orfą »

Uwielbiam kosmetyki do paznokci marki Victoria Vynn. Właściwie od lat pracuję już tylko na nich, nie spoglądam nawet w kierunku innej marki, bo te się sprawdzają i klientki sobie chwalą. Wprowadzili ostatnio kosmetyki podologiczne, oczywiście od razy zmówiłam, żeby przetestować. Ale na pewno też będą strzałem w dziesiątkę i przyjmą się w moim gabinecie :)
Orgiś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Orgiś »

Jestem zadowolona z produktów Victoria Vynn, kupuję lakiery od dłuższego czasu, są świetne. Ostatnio zaopatrzyłam się u nich również w narzędzia do paznokci. Jakość to jednak jakość. Świetne ceny, świetny wybór, świetna marka. .
Azaliż

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Azaliż »

To ja powiem trochę od drugiej strony. Jestem stylistką paznokci, zupełną amatorką, ale chciałam się nauczyć podstaw i wybrałam się na jedno ze szkoleń oferowanych przez Victorię Vynn, bo wiele razy słyszałam, że ich instruktorki https://victoriavynn.com/training-team/ są naprawdę najlepsze. I faktycznie, moja opinia jak najbardziej to potwierdza. Wiedza i umiejętności jakie uzyskałam na tym jednym szkoleniu, są naprawdę spore. Wydaje mi się, że paznokcie robię całkiem estetycznie, a to głównie dzięki temu szkoleniu. No i oczywiście praktyce, oraz dobrych produktach marki Victoria Vynn.
Araśka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Araśka »

Miałam problem z bardzo kruchymi, delikatnymi paznokciami, próbowałam naprawdę wielu rzeczy, wielu odżywek, dopiero od niedawna widzę, że moje paznokcie zaczynają odżywać, właściwie odkąd stosuję X-TREME HARDENER od Victorii Vynn. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepsza odżywka do paznokci słabych i łamliwych.
Maleńka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Maleńka »

Ja w Victoria Vynn znalazłam świetny primer. Polecany jest przede wszystkim dla trudnych paznokci - o wysokim stopniu natłuszczenia. Odkwasza i usuwa wilgoć, jest naprawdę super. Bardzo dobrze przygotowuje paznokcie do nałożenia koloru. Polecam bardzo. .
Pioń

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Pioń »

Ja zamawiam u nich nawet pilniki, totalnie ufam tej marce. Mają najlepsze lakiery hybrydowe, bazy i topy. Jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolona. Bardzo dobrze trzymają się na paznokciach, nawet po tygodniu wyglądają świeżo i ładnie. Jestem totalnym wielbicielem marki Victoria Vynn.
Jolań

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Jolań »

Najlepszy [url=https://victoriavynn.com/produkt/gel-po ... ipe-gloss/]top no wipe/url] jest właśnie z Victoria Vynn. Cudownie błyszczy na paznokciach, pozostawiając efekt "tafli lodu" czy szkła. Jestem zachwycona tym produktem, a powiem szczerze, że używałam już różnych, podobnych. POLECAM! .
Aśta

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aśta »

Często krem nawilżający niby fajnie działa, ale zostawia taki tłusty ślad na rękach. Na szczęście Victoria Vynn ma w ofercie tak świetny krem nawilżający że nie ma mowy o takich skutkach. Do tego pięknie pachnie i wystarcza na bardzo długo. Jest cudowny.
Dorota Żabińska

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dorota Żabińska »

Bardzo dobrej jakości produkty, sprzęt i akcesoria do stylizacji paznokci. Dodatkowo, najlepsze instruktorki w naszym kraju. Nie da się ukryć, że Victoria Vynn przez lata zbudowała sobie naprawdę dobrą renomę na rynku paznokci. Ja zamawiam wszystko do salonu właśnie od nich. Ostatnio ozdoby do paznokci są u mnie bardzo popularne.
Aśko

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aśko »

Ja bardzo sobie chwalę Mega Top, jest odporny na pęknięcia i zarysowania, nadaje wysoki połysk. Naprawdę dobra jakość, jak wszystkich produktów Victoria Vynn. Jestem stałym, zadowolonym użytkownikiem lakierów i innych produktów tej marki. Są ekstra. Naprawdę je lubię.
Tamiś

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tamiś »

Ja już miałam taki krem Senso Hand & Body , teraz kupiłam zestaw dla bratowej. Ten krem jest cudowny. Bardzo fajnie nawilża, nie zostawia tłustego filmu na skórze, przepięknie pachnie. Dobrze regeneruje skórę. Jest też fajny po manicure. Zdecydowanie mój ukochany krem.
Aliń

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aliń »

Ja też bardzo lubię ten krem, ale moje ostatnie odkrycie to: Preparat do zmiękczania i usuwania skórek Cutivle Avay - nie spływa ze skórek, ma fajną konsystencję, taką jakby żelową. Świetnie zmiękcza skórki, zdecydowanie ułatwia manicure. W ogóle produkty Victoria Vaynn są super.
ałbena

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: ałbena »

Uwielbiam pracować na produktach marki Victoria Vynn. Salon prowadzę od pięciu lat i na początku eksperymentowałam z różnymi markami produktów do stylizacji paznokci, ale jakoś zawsze wracałam do Victorii Vynn. Klientki też sobie chwalą, za duży wybór kolorów, trwałość wykonanej stylizacji. Ich top no wipe naprawdę pięknie błyszczy i jest trwały.
Tośka456

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tośka456 »

Ja bardzo lubię produkty z Victoria Vynn. W ogóle ostatnio pojawiła się ich nowa marka PHARM FOOT. Zamawiał już ktoś te nowe produkty? Nie ukrywam, że chciałabym się wybrac na taki profesjonalny pedicure jeszcze przed latem, aby zachwycać w sandałkach. No i może też kupię sobie jakiś kremik do domu... Moje stopy są zawsze takie suche. I w sumie zapominam o ich pielęgnacji na zimę...
Tarniń

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tarniń »

Mój ostatni zakup to Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci Salon 5 oil complex. Jest cudowna, bardzo fajnie zmiękcza skórki, odżywia je i regeneruje, można używać i do rąk i do stóp. A także bardzo skutecznie wzmacnia płytkę paznokci. Ja jestem zachwycona.
Awatar użytkownika
Marcela_82
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 14:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Marcela_82 »

Ja zakochałam się w produkcie Victorii Vynn: Nawilżająco – odżywczy krem do pielęgnacji dłoni i ciała o zapachu perfumeryjnym jest przepiękny w zapachu. Super się go nakłada, szybko się wchłania, dobrze nawilża. Uwielbiam go.
Awatar użytkownika
Ada89
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2020, 9:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ada89 »

Ja kupiłam ostatnio: Brylantowy żel do dekoracji paznokci Utwardza się w 120 sekund, ma gęsta konsystencję, daje wielokolorowy efekt na paznokciach. Uwielbiam kosmetyki Victoria Vynn, jeszcze na żadnym produkcie się nie zawiodłam. Wręcz przeciwnie: ciągle odkrywam coś nowego.
Awatar użytkownika
Wioletta66
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 10:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wioletta66 »

Ze względu na sytuację na świecie i ciągłe zamknięcia branży kosmetycznej i ja zdecydowałam się zacząć robić paznokcie w domu. Właśnie kupiłam coś takiego jak: Lampa UV Led i będę w weekend robić pierwszy samodzielny manicure. Oczywiście lakierami Victoria Vynn bo są najlepsze :)
Dźonka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dźonka »

No to i ja przychodzę ze swoją, bardzo aktualną opinią na temat produktów Victoria Vynn. Zrobiłam sobie dzisiaj nowe, piękne paznokcie żelowe właśnie z żelem z Victorii. Jestem zachwycona! Świetnie się na nim pracuje, na pewno zostaną moimi ulubionymi.
Awatar użytkownika
Aida95
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2019, 19:33

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aida95 »

Ja kupiłam właśnie po raz kolejny: Preparat do usuwania lakieru hybrydowego można go też używać do zmiękczania akrylu i akrylo-żelu, działa też antybakteryjnie, nie wysusza paznokci - wręcz przeciwnie: nawilża i uelastycznia. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
janina-88
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2020, 3:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: janina-88 »

Ja znalazłam fajny płyn antybakteryjny jak wszystkie produkty Victoria Vynn których używałam sprawdza się doskonale. Ma całkiem przyjemny zapach, nie lepi się, jest wygodny w użyciu. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2019, 12:52

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Julia »

Jeśli lakiery hybrydowe to tylko Victoria Vynn: trwałe, bardzo trwałe, nie spływają, nie zalewają skórek, bardzo głębokie, mocne kolory. Szeroki wybór i dobre ceny. Uwielbiam tę markę. Zdecydowanie najlepsza na rynku.
Awatar użytkownika
oda-95
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 22:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: oda-95 »

A wiecie jaki fantastyczny jest Brylantowy żel do dekoracji paznokci: Brillant Gel? Nadaje paznokciom wielowymiarowości, jakby się miało na nich kilka różnych warstw i kolorów. Jest gęsty, nie spływa z paznokci, jest trwały i jest po prostu najlepszy.
Awatar użytkownika
Halszka82
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 17:57

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Halszka82 »

Ja niedawni kupiłam pędzel do żelu - trochę przy okazji innych zakupów, tak na próbę. Okazało się że to był strzał w dziesiątkę. Super się sprawdza. Bardzo wygodnie się nim nakłada żel, bardzo precyzyjny. Polecam.
Awatar użytkownika
Jaroslawa68
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 12:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Jaroslawa68 »

Na stronie Victoria Vynn (moje ulubione lakiery) znalazłam bardzo fajne inspiracje do stylizacji paznokci. Fajnie, bo czasem nie ma się pomysłu co zrobić albo jaki kolor wybrać. Uwielbiam ich lakiery, żele, kremy - są naprawdę bardzo wysokiej jakości.
Ułenia

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ułenia »

Używam produktów do stylizacji paznokci z Victoria Vynn od dawna. Ostatnio po raz pierwszy zamówiłam ich krem nawilżający do rąk i ciała. I mogę powiedzieć jedno, jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak dobrze nawilża. A zapach! Rewelacyjny. Myślę, że spokojnie zajmuje miejsce w top pięć moich ulubionych kosmetyków.
łuża

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: łuża »

Do zeszłej wiosny nawet nie próbowałam sobie samodzielnie robić paznokci, chodziłam do świetnej stylistki i zawsze byłam zadowolona z tego, jak długo utrzymuje się moja stylizacja. No ale nie ma się co dziwić, stylistka pracowała na produktach Victoria Vynn więc kiedy sama zaczęłam uczyć się robić paznokcie hybrydowe, wiedziałam, po jakie produkty sięgnąć.
Szłapa

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Szłapa »

Widzę, że wiele osób chwali za jakość produkty do paznokci marki Victoria Vynn, ale też ze swojej strony dodam, że cena jak za tak dobrą jakość, jest naprawdę przystępna. Mają też najlepsze instruktorki i jeśli ktoś planuje szkolenie, to gdy tylko będzie taka możliwość, warto skorzystać z takiego szkolenia właśnie u nich.
Ibeńka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ibeńka »

Paznokcie hybrydowe robię sobie samodzielnie już trzeci rok, ale myślę, że właśnie dzięki temu, że używam ich produktów, paznokcie są w naprawdę świetnym stanie. Od jakiegoś czasu też zamiast zwykłej bazy w regularnym użyciu jest u mnie baza do hybryd z odżywką.
Awatar użytkownika
Aida95
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2019, 19:33

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aida95 »

Ja bardzo, ale to bardzo polecam krem https://victoriavynn.com/senso/ Jest przecudowny, mam wrażenie że smaruję się jedwabiem. Bardzo szybko się wchłania, nie zostawia tłustego osadu na skórze. A do tego przecudownie pachnie.
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2020, 16:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Hiacynta »

Kupuję produkty tej firmy dosyć często, lubię je, uważam ze są naprawdę dobrej jakości. Ale to co znalazłam ostatni, przebija wszystko: 2w1 baza hybrydowa i odżywka silnie regenerująca i odżywcza. To jest genialny produkt. Uratowałam swoje zniszczone paznokcie dzięki niemu.
Awatar użytkownika
Tina-61
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2020, 6:01

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tina-61 »

Bardzo sobie cenię Kremowe lakiery hybrydowe Pure Creamy Hybrid. Są niesamowicie wydajne, bardzo trwałe, maja ogromny wybór kolorów, mają fajną kremową konsystencję. No po prostu lakiery idealne.
Awatar użytkownika
Patrycja-93
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 6:41

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Patrycja-93 »

Znam markę Victoria Vynn, cenię ją i najczęściej kupuję oczywiście lakiery hybrydowe. Ale krem nawilżający SENSO to jest mistrzostwo świata. Najbardziej podoba mi się ten Follow me, ale wszystkie są piękne. I bardzo fajnie nawilżają skórę.
Tośka456

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tośka456 »

Właśnie słyszałam, że te kremy Senso pięknie pachną ale nie miałam okazji jeszcze wypróbować i w dobie pandemii chyba nie da się sprawdzić zapachu wcześniej... Dlatego podpowiedzcie, który kolor najlepiej zamawiać? Który zapach uwiódł Was tak, że nie przestaniecie go używać? :) :D
Awatar użytkownika
Julia_86
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2020, 11:17

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Julia_86 »

Moim ostatnim łupem padła: Lampa Led. Poprzednia już nie utwardzała tak dobrze jakbym tego chciała. A marce Victoria Vynn ufam w stu procentach, jeszcze nigdy na żadnym produkcie się nie zawiodłam. Dlatego lampkę kupiłam również od nich.
Awatar użytkownika
edyta82
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 15:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: edyta82 »

Ja własnie kupiłam lakier inteligentny i jestem z niego zadowolona. Jest trwały, łatwo się nakłada, jest bardzo duży wybór przepięknych kolorów. Niesamowite są lakiery Victoria Vynn. Chyba najlepsze jakich używałam.
Awatar użytkownika
Karola61
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2021, 23:03

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karola61 »

Kocham lakiery hybrydowe firmy Victoria Vynn. Na przykład Gel Polish Color - bardzo fajny lakier, jest wybór ponad 200 kolorów, jest trwały, nie zalewa skórek, ma fajną konsystencję. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Betina_76
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2020, 14:27

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Betina_76 »

Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci świetnie się sprawdza, jest wzbogacona witaminami, kwasami tłuszczowymi. Jestem z niej zadowolona jak i z innych produktów Victroia Vynn. To marka sama w sobie, wysoka jakość i trwałość.
Awatar użytkownika
Odyla
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2020, 20:08

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Odyla »

Moje ostatnie odkrycie to Spider Line Gel, super się sprawdza przy stylizacji paznokci, do zdobień do linii, fajny, naprawdę fajny. Bardzo dobra konsystencja do robienia tego typu rzeczy, bardzo fajna trwałość. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Karima
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2020, 0:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karima »

Ja również zakochałam się w krem nawilżający Senso. Mój ulubiony to touch me. Przepiękne, perfumeryjne zapachy, bardzo fajne nawilżenie skóry, ale także regeneracja. Nie pozostawia tłustego osadu na skórze, ma fajną, miłą konsystencję i jest po prostu super.
Awatar użytkownika
Bianka96
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 3:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Bianka96 »

Bardzo sobie chwalę, a używam dość regularnie atrament do zdobień. Ale lubię tez inne produkty tej firmy, nie umiałabym chyba wybrać ulubionego, produkty są naprawdę fajnej jakości i są trwałe. A to się dla mnie liczy najbardziej.
Awatar użytkownika
Iliana80
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 4:16

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Iliana80 »

Uwielbiam Vicotria Vynn, uwielbiam ich lakiery hybrydowe, żele do zdobień, krem nawilżający, odżywki do paznokci. Chyba wszystko uwielbiam :)) To bardzo trwałe i bardzo wydajne produkty. Ich ceny także są przystępne.
Awatar użytkownika
monika64
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2020, 4:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: monika64 »

Ostatnio zakupiłam i bardzo jestem zadowolona z produktu: ultra mocna odżywka do paznokci. Pozostawia fajną, błyszczącą powłokę na paznokciach, posiada zdolności rekonstrukcji kruchej płytki, jest wydajna, jest skuteczna. Ekstra sprawa.
Awatar użytkownika
Irena1989
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 5:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Irena1989 »

Mi się bardzo spodobały lakiery z serii IQ Nail Polish. Bardzo fajne kolory, można znaleźć coś dla siebie, bardzo fajna trwałość. A dodatkowo można użyć bazy i topu które tą trwałość poprawią jeszcze bardziej. Super.
Awatar użytkownika
Karolcia
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karolcia »

A znacie żel z drobinkami BRILLANT GEL z Victoria Vynn? Genialny jest ten brylantowy żel do zdobień, odkąd go kupiłam, używałabym ciągle.
Awatar użytkownika
Marietta97
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2020, 4:59

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Marietta97 »

W naszym salonie pracujemy głównie na produktach marki Victoria Vynn. Klientki są zadowolone, nam dobrze się na nich pracuje, mają ogromny wybór kolorów lakierów hybrydowych. Polecam.
eżka

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: eżka »

Tośka456 pisze: ↑09 kwie 2021, 23:39 Właśnie słyszałam, że te kremy Senso pięknie pachną ale nie miałam okazji jeszcze wypróbować i w dobie pandemii chyba nie da się sprawdzić zapachu wcześniej... Dlatego podpowiedzcie, który kolor najlepiej zamawiać? Który zapach uwiódł Was tak, że nie przestaniecie go używać? :) :D
To prawda, że te kremy do rąk i ciała Senso, to jest mistrzostwo. Świetnie nawilżają i pachną jak perfumy. Ja nie potrafię zdecydować, który zapach lubię najbardziej, ale ostatnio najczęściej używam różowego "Love me" :) Polecam.
Restoń

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Restoń »

Ogólnie, bardzo lubię ich produkty. Moim zdaniem marka Victoria Vynn to klasa sama w sobie, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Ale ostatnio trafiłam na ich stronie na totalny sztos, konkretnie: top do hybryd z drobinkami. No jest genialny!
Hułanita

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Hułanita »

Muszę to napisać. Miałam bardzo słabe paznokcie, próbowałam różnych kosmetyków, nawet suplementów, ale bez większych skutków. Dopiero odżywka do paznokci właśnie z Victoria Vynn uratowała moje pazurki, polecam X-TREME HARDENER. Myślałam, że już nigdy nie będę mogła się cieszyć dłuższymi pazurkami.
Dołota

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dołota »

Bardzo lubię tę ich serię kolor w kolor. Lakiery hybrydowe + do kompletu, odpowiadające im kolorystycznie klasyczne lakiery do paznokci. Bardzo fajnie się u mnie sprawdzają, dlatego, że na dłoniach zazwyczaj mam hybrydy, a pedicure wykonuję klasycznymi lakierami.
Szałba

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Szałba »

Oj naprawdę długo szukałam dobrego topu wykończeniowego do paznokci hybrydowych, który będzie dawał efekt matu na dłużej niż trzy dni. Przetestowałam kilka jeśli nie kilkanaście produktów różnych firm, aż w końcu trafiłam na top matowy z Victoria Vynn i zdecydowanie okazał się strzałem w dziesiątkę. Daje naprawdę fajne, matowe wykończenie.
Awatar użytkownika
Maryla_65
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2021, 17:29

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Maryla_65 »

Victoria Vynna ma świetna lakiery hybrydowe, ale też żele do stylizacji i ozdabiania, odżywki do paznokci a nawet kremy nawilżające. Uwielbiam tę markę. Jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, z ich wydajności i trwałości.
MalwinaŁ

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: MalwinaŁ »

Dla mnie hitem jest teraz Mousse Sculpture Gel. Jeżeli lubicie mieć piękny mani i chciałybyście przedłużyć sobie pazurki bez wielkiego nakładu pracy to ten mus jest do tego. Super się rozprowadza, występuje w wielu cudownych kolorach. Długo czekałam aż pojawi się w PL, ale w końcu go mamy i ja też skusiłam się na niego :)
Awatar użytkownika
kwiatoslawa-88
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2020, 4:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: kwiatoslawa-88 »

Uwielbiam, po prostu uwielbiam nawilżające kremy do ciała i dłoni z Victoria Vynn. Pachną bajecznie, każdy zapach jest ładny, bardzo fajnie nawilżają skórę, nie zostawiają tłustego osadu i są bardzo wydajne. Polecam.
Tośka456

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tośka456 »

Już próbowałaś? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego musu? Mnie ostatnio też kusi aby go zamówić, właściwie już wybrałam kilka kolorów(chyba 04 to będzie mój faworyt), ale chciałabym poczytać jakieś opinie od osób, które już serio go wypróbowały :) jak się na nim pracuje, jaki efekt, ile trzyma się stylizacja itp.
Awatar użytkownika
Ada89
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2020, 9:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ada89 »

Ostatnio upolowałam coś takiego jak top do stylizacji hybrydowej - nadaje cudowny efekt matujący paznokciom. Trwałość to około 4 tygodni. Wydajność - super. Nie wybłyszcza się z czasem. Jest naprawdę super. Kocham Victoria Vynn
Awatar użytkownika
Kosma99
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2021, 23:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kosma99 »

Lubię markę Victoria Vynn, używam ich lakierów hybrydowych, odżywek do paznokci. Ostatnio kupiłam urządzenie o nazwie: Lampa uv led, aby móc samodzielnie wykonywać manicure. I jak zwykle: jakość super.
Awatar użytkownika
Teresa80
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2021, 8:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Teresa80 »

Ja właśnie zakupiłam Żel budujący SALON BUILD GEL. Jest samopoziomujący i elastyczny, idealny do tego żeby wzmocnić naturalną płytkę paznokcia. Jest w miarę gęsty, dobrze, wygodnie się nakłada. Jest wydajny. Polecam.
Awatar użytkownika
izabela
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2020, 22:31

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: izabela »

Victria Vynn to dla mnie marka, której można zaufać w ciemno. Czy kupi się mega top, czy lakiery, bazę czy inny produkt, na pewno będzie to artykuł wysokiej jakości, wydajny i trwały. Zdecydowanie jest to firma godna polecenia. Bez dwóch zdań.
Awatar użytkownika
Andzelika99
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 15:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Andzelika99 »

Kupuję dość regularnie produkty tej firmy i zawsze jestem zadowolona. Moje ostatnie odkrycie: ultramocna odżywka do paznokci. Słabe, rozdwajające się paznokcie potrafi wyprowadzić na prostą. Jest bardzo fajna, ma dobrą konsystencję i jest naprawdę skuteczna.
Awatar użytkownika
Celestia
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2021, 0:17

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Celestia »

Lakiery Victoria Vynn są najlepsze na świecie. Bardzo trwałe, mają dobra konsystencję, nie spływają, łatwo się je nakłada, mają ogromny wybór prześlicznych kolorów. Ja bardzo je lubię i używam regularnie. Polecam markę - jest świetna.
Awatar użytkownika
Beatrycja
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2019, 15:44

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Beatrycja »

Polecam bardzo produkty tej firmy, najbardziej: oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci - ta oliwka uratowała moje paznokcie, już myślałam że nic z nich nie będzie, a po jakimś czasie jej stosowania są mocne, nawilżone, odżywione, zregenerowane. Super.
Awatar użytkownika
Adela1981
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2020, 22:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Adela1981 »

Znałam lakiery Victoria Vynn już wcześniej, ale ostatnio wpadł mi w oko Spider Line Gel i to jest miłość od pierwszego wejrzenia. Świetny żel do ozdabiania paznokci, trwały, fajnie się nakłada, ma dobrą konsystencję.
Wyłda

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wyłda »

W końcu znalazłam dzisiaj trochę czasu na to, żeby zmienić swoją stylizację, bo naprawdę miałam już spory odrost. No ale pazurki trzymały się naprawdę mocno, nie ma się co dziwić, bo Victoria Vynn ma naprawdę mega trwałe produkty do paznokci. Ich lakiery hybrydowe wytrzymują na moich paznokciach zdecydowanie najdłużej.
Awatar użytkownika
herma_63
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, 18:30

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: herma_63 »

Mają też bardzo fajne pigmenty do zdobień. Bardzo łatwa i szybka aplikacja, fajna, płynna konsystencja, można łączyć różne kolory. Bardzo ale to naprawdę bardzo fajny produkt. Na pewno będziecie zadowolone z niego.
Awatar użytkownika
jowita_99
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2021, 3:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: jowita_99 »

A ja jestem totalnie zakochana w kremie Senso. Wszystkie cztery mają przepiękne zapachy, bardzo fajnie nawilżają, ręce nie są po nim tłuste, zapach utrzymuje się całkiem długo, ręce po nim są gładkie i naprawdę fajne.
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 20:36

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Mateusz »

Moja dziewczyna czesto kupuje produkty firmy Victoria Vynn. Ja się na tym za bardzo nie znam, ale ona bardzo chwali. Kupuje lakiery hybrydowe, jakież żele do ozdabiania, ostatnio kupiła także bardzo ładnie pachnące kremy.
Awatar użytkownika
Pamela79
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2021, 0:39

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Pamela79 »

Mój ostatni zakup to Antybakteryjny nawilżający żel do rąk - jest niesamowity. Naprawdę miło nawilża dłonie, a jednocześnie jest antybakteryjny. Super, wszystkie żele tego typu bardzo wysuszają ręce. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Jagna_95
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Jagna_95 »

Super jest ich światłutwardzalna baza hybrydowa z odżywką. Bardzo fajnie odbudowuje paznokcie, regeneruje je, przywraca im blask. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów produktów Victoria Vynn. Są mega.
Awatar użytkownika
Lucyna-86
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2020, 21:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Lucyna-86 »

Nie ma takiego produkty z tej marki, z którego byłabym niezadowolona. Czy to były lakiery, czy odżywka, czy jakieś żele do zdobień - wszystko spełniło moje oczekiwania. Pod względem wydajności, trwałości i krycia - super.
Awatar użytkownika
Elena_82
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 3:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Elena_82 »

Bardzo, ale to bardzo fajne są ich pigmenty do zdobień. Przepiękne kolory, wybór jest naprawdę duży, każda z nas znajdzie coś dla siebie. Bardzo mocne krycie, genialna wydajność i dobra konsystencja. Nie można tego nie polubić :)
Awatar użytkownika
jowita_99
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2021, 3:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: jowita_99 »

A znacie perłowe pyłki z firmy Victoria Vynn? Są niesamowite, można je aplikować na dwa sposoby: posypać na nieutwardzony top lub wetrzeć w warstwę dyspersyjną. Na czarnym lakierze wygląda to jakby na paznokciach miało się kamienie szlachetne :)
Awatar użytkownika
zuzanna-96
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2020, 2:46

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: zuzanna-96 »

Ja bardzo polecam Higieniczny płyn do dłoni i ciała o działaniu antybakteryjnym - naprawdę fajna konsystencja, całkiem przyjemny zapach i wygoda w stosowaniu. Jak i inne produkty marki Victoria Vynn jest po prostu świetny.
Awatar użytkownika
jagna-94
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2021, 11:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: jagna-94 »

Victoria Vynn ma świetne produkty, zarówno lakiery jak i odżywki do paznokci czy pigmenty do dekoracji. Jeszcze nie było takiej sytuacji, żebym była niezadowolona z zakupów ich produktów.
Tośka456

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tośka456 »

A próbowałyście może już dziewczyny nowej marki podologicznej Victoria Vynn - Pharm Foot? Ja miałam okazję już wypróbować kremik do stóp z oliwą ozonowaną i... jest moc. Skóra na stopach w końcu jest odpowiednio nawilżona i odżywiona. W tym sezonie nie zamierzam się już wstydzić swoich stóp i będę regularnie zakładać sandałki :)
Awatar użytkownika
Kosma99
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2021, 23:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kosma99 »

Świetna jest oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci, naprawdę postawiła moje paznokcie na nogi. Bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia takiej tłustej warstwy na paznokciach, regeneruje skórki. Zdecydowanie świetny produkt.
Awatar użytkownika
ksenia-75
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 22:44

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: ksenia-75 »

Mi bardzo podpasował elastyczny żel do zdobień Spider Line Gel. Bardzo łatwo wykonać nim zdobienia na paznokciach, ma świetna konsystencję, ma śliczne kolory np. złoty. Fajny produkt za fajną cenę.
Awatar użytkownika
jolanta_72
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 15:32

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: jolanta_72 »

Nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak atrament do zdobień, postanowiłam wypróbować i jestem zachwycona. Idealne dla dziewczyn które lubią poszaleć z paznokciami, niesamowite kolory, doskonałe krycie i można osiągnąć naprawdę fantastyczne efekty.
Awatar użytkownika
Gwidona
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2021, 15:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Gwidona »

Bardzo polecam wszystkie produkty Victoria Vynn. Sa świetnej jakości i są bardzo trwałe. Zarówno lakiery jak i odzywki czy oliwki do paznokci spełniają moje wszystkie oczekiwania.
Awatar użytkownika
Olcia
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Olcia »

Te kremy z serii SENSO są genialne. Przepięknie pachną i to chyba najlepszy krem nawilżający jaki do tej pory używałam. Nie zostawiają tłustego osadu, fajnie się wchłaniają, zapach utrzymuje się długo.
Awatar użytkownika
Pamela79
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2021, 0:39

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Pamela79 »

I ja często używam produktów Victoria Vynn, najbardziej chyba upodobałam sobie atrament do zdobień. Można dzięki niemu naprawdę zaszaleć, zrobić coś niesamowitego na paznokciach. Polecam.
Awatar użytkownika
Kosma
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 19:00

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kosma »

Ja muszę pochwalić Preparat do zmiękczania i usuwania skórek - jest totalnie genialny. Najlepszy preparat do zmiękczania i usuwania skórek jaki kiedykolwiek używałam. Rewelacja.
Awatar użytkownika
Amalia-85
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:45

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Amalia-85 »

Ja zakochałam się w takim produkcie jak: Antybakteryjny, nawilżający żel do dłoni - pierwszy żel antybakteryjny który nie tylko nie wysusza skóry ale także ją nawilża. Jest super. Uwielbiam Was Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
ryta1989
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2020, 8:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: ryta1989 »

W zasadzie wszystko co kupiłam z Victoria Vynn było fajne. Ostatni zachwyciła mnie Ultra mocna odżywka do słabych, łamliwych i rozdwajających się paznokci - naprawdę fajnie wzmacnia paznokcie, a już miałam bardzo łamliwe.
Awatar użytkownika
bojana-75
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2021, 13:32

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: bojana-75 »

Zwróćcie też uwagę na Preparat do przemywania i usuwania lepkiej warstwy z paznokci hybrydowych i żelowych po nim paznokcie sa naprawdę błyszczące, skórki wokół paznokci nie są wysuszone, pozostawia naprawdę fajny, przyjemny zapach.
Awatar użytkownika
Żanna
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2020, 12:33

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Żanna »

Bardzo lubię lakiery Victoria Vynn ale ostatnio moją uwagę przyciągnęła Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci. Bardzo fajnie regeneruje skórę wokół paznokci, same paznokcie także. Bardzo ją polecam.
Awatar użytkownika
kalina1974
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 6:24

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: kalina1974 »

Dla mnie numerem jeden produktów z tej firmy jest 2w1 Światło-utwardzalna baza hybrydowa i odżywka. Uratowała moje paznokcie które były już w naprawdę tragicznym stanie. Bardzo łatwa aplikacja, poprawia też przyczepność każdej stylizacji. Super produkt.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 15:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Martyna »

Kupowałam u nich nie tylko lakiery czy odżywki do paznokcie ale także taki produkt jak lampa uv led. Totalnie im ufam jeśli chodzi o paznokcie. Produkty sa wysokiej jakości i są naprawdę bezpieczne dla paznokci.
Awatar użytkownika
Unima
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2019, 10:48

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Unima »

Victoria Vynn to świetne lakiery do paznokci, odżywki, bazy, topy i produkty do stylizacji, zdobienia. Naprawdę jest w czym wybierać i każdy produkt jest super jakości. Ja jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
juta76
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2021, 5:22

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: juta76 »

Bardzo polecam lakiery Victoria Vynn - są bardzo trwałe, nie zalewają skórek, mają fajną konsystencję i trzymają się na paznokciach długo. Jest tez bardzo duży wybór kolorów. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Ladana1982
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2020, 3:32

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ladana1982 »

Uwielbiam pigmenty do zdobień z Victoria Vynn. Gęsta fajna konsystencja. Plastyczna masa, łatwa do rozprowadzenia. Już pierwsza warstwa zapewnia porządne, pełne krycie. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Greta1997
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 19:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Greta1997 »

a jaki super jest pyłek opium gold! W ogóle wszystkie te pyłki są fantastyczne. Niesamowite stylizacje można z nimi zrobić. Na wesele, na imprezę - idealne! Bardzo polecam. Są naprawdę super!!
Awatar użytkownika
Karola61
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2021, 23:03

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karola61 »

Prowadzą też fajne szkolenia dla stylistek. Ogromna wiedza i doświadczenie, doskonałe podejście do kursantów, fajny kontakt i bardzo fajnie przekazywana wiedza. Bardzo polecam. Warto.
Awatar użytkownika
Barbara
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 18:21

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Barbara »

polecam te kremy: krem nawilżający z serii Senso. Przepięknie pachną, takie zapachy perfumeryjne. Długo utrzymuje się ten zapach na skórze, bardzo fajnie nawilżają, skóra po nich jest naprawdę bardzo przyjemna.
Awatar użytkownika
morzena_97
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 19:09

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: morzena_97 »

Znalazłam genialny Trójfazowy żel z tiksotropią - gęsty, fajny mus, zmieniający swoją konsystencję podczas pracy. Super do budowy szkieletu manicure, nie zalewa skórek, łatwo się go nakłada.
Awatar użytkownika
bojana-75
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2021, 13:32

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: bojana-75 »

Uwielbiam Victoria Vynn, bez względu na to czy są to lakiery, czy Cleaner, czy żel do stylizacji - wszystkie produkty spełniają moje oczekiwania. Są trwałe i wydajne. Zdecydowanie warto je kupić i używać.
Awatar użytkownika
Elena-70
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 2:36

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Elena-70 »

Jejku! Jak ja kocham krem nawilżając-odżywczy Senso. Najbardziej ten Kiss Me! Przecudowany zapach, który utrzymuje się bardzo długo na skórze. Super nawilża, ale nie jest tłusty. Jest najlepszy!
Awatar użytkownika
Nikodema-64
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:52

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Nikodema-64 »

Mogę zdecydowanie polecić produkt: ultra mocna odżywka do słabych, łamliwych i rozdwajających się paznokci - bardzo fajnie regeneruje paznokcie, zwiększa wytrzymałość paznokci. Jest po prostu genialna.
Awatar użytkownika
Natasza-91
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:52

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Natasza-91 »

Bardzo fajny jest też atrament do zdobień, bardzo fajnie się go nakłada, bardzo dobrze kryje - mocna pigmentacja i bardzo fajne żywe kolory. Jestem zadowolona ze wszystkich produktów do zdobienia paznokci Victoria Vynn ale ten atrament to mój numer jeden.
Awatar użytkownika
Aurelia91
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 8:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aurelia91 »

Polecam wszystkie lakiery firmy Victoria Vynn. Naprawdę są trwałe i bardzo wydajne. Jestem z nich niesamowicie zadowolona. Uwielbiam kupować ich produkty.
Awatar użytkownika
adela1982
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:03

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: adela1982 »

Mają niesamowity, przepięknie pachnący krem nawilżający do rąk i ciała. Dawno nie kupilam sobie czegoś tak fajnego i sprawiającego że czuję się wyjątkowo.
Awatar użytkownika
Ksenia74
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 12:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ksenia74 »

Mój ostatni zakup z tej firmy o Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci No nareszcie trafiłam na oliwkę która naprawdę jest do pielęgnacji a nie tylko do natłuszczania. Bardzo fajna jest, jak wszystkie produkty tej firmy.
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2021, 14:43

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Albina »

To co zdobyło moje serce to Ultra mocna odżywka do słabych, łamliwych i rozdwajających się paznokci, moje paznokcie wołały już o jakikolwiek ratunek. Ta odżywka postawiła je na nogi. O wiele lepiej teraz wyglądają, są silniejsze i zdrowsze. Super.
Awatar użytkownika
Aleksja_72
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2020, 10:43

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aleksja_72 »

A znacie ich produkt: 2w1 Światło-utwardzalna baza hybrydowa i odżywka? To jest dokładnie to czego szukałam. Baza hybrydowa z odżywką. Żeby te paznokcie pozostały zdrowe mimo manicure. Super, super, super. Polecam.
Awatar użytkownika
anastazja
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2020, 9:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: anastazja »

Ja jestem totalnie zakochana w produkcie: atrament do zdobień. Takie fajne rzeczy można wyczarować na paznokciach dzięki niemu. Bardzo fajne krycie, a kolory mozna mieszać :)
Awatar użytkownika
Sybilla1967
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 1:47

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sybilla1967 »

Jeśli szukacie naprawdę dobrych lakierów, to lakiery hybrydowe z Victoria Vynn to strzał w dziesiątkę. Niesamowicie trwwałe, bardzo fajnie kryją, łatwo się je aplikuje i mają cudowne kolory.
Awatar użytkownika
andżelika-92
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2020, 3:41

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: andżelika-92 »

Do robienia różnego rodzaju linii, zdobień polecam produkt Spider Line Gel - gęsta konsystencja, bardzo wygodna w aplikacji, cztery fajne kolory: złoty, srebrny, czarny i biały. Naprawdę fajny produkt.
Awatar użytkownika
aniela_85
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2020, 4:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: aniela_85 »

Ja odkryłam taki produkt jak Antybakteryjny, nawilżający żel do dłoni - pierwszy nawilżający żel antybakteryjny jaki spotkałam. Każdy inny bardzo wysuszał mi dłonie. A używam takich żeli dosyć regularnie.
Awatar użytkownika
barbara-63
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 11:28

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: barbara-63 »

Można szukać lakierów, odżywek, produktów do zdobień długie lata. Ale jeśli trafi się na lakiery Victoria Vynn to od razu wie się, że trafiło się na produkt idealny. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Eleonora
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 9:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Eleonora »

Polecam i atrament i pigmenty z Victoria Vynn. świetna jakość, fajny wybór kolorów, dobra trwałość i ekstra krycie. Ja jestem zadowolona, używam ich dość regularnie. Polecam wszystkim dziewczynom.
Awatar użytkownika
łucja
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2020, 15:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: łucja »

Wszystkie produkty z tej firmie są świetnej jakości. Używam i lakierów i pigmentów i żeli do stylizacji. Ale mój ostatni zakup to nawilżający żel antybakteryjny. Jak zawsze: bardzo dobry zakup. Polecam.
Awatar użytkownika
Irma71
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2020, 5:36

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Irma71 »

Ja mogę polecić Profesjonalny preparat do odtłuszczania paznokci - używam w domu dla siebie, ale także gdy robię paznokcie znajomym i koleżankom. Widzę że to naprawdę dobrej jakości preparat. Bardzo go lubię.
Awatar użytkownika
delfina84
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2021, 4:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: delfina84 »

Mój ostatni zakup to oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci. Odżywia i regeneruje skórki, bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na palcach. Bardzo sobie chwalę tę oliwkę.
Awatar użytkownika
janina-88
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2020, 3:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: janina-88 »

Uwielbiam produkty Victoria Vynn. Ich lakiery są po prostu najlepsze. Trwałe, wydajne, ładnie się prezentują na paznokciach, dobrze kryją. Jest spory wybór naprawdę fajnych kolorów. Polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
Safira
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2021, 0:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Safira »

Polecam wszystkie produkty firmy Victoria Vynn ale szczególnie przypadł mi do gustu Mega Top. Jest odporny na pęknięcia i zarysowania. Naprawdę fajnie chroni manicure. Łatwo się go nakłada i jest trwały.
Awatar użytkownika
Karima1985
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 3:54

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karima1985 »

Ależ genialny Trójfazowy żel z tiksotropią, do budowy szkieletu paznokci. Jest cudowny. Ma fajną konsystencję musu. Nie zalewa skórek. Jest bezkwasowy. Jest po prostu genialny! I bardzo łatwy w aplikacji.
Awatar użytkownika
Odyla-84
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2020, 22:52

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Odyla-84 »

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem totalnie zakochana w w senso krem nawilżający do rąk i ciała. Jest cudowny. Pięknie pachnie (właściwie każdy rodzaj ma ładny zapach), zapach długo utrzymuje się na skórze, nie zostawia tłustego osadu. Jest super.
Awatar użytkownika
Morzena-94
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2021, 6:24

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Morzena-94 »

Kocham lakiery Victoria Vynn. To prawdziwa trwałość, piękne kolory i łatwa aplikacja. Lakiery fajnie wyglądają na paznokciach, dobrze kryją, ładnie się prezentują. Jestem z nich naprawdę ogromnie zadowolona.
Awatar użytkownika
Saloma85
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2021, 19:28

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Saloma85 »

Zdecydowanie polecam antybakteryjny, nawilżający żel do rąk Hand Sanitizer Gel - jest świetny. Ma całkiem przyjemny zapach, nie zostawia takiego lepkiego nieprzyjemnego osadu na dłoniach. Polecam.
Awatar użytkownika
Hanna_93
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 1:36

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Hanna_93 »

Ja jestem zachwycona topem który kupiłam z Victoria Vynn: No wipe matt - nie wybłyszcza się z czasem, nie klei się, nie ściera się. Efekt matowy jest od razu po utwardzeniu.
Awatar użytkownika
Amalia-85
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2021, 20:45

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Amalia-85 »

Polecam lakiery hybrydowe z tej firmy. Trwałe, ładnie kryją, wydajne, dobrze wyglądają na paznokciach. Duży wybór kolorów, które sa naprawdę ładne i bardzo naturalne. Jestem mega zadowolona z tych lakierów.
Awatar użytkownika
Tybilla_64
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2021, 1:50

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tybilla_64 »

Ja kocham ich pigmenty do stylizacji - fajna plastyczna konsystencja, pełne krycie po nałożeniu jednej, cienkiej warstwy. Super sprawdzają się również do cienkich zdobień takich jak linie czy inne wzory.
Awatar użytkownika
Nela
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 8:46

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Nela »

Ja zdecydowanie polecam: 2w1 Światło-utwardzalna baza hybrydowa i odżywka dla naturalnych paznokci - jest niesamowita. Bardzo dobrze wzmacnia paznokcie, zwłaszcza cienkie i rozdwajające się. Super jest.
Awatar użytkownika
Uta_83
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2020, 10:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Uta_83 »

Świetny jest Brylantowy żel do dekoracji paznokci - naprawdę daje świetny, wielobarwny, wielowymiarowy efekt na paznokciach. Jestem nim totalnie zachwycona. Victoria Vynn ma świetne produkty do paznokci!
Awatar użytkownika
Teofila
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2021, 2:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Teofila »

mój ostatni zakup z Victoria Vynn to Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci. Jak zawsze: nie zawiodłam się na zakupie. Wręcz przeciwnie - jestem bardzo zadowolona. Jakość jak zawsze na piątkę z plusem.
Awatar użytkownika
Jona
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2021, 5:55

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Jona »

Bardzo fajny do stylizacji paznokci jest Brillant Gel - daje ogromne możliwości jeśli chodzi o stylizację i zdobienie. Naprawdę super sprawa. Bardzo polecam. Tak jak i inne produkty Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
urszula-69
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 2:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: urszula-69 »

Uwielbiam ich lakiery te z serii IQ nail polish. Są super. Są bardzo trwałe - utrzymują się na paznokciach nawet dziesięć dni. Bardzo łatwe w aplikacji, cudowne kolory. Uwielbiam je.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2021, 13:23

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sara »

Koniecznie wypróbujcie Pedi Base wyrównuje płytkę paznokci stóp, nadaje im naturalny kolor. Jest naprawdę genialny. Ta baza jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Warto spróbować.
Awatar użytkownika
Albertyna69
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 16:53

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Albertyna69 »

Bardzo fajny do stylizacji jest też ich pyłek. Ja w ogóle uwielbiam ich produkty, i spider gel i lakiery i krem senso. Naprawdę bardzo dobre produkty. Najwyższa jakość za całkiem fajną cenę.
Awatar użytkownika
izydora_61
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2021, 20:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: izydora_61 »

Bardzo polecam Pedi Base jest naprawdę genialna! Moje stopy dawno nie wyglądały tak dobrze. Wyrównała mi płytkę paznokcia, wypełniła pęknięcia. Normalnie genialna baza do pedicure.
Awatar użytkownika
Flora_79
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2021, 7:56

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Flora_79 »

Ja też jestem ogromnym wielbicielem produktu: krem nawilżający SENSO. Przepiękne zapachy. Kocham je wszystkie! Bardzo fajnie nawilża, zapach zostaje długo na skórze, nie jest ostry, jest przyjemny i miły. Polecam.
Awatar użytkownika
gaj-78
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2021, 4:40

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: gaj-78 »

Mój ostatni zakup to Preparat do zmiękczania i usuwania skórek - bardzo skuteczny, fajny, lubię go. W ogóle większość produktów Victoria Vynn już wypróbowałam i z każdego jestem zadowolona. Serdecznie polecam wszystko tej marki :)
Awatar użytkownika
Samantra-67
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 15:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Samantra-67 »

uwielbiam lakiery hybrydowe z Victoria Vynn, są taka ładne na paznokciach, dobrze kryją i to widać później gdy już się nosi dany kolor. Duży wybór jeśli o te kolory chodzi, zawsze znajdę coś dla siebie. Fajne dodatki do stylizacji. Ogólnie super.
Awatar użytkownika
alfreda_87
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021, 11:21

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: alfreda_87 »

A jaki fajny jest atrament metallic - cudowne rzeczy wychodzą na paznokciach dzięki temu. Wygląda to bajecznie. Jestem zachwycona efektami. Dzięki temu mam oryginalne pazurki :) Jestem też zadowolona z trwałości tych produktów. Polecam.
Awatar użytkownika
Antonina_69
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 16:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Antonina_69 »

Kupowałam różne produkty z Victoria Vynn, ale ostatnio wpadło mi w ręce coś naprawdę genialnego. Pedi Base - super działa. Daje efekt naturalnych paznokci, ładnie wyrównuje płytkę paznokci. Jest trwała i naprawdę ładnie wygląda.
Awatar użytkownika
Ira-98
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 1:50

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ira-98 »

Victoria Vynn ma świetne lakiery. Uwielbiam je. Trwałe, wydajne, duży wybór kolorów i każdy kolor wygląda naprawdę fajnie na paznokciach. Jestem zadowolona z ich jakości.
Awatar użytkownika
emanuela68
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 20:57

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: emanuela68 »

Znacie krem Senso z Victoria Vynn? Ja poznałam i nie mogę przestać go używać. Przepięknie pachnie. Cudowny, perfumeryjny zapach, każdy z czterech rodzajów jest warty grzechu. Serio.
Awatar użytkownika
Kwiatosława-78
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 0:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kwiatosława-78 »

Mogę polecić produkt: Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci z tej firmy. Naprawdę postawiła mi paznokcie na nogi ;) Jestem super wdzięczna firmie za wyprodukowanie takiego cuda. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Aniela_86
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 6:55

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Aniela_86 »

Lubię produkty Victoria Vynn, są bardzo dobrej jakości, nie niszczą paznokci, lakiery mają duży wybór kolorów i są bardzo trwałe. Dlatego najchętniej kupuję te z tej firmy. Po prostu lubię je.
Awatar użytkownika
bronisława1994
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 19:08

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: bronisława1994 »

Jeśli szukacie dobrego produktu pod tytułem odżywka do paznokci to warto postawić na Victoria Vynn. Oni o paznokciach i produktach do nich wiedzą wszystko. W każdym produkcie widać że to ich pasja.
Awatar użytkownika
Ludwika1983
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 11:43

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ludwika1983 »

Fajnie, że znalazłam tę firmę. Jestem zadowolona z takich produktów jak: krem nawilżający, baza do lakierów hybrydowych, lampa UV, odżywki do paznokci. Mają naprawdę fajne produkty warte swojej ceny.
Awatar użytkownika
Fabia-93
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 19:31

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Fabia-93 »

Zaufałam w opinie o tej firmie i nie pomyliłam się. Wszystkie pozytywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Świetne lakiery do paznokci. Zarówno te hybrydowe jak i tradycyjne są naprawdę super.
Awatar użytkownika
Morzana_97
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 15:21

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Morzana_97 »

Polecam firmę Victoria Vynn, mają świetne produkty. Niezależnie czy są to lakiery do paznokci czy odżywki, bazy czy topy - po prostu świetna jakość, świetna marka. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Stamira61
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 0:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Stamira61 »

Znacie może Antybakteryjny, nawilżający żel do dłoni z tej firmy? Jest genialny. Jedyny żel antybakteryjny który nie wysuszył mi skóry na rękach. Nie zostawia tłustego osady na rękach i szybko się wchłania.
Awatar użytkownika
Sławomira
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 6:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Sławomira »

Mają też genialne pigmenty - bardzo plastyczne, łatwe w rozprowadzeniu. Spokojnie wystarcza jedna cienka warstwa i już uzyskuje się pełne krycie. Uwielbiam te pigmenty. Uwielbiam tę firmę.
Awatar użytkownika
Marta_63
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 23:19

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Marta_63 »

Lubię ich atrament do stylizacji paznokci. Bardzo fajnie kryje, wystarczy jedna warstwa i już jest fajny kolor i efekt. Bardzo polecam produkty firmy Victoria Vynn. Są warte ceny.
Awatar użytkownika
jaśmina
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2021, 12:55

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: jaśmina »

Bardzo lubię od nich Preparat do zmiękczania i usuwania skórek - naprawdę fajnie działa, żelowa konsystencja sprawia że nie spływa ze skórek, jest skuteczny i naprawdę fajny.
Awatar użytkownika
ilia
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 6:45

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: ilia »

Uwielbiam lakiery z Vivtoria Vynn. Są genialne. Ale także ich inne produkty do paznokci: atrament, pigmenty, odżywki. Fajna jakośc za fajną cenę. Lubię to. To firma godna polecenia.
Awatar użytkownika
Betina-83
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2021, 2:08

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Betina-83 »

Szczerze polecam Wam Ultra mocna odżywka do słabych paznokci. Coś niesamowitego, najlepsza tego typu odżywka na rynku. Uratowała mnie i moje paznokcie. Naprawdę warto było ją kupić.
Kaja

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kaja »

Nie da się ukryć, że lakiery hybrydowe od Victoria Vynn są jednymi z najlepszych na naszym rynku. Zgadzam się z opiniami, że jakość w stosunku do ceny jest faktycznie rewelacyjna. Zamówiłam sobie właśnie kilka kolorów z tej nowej kolekcji City, mają piękne, jesienne kolory.
April

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: April »

Zdecydowanie uwielbiam czerwone paznokcie, mam kilkanaście różnych odcieni czerwieni lakierów hybrydowych (wszystkie od Victoria Vynn, bo kiedy odkryłam tę markę nie kupuję już innych, te lakiery są najbardziej trwałe i pięknie błyszczą). Ten kolor najczęściej króluje na moich paznokciach.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: kasiakowa06 »

Duduś pisze: ↑24 gru 2020, 6:29 Co tu dużo mówić, ogólnie, jest to jedna z najlepszych tego typu firm u nas. Mają nie tylko świetne produkty, dobrej jakości, ale też organizują profesjonalne victoriavynn.com/training-team/ szkolenia z manicure. Polecam.

Zgadzam się, mają super ofertę.


----------------------------------------------------------
przewóz osób - https://europolkoszalin.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
safana
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2021, 9:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: safana »

Od dawna znam markę Victoria Vynn, ale tak naprawdę dopiero niedawno odkryłam, że ich odżywka do paznokci faktycznie jest fenomenalna. Moje paznokcie odżyły.
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2021, 4:47

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Gloria »

Paznokcie hybrydowe robię u siebie już naprawdę długo. Początkowo tylko w salonie, później zaczęłam robić samodzielnie, więc mogę spokojnie porównać różne produkty. Zdecydowanie stylizacja z użyciem produktów Victoria Vynn sprawdza się u mnie najlepiej.
Awatar użytkownika
olga-91
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, 6:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: olga-91 »

Nie wiem czy powinnam się przyznawać, ale nie znałam wcześniej ich produktów. Polecono mi top bez niebieskiej poświaty i to był strzał w dziesiątkę. Pierwszy, który nie zmienia u mnie białego koloru na paznokciach.
Awatar użytkownika
Floriana_96
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 3:59

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Floriana_96 »

Lubię produkty z Victoria Vynn, lubię ich lakiery, atrament do stylizacji, pigmenty. Dobra jakość za rozsądną cenę. No i wybór kolorów jest naprawdę duży. Super firma.
Awatar użytkownika
Tina60
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 19:03

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tina60 »

Ostatnio odkryłam pedi base - doskonała baza do paznokci u stóp. Super wygładza i wyrównuje paznokcie u nóg. Jestem zachwycona. Myślę że jak spróbujecie to i Wy będziecie.
Awatar użytkownika
Izydora85
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 18:49

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Izydora85 »

Znacie atrament do stylizacji z tej firmy? Można nim robic genialne wzory na paznokciach. Super kryje, nawet jedna warstwa zapewnia dobre krycie. Ja jestem zakochana w tym atramencie.
Awatar użytkownika
Kazimiera92
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 13:44

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kazimiera92 »

Super firma jeśli chodzi o akcesoria do paznokci. Polecam, nie tylko narzędzia i akcesoria ale też lakiery, odżywki czy produkty do stylizacji. Super jakość za fajna cenę. To bardzo dobra firma.
Awatar użytkownika
Morzana_69
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 22:52

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Morzana_69 »

Lubię produkty tej formy, zwłaszcza jeśli chodzi o stylizację. Żel Spider Line jest genialny, można nim robić bardzo precyzyjne linie, wzory, jestem nim totalnie zachwycona. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
lisa89
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021, 3:54

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: lisa89 »

Dziewczyny! Jeśli lubicie bawić się w stylizację paznokci to koniecznie spróbujecie czegoś takiego jak atrament do stylizacji. Jest nieziemski. Można nim wyczarować takie wzory i kolory że każda kobieta będzie Wam zazdrościć.
Awatar użytkownika
fabiola1992
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2021, 13:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: fabiola1992 »

Szukacie dobrej odżywki do paznokci. Polecam preparat: Ultra mocna odżywka do słabych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Bardzo fajnie regeneruje paznokcie, mam wrażenie że są dużo twardsze i mocniejsze odkąd jej używam.
Awatar użytkownika
czesława66
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 9:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: czesława66 »

Jeśli szukacie naprawdę najlepszych na rynku lakierów, to polecam Wam firmę Victoria Vynn. Znajdziecie u nich i lakiery i inne akcesoria do stylizacji paznokci. Każdy produkt jest przemyslany i dopracowany. Polecam.
Awatar użytkownika
Magda1989
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2021, 12:37

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Magda1989 »

Fajnie, że na rynku jest taka firma jak Victoria Vynn, ich krem do rąk Senso jest cudowny. Przepięknie pachnie, długo utrzymuje się zapach na skórze, super nawilża i nie zostawia tłustego filmu. Ja jestem zachwycona.
Awatar użytkownika
Ofelia_89
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2021, 5:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ofelia_89 »

Zajmujecie się stylizacją paznokci? Warto poznać firmę Victoria Vynn. Zarówno same lakiery, jak i atrament, pigmenty, żel do linii - wszystko dobrej jakości, wszystko profesjonalne. Zdecydowanie moja ulubiona firma.
Awatar użytkownika
Tybilla
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2021, 14:38

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tybilla »

Ostatnio odkryłam tę firmę i jej produkty. Np. odżywka do paznokci - super zregenerowała moją płytkę. Naprawdę widzę różnicę. Paznocie przestały się łamać i rozdwajać. O to mi chodziło!
Awatar użytkownika
Romana97
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 0:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Romana97 »

Fajny mają też nawilżający żel antybakteryjny. Całkiem przyjemnie pachnie, nie wysusza skóry dłoni, jest skuteczny i wygodny w użyciu. Bardzo go lubię, tak jak inne produkty tej firmy. Po prostu mi odpowiadają.
Awatar użytkownika
Gabriela
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2021, 13:24

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Gabriela »

Polecam produkty do paznokci z firmy Victoria Vynn, lakiery, pigmenty, odżywki do paznokci, preparaty do skórek - wszystko jest warte swojej ceny. Uzywam od dawna i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 1:37

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kaja »

Czasami warto zaszaleć ze stylizacja paznokci - ja ostatnio zaszalałam, znalazłam atrament do stylizacji i bardzo fajnie to wyszło. Grnialne krycie i przepiękne kolory. Jestem zachwycona.
Awatar użytkownika
dalia_77
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 19:17

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dalia_77 »

Lubię Victoria Vynn, lubię ich produkty. Ostatnio w ręce wpadła mi Lampa Led do utwardzania manicure i naprawdę musze powiedzieć: świetna jakość. Intuicyjna w obsłudze i dobrze utwardza paznokcie.
Awatar użytkownika
Weronika1961
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 0:07

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Weronika1961 »

Jeśli jeszcze nie próbowaliście to musicie spróbować czegoś takiego jak krem do rąk i ciała: SENSO - jest genialny. Uwielbiam te zapachy (są cztery), uwielbiam to jak szybko się wchłania i jak wygładza moją skórę.
Awatar użytkownika
beatrycja1987
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 15:16

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: beatrycja1987 »

Wszystkie ich produkty do paznokci są super. Zarówno narzędzia i akcesoria, jak i lakiery czy produkty do zdobień. Uwielbiam ich używać. Dobrze się czuję gdy mam ich produkty na rękach.
Awatar użytkownika
gaja60
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 1:48

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: gaja60 »

Możecie szukać długo i daleko najlepszych lakierów do paznokci. Ale to właśnie w Victoria Vynn znajdziecie to czego szukacie. Lakiery tradycyjne i hybrydowe. Wszystko doskonałej jakości.
Awatar użytkownika
Estera-62
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 22:53

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Estera-62 »

Produkty Victoria Vynn kupuję od dawna, zawsze byłam zadowolona z ich jakości, krycia i wydajności. Ale jak poznałam ich pigmenty to oszalałam. Są znakomite. Nie ma nic lepszego na rynku.
Awatar użytkownika
Weridiana_92
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, 13:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Weridiana_92 »

Odkryłam ostatnio Brylantowy żel do dekoracji paznokci z tej firmy. Robi niesamowite efekty na pzanokciach. Jakbym miała tam prawdziwe brylanty. Już wcześniej znałam ich produkty ale ten jest wyjątkowy.
Awatar użytkownika
Kira1975
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 13:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kira1975 »

Dziewczyny! Jeśli chcecie kupować lakiery naprawdę dobrej jakości, lakiery które zostaną Wam na paznokciach na długo bez odprysków, bez utraty koloru to polecam Wam produkty Victoria Vynn. Są naprawdę najlepsze. Uwielbiam je.
Awatar użytkownika
Ilia63
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 4:39

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ilia63 »

Hej, jeśli jeszcze nie znacie, to koniecznie musicie poznać krem SENSO. Cztery przepiękne zapachy, super mocne nawilżenie, szybko się wchłania ale zapach pozostaje na skórze na długo. Ja jestem zakochana w tych kremach.
Awatar użytkownika
Desreta_66
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2021, 8:50

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Desreta_66 »

Długo szukałam idealnych produktów dla moich paznokci. W Victoria Vynn znalazłam to czego potrzebowałam. Zarówno lakiery jak i pigmenty, odżywki, oliwki - wszystko do paznokci, czego może chcieć i potrzebować dziewczyna :) Super.
Awatar użytkownika
Dorosława-68
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, 17:47

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dorosława-68 »

Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego do stylizacji paznokci, to wypróbujcie: Brylantowy żel do dekoracji paznokci. Robi niesamowity efekt, jakbyście miały biżuterię na paznokciach. Super się sprawdza i wyjątkowo wygląda. Polecam.
Awatar użytkownika
Kosma89
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2021, 9:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Kosma89 »

Kupuję z tej firmy różnego rodzaju narzędzia do stylizacji paznokci, bo ufam tej firmie w stu procentach. Wysoka jakość, trwałość, dopracowanie szczegółów. Zdecydowanie warto im zaufać, o paznokciach wiedzą wszystko.
Awatar użytkownika
Patrycja_62
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Patrycja_62 »

Bardzo, ale to bardzo fajną nowość znalazłam, preparat do usuwania skórek: CUTICLE JELLY REMOVER - jest naprawdę świetny. Do tego ma wegańską formułę, więc kolejny plus dla firmy! Bardzo wygodny do aplikacji i skuteczny!
Awatar użytkownika
Julianna
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 10:20

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Julianna »

Produkt Oliwka do pielęgnacji skórek i paznokci - jest naprawdę wyjątkowy. Bardzo fajnie zregenerował moje paznokcie, a były po remoncie naprawdę zniszczone. Jestem zadowolona z efektów. Cena też bardzo przystępna. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
nikodema-78
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2021, 4:24

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: nikodema-78 »

Jeśli lubicie zdobienia paznokci, lubicie kreatywne wzory i szalone pomysły co do tej stylizacji, to polecam pigmenty z Victoria Vynn. Łatwe do nakładania, trwałe i spory wybór kolorów. Ja je uwielbiam.
Awatar użytkownika
Krystyna_99
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 13:27

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Krystyna_99 »

Ja za to polecam nawilżający krem do rąk i ciała SENSO, zwłaszcza zapach Love me bardzo mi się spodobał. Można się w nim zakochać. Dobrze nawilża, zapach utrzymuje się długo, nie zostawia tłustego filmu. Jest doskonały.
Awatar użytkownika
Lucyna
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2021, 2:16

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Lucyna »

Bardzo polecam Pedi Base - to produkt do trwałej stylizacji paznokci u stóp. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, chroni paznokcie przed pęknięciem a nawet złamaniem. Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu.
Awatar użytkownika
waleria97
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 1:46

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: waleria97 »

Mają świetne pigmenty do stylizacji paznokci, to wyjątkowe produkty najwyższej jakości. Jeśli zależy Wam na naprawdę dobrej jakości to wybierzcie produkty tej firmy. Ja jestem ich prawdziwą fanką, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Olga1963
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2021, 4:57

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Olga1963 »

Lubię produkty tej firmy, są dobrej jakości, lakiery są bardzo trwałe, ładnie wyglądają na paznokciach nawet po wielu dniach. Nie blakną, nie odpryskują. Warto wybierać dobrą jakość. A taką znajdziecie właśnie w Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
najsława72
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 22:41

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: najsława72 »

Ich odżywka do paznokci naprawdę uratowała moje paznokcie, były już w strasznym stanie, praktycznie nie nadawały się do niczego. Teraz znów moge mieć manicure i cieszyć się ładnymi dłońmi. Polecam.
Awatar użytkownika
Odyla71
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2021, 14:27

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Odyla71 »

Właśnie uczę się stylizacji i kupiłam kilka produktów z tej firmy. Najbardziej podoba mi się atrament do zdobień i praca z nim. Ale pigmenty, pyłek i żel do linii też są super. Mam nadzieję że pomogą mi się rozwinąć.
Awatar użytkownika
sabina1997
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 10:57

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: sabina1997 »

Ja zakochałam się w kremie Senso, to świetny, nawilżający krem do rąk i ciała. Pięknie pachnie i cudownie nawilża, bardzo głęboko i skutecznie. Jestem nim zachwycona. Nie znam lepszego kremy do rąk.
Awatar użytkownika
fabiana-90
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2021, 9:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: fabiana-90 »

Jeśli chodzi o narzędzia i akcesoria do paznokci, to Victoria Vynn jest top of the top. Lubię kupować rzeczy tej marki, bo są po prostu doskonałej jakości. Nigdy jeszcze się nei zawiodłam, a używam od długiego już czasu.
Awatar użytkownika
Elmira81
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 7:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Elmira81 »

Jeśli zależy Wam, żeby kupować produkty do paznokci najwyżej klasy to postawcie na lakiery i odżywki i akcesoria do stylizacji tej firmy. Ja jestem zachwycona że mogę na nich pracować. Są idealne zarówno do stosowania w domu jak i profesjonalnie.
Awatar użytkownika
Mirka1970
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 1:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Mirka1970 »

Niedawno kupiłam coś takiego jak odżywka do paznokci i muszę przyznać: niesamowita skuteczność. Moja paznokcie są mniej kruche, nawilżone i nie łamią się. Nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów więc jestem miło zaskoczona.
Awatar użytkownika
Nikoleta1980
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2021, 21:23

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Nikoleta1980 »

Kochane Panie - jeśli zajmujecie się stylizacją paznokci na poważnie to na pewno znacie tę firmę, jeśli dopiero zaczynacie przygodę w tym fachu to także znacie, bo ta firma jest najlepsza! Mają i lakiery i akcesoria i narzędzia do manicure. Ja używam tych produktów regularnie.
Awatar użytkownika
Saloma1988
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 17:46

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Saloma1988 »

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o produktach z tej firmy. Moim ostatnim zakupem są pigmenty do zdobień i na pewno kupię je jeszcze nie raz. Starczają na długo i są bardzo trwałe. To super że jest taka firma i ceny ma bardzo atrakcyjne.
Awatar użytkownika
Grzymsława_82
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2021, 1:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Grzymsława_82 »

Robię paznokcie hybrydowe tylko sobie, ale fakt jest taki, że od jakiegoś czasu używam do tego celu już tylko produktów z Victoria Vynn. Przetestowałam różne i te faktycznie na mojej płytce utrzymują się najdłużej w niezmienionej formie (no może poza odrostem, ale to naturalne)
Awatar użytkownika
Tamara
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 18:28

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tamara »

Bardzo polecam, Victoria Vynn ma dobrej jakości produkty do stylizacji paznokci. Zarówno jeśli chodzi lakiery, klasyczne i hybrydowe, żele do przedłużania, naprawdę wszystko co miałam okazję testować na swoich paznokciach bardzo dobrze się sprawdziło.
Awatar użytkownika
Jana-63
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2021, 3:49

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Jana-63 »

Powiem tak, mam spore doświadczenie w zakresie stylizacji paznokci i od dłuższego już czasu szukałam dobrego topu do wykończenia hybrydy. Zależało mi na tym, żeby był to top hybrydowy, który nie będzie zmieniał koloru lakierów, szczególnie tych jaśniejszych. No i ten z VV super się sprawdza.
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 8:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: elwira »

Ja akurat w tym momencie zrezygnowałam z koloru na paznokciach, miałam małe problemy zdrowotne w tym roku i kondycja moich paznokci sporo na tym ucierpiała. Dlatego staram się je jakoś wzmocnić, a odżywka do paznokci z Victoria Vynn jest bardzo polecana.
Awatar użytkownika
rajmunda
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 12:39

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: rajmunda »

Zamówiłam sobie teraz te lakiery hybrydowe z nowej, błyszczącej kolekcji:) Jestem zachwycona! Przepięknie się mienią i na pewno właśnie z ich podstawą wykonam u siebie manicure sylwestrowy - a może podrzucie mi jakieś inspiracje na takie sylwestrowe pazury z wykorzystaniem świecidełek?:)
Awatar użytkownika
Beata98
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 7:07

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Beata98 »

Zrobiłam sobie całkiem spore zamówienie produktów do stylizacji paznokci z Victoria Vynn i ogromnie się cieszę, bo jestem totalnie zakochana w tej najnowszej kolekcji. Mają świetną, nową kolekcję. Zresztą, w ogóle uważam, że lakiery hybrydowe tej firmy są zdecydowanie najlepsze.
Awatar użytkownika
Agata_93
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 12:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Agata_93 »

Słyszałam bardzo dobre opinie na temat ich lampy, sama jej nie używałam, ale jeśli chodzi o żele i lakiery, to uważam, że jest to jedna z najlepszych firma w naszym kraju. Ale lampa do hybryd też zamówiona, znajdzie się pod choinką mojej kochanej siostry.
Awatar użytkownika
Maryla_61
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2021, 14:33

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Maryla_61 »

Lubię ich produkty, szczególnie top hybrydowy, który jako jedyny nie zmienia podstawowego, bazowego kolory lakieru hybrydowego. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, na pewno kupię ponownie, to jeden z najlepszych produktów do do paznokci, jakie miałam okazję testować w ostatnim czasie.
Awatar użytkownika
Ingryda
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2021, 23:16

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ingryda »

Podpisuję się pod wszystkimi opiniami wyżej, sama korzystam z ich produktów i uważam, że są fenomenalne. Ale dodam też, że instruktorki z Victoria Vynn są świetne jeśli planujecie szkolenia ze stylizacji paznokci, to polecam je zrobić właśnie pod ich okiem.
Awatar użytkownika
Wiktoria-65
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 20:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wiktoria-65 »

Polecam, moim zdaniem Victoria Vynn ma zdecydowanie najlepsze produkty do stylizacji paznokci, szczególnie mając na uwadze stosunek jakoś - cena. Bardzo dobrze trzymają się płytki paznokcia, wybór kolorów lakierów hybrydowych jest naprawdę ogromny, to też wielki plus.
Awatar użytkownika
Miroslaw1989
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2021, 23:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Miroslaw1989 »

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale bardzo się cieszę, że przeglądając forum trafiłem do tego wątku, bo dzięki temu wiedziałem, jaki prezent kupić dla swojej kobiety. Chciała dostać lakiery hybrydowe, a skoro mówicie, że te są jednymi z najlepszych, to zamówiłem jej cały zestaw. Na pewno będzie zaskoczona.
Awatar użytkownika
teodora-61
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2021, 4:46

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: teodora-61 »

Jestem stylistką "amatorką", to znaczy robię paznokcie tylko sobie, ewentualnie najbliższym z mojej rodziny, ale to też tylko na jakiś czas. Jednak dla mnie bardzo ważna jest jakość produktów, na których pracuję, bo przecież w dużej mierze właśnie od tego zależy, jak będzie wyglądać i jak długo będzie utrzymywać się stylizacja na moich paznokciach. Właśnie dlatego tak bardzo lubię lakiery hybrydowe z Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
Petra_71
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2021, 1:46

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Petra_71 »

Znam i bardzo lubię ich produkty. Wcześniej miałam kilka lakierów, ale zmieniłam miejsce pracy i w salonie stylizacji paznokci, w którym pracuję w tym momencie większość produktów jest właśnie tej marki. Klientki sobie chwalą za jakość ale też za ogrom kolorów do wyboru, chociaż to nie zawsze jest plus. Sama bardzo lubię szczególnie żel budujący do przedłużania paznokci.
Awatar użytkownika
nadia1995
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 13:22

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: nadia1995 »

Warto stosować właśnie te produkty. Moim zdaniem jedna z najlepszych firm z produktami do stylizacji paznokci. Zawsze idą z tak zwanym duchem czasu, pojawia się sporo nowości. Akurat zamówiłam sobie nowe lakiery hybrydowe, idealne na okres karnawałowy. Sylwestra spędzam w domu, ale może też zrobię sobie jakieś wystrzałowe paznokcie na ten dzień. Póki co rządzi jeszcze stylizacja świąteczna, ze śnieżynkami. :)
Awatar użytkownika
Ruta-92
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, 18:41

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ruta-92 »

Wiecie co, ja robię sobie paznokcie hybrydowe samodzielnie od niedawna i dopiero poznaję różne marki i ich produkty, ale jeśli mam być szczera, to moim zdaniem baza pod lakier hybrydowy od Victoria Vynn jest moim zdaniem najlepszą z najlepszych. Jedyna, na której moje paznokcie trzymają się naprawdę w niezmienionej formie do następnej stylizacji, nic się nie "odkleja", nie odpryskuje.
Awatar użytkownika
Eliotena91
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2021, 12:54

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Eliotena91 »

Ja chodzę do salonu stylizacji paznokci w którym stylistki pracują głównie na produktach tej marki. Ja nie mam zastrzeżeń, paznokcie są wykonane estetycznie, lakiery mają piękne kolory, zawsze jest w czym wybierać. Stylizacja utrzymuje się naprawdę długo, myślę, że tutaj ma znaczenie zarówno umiejętność stylistki, jak i dobre produkty.
Awatar użytkownika
Julislawa
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2021, 3:01

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Julislawa »

Miałam problem z paznokciami, bardzo mi się kruszyły, łamały, nie byłam w stanie ich zapuścić, przyznaję, że to własnie odżywka do paznokci z Victoria Vynn uratowała moją płytkę. Trochę to trwało, ale dzięki regularnemu używaniu odżywki paznokcie urosły, wzmocniły się zauważalnie.
Awatar użytkownika
Polmira86
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 10:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Polmira86 »

Bardzo lubię ich matowy top do hybryd. Moim zdaniem najlepszy dostępny w naszym kraju, naprawdę. Jedyny, który nie wyświeca się na moich paznokciach po kilku dniach. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że jego cena też naprawdę jest bardzo przystępna.
Awatar użytkownika
Halszka1987
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 22:03

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Halszka1987 »

Zrobiłam sobie dzisiaj manicure na sylwestra, z wykorzystaniem tych nowych lakierów, nie mogę się napatrzeć, tak pięknie się prezentują na moich paznokciach. Polecam Wam te lakiery hybrydowe z nowej kolekcji, nawet jeśli nie zdążycie już ze stylizacją na Sylwestra, to na pewno na wszystkie inne karnawałowe imprezy będzie jak znalazł.
Awatar użytkownika
Miłowita
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2021, 0:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Miłowita »

Wiecie co, przy ostatnim zamówieniu dorzuciłam też do koszyka ten krem do ciała z serii Senso. I jestem nim zachwycona, rewelacyjnie nawilża, naprawdę stosuję nie tylko do rąk ale też do całego ciała. Jeśli któraś z Was lubi pachnące balsamy, to zdecydowanie ten jest najlepszą opcją. Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze, bardzo to lubię.
Awatar użytkownika
świętomira87
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2022, 19:44

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: świętomira87 »

Jestem wielką fanką produktów do stylizacji paznokci z Victoria Vynn. paznokcie hybrydowe robię sobie samodzielnie, sporo lakierów hybrydowych różnych marek i innych produktów do paznokci, więc naprawdę mam doświadczenia w tym temacie, najlepiej wypadły u mnie właśnie te. Super trzymają się płytki, a top hybrydowy rewelacyjnie i na długo utrwala stylizację.
Awatar użytkownika
eryka-79
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 2:02

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: eryka-79 »

Moim zdaniem, jeśli chodzi o produkty do stylizacji paznokci, to zdecydowanie najlepiej wypadają właśnie te z Victoria Vynn. Nie mam zastrzeżeń, naprawdę mają ogromny wybór kolorów, ale i różnego rodzaju produktów. Cenowo moim zdaniem też wypadają naprawdę pozytywnie, polecam spróbować, jeśli ktokolwiek z Was jeszcze zastanawia się nad ich wypróbowaniem.
Awatar użytkownika
Dajmira1996
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 6:39

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dajmira1996 »

Nie sądziłam, że nauczę się robić paznokcie hybrydowe samodzielnie, ale trochę zmusiła mnie do tego sytuacja pandemiczna - wszystkie chyba pamiętamy, jak salony stylizacji paznokci (zresztą, jak i wszystkie inne kosmetyczne gabinety) były pozamykane. Używam lakierów z Victoria Vynn, stylizacja na moich paznokciach utrzymuje się nawet trzy tygodnie.
Awatar użytkownika
olimpia
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 19:47

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: olimpia »

Ja poszukiwałam naprawdę dobrego topu hybrydowego, który nie będzie pękał po kilku dniach i przede wszystkim takiego, który nie będzie zmieniał kolory podstawowego lakieru hybrydowego, bo naprawdę trudno było mi taki znaleźć do tej pory. No i po przetestowaniu tego konkretnego, na pewno nie będę szukać już innego, bo jestem nim totalnie zachwycona!!
Awatar użytkownika
Mina1999
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2021, 11:05

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Mina1999 »

To, co naprawdę podobna mi się w produktach do stylizacji tej marki to jest ogromny wybór, tak jak piszą dziewczyny w poprzednich opiniach, ogromny wybór kolorów, jeśli chodzi o lakiery hybrydowe, a dodatkowo, co jakiś czas pojawiają się nowe kolekcje, ostatnio wyszła taka "karnawałowa", która naprawdę pięknie się mieni, z drobinkami, bardzo ją lubię.
Awatar użytkownika
Dilara1986
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2021, 23:29

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dilara1986 »

Mam na ten rok naprawdę ambitny plan, żeby się trochę przebranżowić. Wprawdzie skończyłam policealną szkołę kosmetyczną, ale chciałabym nauczyć się robić przede wszystkim manicure hybrydowy i zająć się tym jako moje dodatkowe źródło dochodu, na pewno by się przydało takie wsparcie finansowe. Słyszałam, że szkolenia ze stylizacji paznokci organizowane przez stylistki z VV są na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Pola19
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 10:45

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Pola19 »

Dziewczyny, jeśli podobnie jak ja, jesteście wielkimi miłośniczkami matowego wykończenia stylizacji hybrydowych, to matowy top hybrydowy z Victoria Vynn jest jednym z najlepszych na rynku. Szczególnie mają na uwadze jego naprawdę dobrą cenę, myślę, że nie ma opcji, żeby znaleźć w podobnej cenie produkt tak dobrej jakości, który faktycznie matowi paznokcie.
Awatar użytkownika
Anastazja-74
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 8:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Anastazja-74 »

Wiecie co, jeśli chodzi o manicure hybrydowy, to jestem jego wielką miłośniczką naprawdę od lat i w tym momencie naprawdę nie wyobrażam sobie bez niego życia, to daje ogromną wygodę i swobodę, na przykład w trakcie wyjazdów. Ale ostatnio zaczęłam przekonywać się też do takiej formy pedicure, dzięki temu, że jest tak trwały, a paznokcie u stów rosną wolniej, stylizacja hybrydowa naprawdę się opłaca.
Awatar użytkownika
Karolcia
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Karolcia »

Większość z Was pisze tutaj na temat produktów do stylizacji paznokci. I jasne, zupełnie mnie to nie dziwi, bo trzeba przyznać, że jeśli chodzi o stylizację paznokci, to nie mają sobie równych. Dobry wybór i przystępne ceny. Ale ja napiszę, że mają w ofercie też naprawdę rewelacyjny balsam do ciała, właściwie jest to krem do rąk i ciała, używam regularnie.
Awatar użytkownika
Radowita
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 23:17

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Radowita »

Też używam tego kremu do rąk i ciała z https://victoriavynn.com Właściwie powinnam napisać, że używam kremów, bo mam wszystkie z serii, stosuję zamiennie. Nie mogę się zdecydować, który zapach najbardziej do mnie przemawia. Wszystkie są przepiękne, perfumeryjne, długo utrzymują się na skórze. Co do samego nawilżania, to również nie mam żadnych zastrzeżeń, skóra jest miękka i gładka.
Awatar użytkownika
Melania-96
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2021, 6:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Melania-96 »

Planuję otworzyć swój własny salon stylizacji paznokci, myślę o tym, żeby początkowo, przede wszystkim dlatego, żeby zaoszczędzić i zobaczyć jak wyglądają wszelkiego rodzaju koszty przy prowadzeniu takiej działalności, no i ile klientek będę miała. Pewne jest to, że będę używać produktów z Victoria Vynn, naprawdę bardzo je lubię, chwalę też za ceny.
Awatar użytkownika
Lila60
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 14:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Lila60 »

Mnie, a właściwie moje totalnie słabe i kruche paznokcie uratowała odżywka do paznokci z Victoria Vynn. Szukałam jakiś czas temu sposobu na wzmocnienie paznokci, pytałam na różnego rodzaju grupach i forach i faktycznie, ta odżywka sprawdziła się mnie mnie bardzo dobrze. Po jakimś czasie od rozpoczęcia stosowania udało mi się zapuścić wymarzoną długość pazurków.
Awatar użytkownika
Florentyna
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 15:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Florentyna »

Mam delikatne problemy hormonalne, które na co dzień absolutnie nie powodują u mnie jakichkolwiek dolegliwości, natomiast z tego co się dowiedziałam, tego typu problemy mogą powodować to, że stylizacja hybrydowa na paznokciach utrzymuje się nieco krócej. Natomiast, jeśli chodzi o bazę hybrydową, to najlepiej sprawdza się u mnie waśnie Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
sarina
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 6:30

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: sarina »

Szukałam jakiś czas temu produktów do stylizacji paznokci, które będę mogła używać u klientek mojego salonu. Słyszałam dobre opinie na temat produktów marki Victoria Vynn, więc pod koniec zeszłego roku zamówiłam kilka takich najbardziej "chodliwych" kolorów, głównie czerwienie, kilka nudziaków oraz bazę i top do paznokci. Testy wypadły bardzo pozytywnie, jestem zaskoczona.
Awatar użytkownika
Atena98
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2022, 19:37

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Atena98 »

Dostałam w prezencie gwiazdkowym cały kuferek wypełniony kosmetykami, głównie produktami do stylizacji tej firmy. I to był strzał w dziesiątkę, bo naprawdę dobrze się u mnie sprawdziły te lakiery do paznokci. Przede wszystkim, dobrze pracuje mi się na lakierach hybrydowych, rewelacyjnie kryją, często nawet już po pierwszym malowaniu, dwie warstwy lakieru to już naprawdę jest taki max.
Awatar użytkownika
Mina60
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2021, 7:01

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Mina60 »

Fajnie, że idą też w stronę ciekawych produktów, takich innowacyjnych, jak na przykład top hybrydowy z drobinkami. Kupiłam go i fajnie sprawdza się do wykończenia stylizacji. Robi taki ciekawy "tęczowy" efekt, bardzo mi się podoba i super, że mogę zmienić z jego pomocą każdy lakier hybrydowy, to dobra, wydajna opcja, bo nie muszę kupować tylko lakierów:)
Awatar użytkownika
marta
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2022, 16:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: marta »

Co tutaj dużo na ten temat pisać. Nie widzę tak naprawdę większego sensu, bo to są najlepsze produkty do stylizacji paznokci - dostępne dla każdego. Robię sobie paznokcie hybrydowe samodzielnie, jak sporo innych kobietek, z tego co widzę również w tym wątku. I myślę, że to głównie zasługa tak dobrych lakierów hybrydowych, że stylizacja utrzymuje się tak dobrze.
Awatar użytkownika
Berta1963
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 22:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Berta1963 »

Bardzo lubię markę Victoria Vynn. Kupuję ich produkty do paznokci właściwie od samego początku odkąd robię sobie stylizacje hybrydowe. Później poszłam na kurs stylizacji paznokci, prowadzony pod okiem instruktorek z Victoria Vynn, więc naprawdę moja przygoda z tą marką trwa już dość długo i jest przeze mnie oceniana raczej pozytywnie. Super lakiery.
Awatar użytkownika
Floriana-90
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 6:54

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Floriana-90 »

Powiem jeszcze do tych wszystkich pozytywnych opinii powyżej, że Victoria Vynn ma swoje salony stylizacji paznokci. I jeśli chcecie mieć naprawdę przepiękne pazurki, zrobione przez profesjonalistkę, przez jedną z najlepszych stylistek, to naprawdę warto zapisac się właśnie do nich. Moim zdaniem to nie są stylistki paznokci, tylko artystki. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Roma-98
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 7:34

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Roma-98 »

Ja jestem dopiero od niedawna fanką produktów tej marki, ale powiem tyle - na pewno będę jedną z najwierniejszych fanek. Za pomocą produktów do stylizacji paznokci, głównie były to żele budujące ale też lakiery hybrydowe - miałam wykonaną moją stylizację ślubną, w salonie stylizacji paznokci Victoria Vynn. Naprawdę robiła wrażenie, myślę, że paznokcie mogły spokojnie konkurować z suknią ślubną :P
Awatar użytkownika
Paskal-81
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 22:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Paskal-81 »

Moja kochana żonka prowadzi od jakiegoś czasu swój własny salon stylizacji paznokci, marzyła o takim miejscu od dawna i ogromnie się cieszę, że udało nam się wspólnymi siłami, fizycznymi i finansowymi, taki salon kosmetyczny otworzyć. Z tego co wiem, też postawiła na produkty do stylizacji paznokci z Victoria Vynn i bardzo sobie je chwali, klientki chyba też.
Awatar użytkownika
daria-69
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2022, 9:32

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: daria-69 »

Powiem szczerze, że odkryłam dopiero niedawno te produkty. Jeśli chodzi o manicure, to robię sobie samodzielnie hybrydki od dawna, ale tak naprawdę odkąd szukałam naprawdę dobrego i trwałego topu do wykończenia stylizacji hybrydowej i kupiłam na próbę top hybrydowy z VictoriaVynn wiedziałam, że trafiłam w dziesiątkę. Stylizacja utrzymuje się naprawdę długo
Awatar użytkownika
Pamela_80
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 11:11

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Pamela_80 »

Powiem tak, jeśli zastanawiacie się, jaka jest najlepsza odżywka do paznokci, to powiem wam krótko, już nie musicie się zastanawiać. moje paznokcie, które naprawdę były w mówiąc to wprost - opłakanym stanie odżyły po zastosowaniu tej odżywki. W końcu nie są takie kruche i łamliwe, jestem bardzo zadowolona, bo nawet udało mi się je trochę zapuścić. Świetna jest
Awatar użytkownika
Hilara
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 0:35

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Hilara »

Sama tylko kilka razy robiłam sobie manicure hybrydowy, pewnie jak większość z nas, kiedy na początku pandemii wszystkie salony stylizacji paznokci były pozamykane. Niestety, mój odrost nie mógł już czekać, dlatego zrobiłam sobie paznokcie samodzielnie, ale jeśli mam być szczera, nawet w połowie nie dorównywały temu, zrobionemu przez stylistkę z Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
Eryka-86
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2022, 4:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Eryka-86 »

Od jakiegoś czasu samodzielnie robię sobie paznokcie hybrydowe i po przetestowaniu produktów naprawdę różnych marek w końcu pozostałam właśnie z tymi Victoria Vynn. Uważam, że ich lakiery hybrydowe są zdecydowanie najlepsze i tak jak wspomniałam, mam porównanie z innymi firmami, paznokcie zrobione z produktami VV utrzymują się u mnie naprawdę najdłużej.
Awatar użytkownika
Przemysł
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2021, 19:20

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Przemysł »

Planuję otworzyć salon stylizacji paznokci. Zastanawiam się nad tym, czy nie wejść we franczyzę właśnie z Victorią Vynn, dlatego, że bardzo chwalę sobie ich produkty do stylizacji paznokci. Uważam, że mając na uwadze szczególnie stosunek jakości do ceny ich produktów, żeli i lakierów hybrydowych, to jest to najlepsza tego typu marka na naszym rynku.
Awatar użytkownika
Gniewomira
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 0:57

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Gniewomira »

Ja pochwalę tutaj nie tylko produkty do paznokci z Victoria Vynn, ale trochę i siebie, tak przy okazji. Jakiś czas temu, kupiłam sobie lakiery hybrydowe tej marki i przyznaję, że faktycznie stylizacja z ich wykorzystaniem utrzymuje się super. Natomiast! jakiś czas temu kupiłam też żel budujący tej marki i z jego pomocą całkiem dobrze nauczyłam się przedłużać paznokcie.
Awatar użytkownika
mira_71
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 15:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: mira_71 »

No co ja mogę powiedzieć, jestem już jakiś czas temu po szkoleniu ze stylizacji paznokci, zapisałam się na kurs podstawowy, z tego względu, że chciałam się nauczyć robić paznokcie hybrydowe samodzielnie i zdecydowanie bardzo dobrze sprawdzają się u mnie lakiery hybrydowe z tej firmy, dlatego jeśli tylko ktoś mnie zapyta, oczywiście będę polecać każdemu.
Awatar użytkownika
Marceli_60
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 3:10

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Marceli_60 »

Bardzo fajne jest to, że gama ich produktów jest naprawdę szeroka i bardzo ciekawa. Wiele osób nie wie przecież, że są to nie tylko produkty do stylizacji paznokci, ale też materiały marketingowe, które na pewno przydadzą się w niejednym salonie stylizacji paznokci. Prowadzą też szkolenia, mają naprawdę świetne, wykwalifikowane instruktorki. Byłam i polecam.
Awatar użytkownika
Edyta_90
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, 20:40

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Edyta_90 »

Wiecie co, ja od jakiegoś czasu uczę się przedłużać paznokcie żelem, na formie. Nie mam żadnego problemu jeśli chodzi o stylizację z samą hybrydą, natomiast chciałam się właśnie nauczyć przedłużania. No i kiedy zapytałam w kilku miejscach o to, jaki żel do przedłużania paznokci jest najlepszy, większość zgodnie odpowiadała mi, że właśnie Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
Michalina_61
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2022, 10:59

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Michalina_61 »

Nie wiem czy je znacie, ale jeśli nie, to ja naprawdę gorąco polecam Wam ich stosunkowo nowy produkt, czyli krem do rąk i ciała z serii Senso. Z tego co kojarzę, są cztery warianty zapachowe, wszystkie rewelacyjne, mają takie jakby "perfumeryjne" zapachy, a skóra po nich jest rewelacyjnie nawilżona. Naprawdę to jest moje odkrycie, bardzo lubię ten krem.
Awatar użytkownika
Ida
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2021, 1:38

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ida »

Chyba nie trzeba tutaj wspominać o tym, że gama ich produktów jest naprawdę ogromna. Myślę, że niejedna stylistka to doceni - i tu nieważne, czy jest to profesjonalistka, która pracuje a może i samodzielnie prowadzi salon stylizacji paznokci, czy może osoba, która robi sobie paznokcie hybrydowe samodzielnie, każda będzie zadowolona, ja jestem bardzo.
Awatar użytkownika
Ernestyna
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 5:58

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ernestyna »

Przyznaję się szczerze i bez bicia, że u mnie dość długo trwało, zanim spróbowałam w ogóle produktów z Victoria Vynn, używałam różnych firm, ale tak naprawdę szukając dla siebie takich kosmetyków do stylizacji, które pomogą utrzymać ją długo. Jak zrobię sobie paznokcie hybrydowe z produktami Victoria Vynn, spokojnie stylizacja wytrzymuje do trzech tygodni.
Awatar użytkownika
Leona
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2021, 19:49

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Leona »

Uwielbiam! Polecam te produkty, bo naprawdę ich jakość i cena są po prostu świetne. Moim zdaniem ich top do paznokci hybrydowych, szczególnie wersja matowa, to jest spełnienie moich marzeń o matowych paznokciach. Naprawdę nie wyświeca się, nie zmienia kolory lakieru bazowego, jest naprawdę trwały. Cieszę się, że postanowiłam kupić ten top do sprawdzenia.
Awatar użytkownika
Nina85
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 15:40

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Nina85 »

Bardzo fajnie utwardza paznokcie ich lampa uv led. Miałam ją od jakiegoś czasu u siebie, ale używałam innej, kiedy tamta się zepsuła, przypomniałam sobie o tej z Victoria Vynn. I jestem z niej bardzo zadowolona, utwardza dobrze i szybko. Ogólnie jak wszyscy tutaj, też bardzo sobie chwalę wszystkie produkty z Victoria Vynn, żaden mnie nigdy nie zawiódł
Awatar użytkownika
Unima_93
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 13:54

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Unima_93 »

Ktoś kilka opinii wyżej napisał o tym balsamie z serii Senso. Kupiłam go ostatnio na próbę, jeden, ten w takim jakby lekko różowym opakowaniu. Dziewczyny, jak to rewelacyjnie pachnie! To jest super produkt, balsam do skóry suchej, ale o takiej treściwej, kremowej konsystencji. No bardzo się z nim polubiłam i przy kolejnym zamówieniu przetestuję inny zapach.
Awatar użytkownika
hilaria1970
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 19:36

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: hilaria1970 »

Ja zawsze wychodzę z założenia, że jeśli nie jesteśmy czegoś pewni, albo chcemy przetestować jakiś produkt, to jasne, warto zaczerpnąć opinii, ale tak naprawdę dobrze jest, na przykład w tym przypadku, kupić sobie chociażby jeden lakiery hybrydowy i sprawdzić, jak współgra z tą konkretną płytką. Ale akurat https://victoriavynn.com chwali wiele osób.
Awatar użytkownika
anioł
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 13:22

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: anioł »

Całkiem nie tak dawno temu wypuścili nową kolekcję, moim zdaniem taką trochę walentynkową, romantyczną. Nie pamiętam jak się nazywa, ale jak zerkniecie sobie na ich stronę, to na pewno zobaczycie. To są cudownie się mieniące lakiery hybrydowe z drobinkami, kupiłam sobie jeden lakier z tej serii, ale na pewno domawiam kolejne, inne kolory, bo jest piękny.
Awatar użytkownika
Dana
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2021, 20:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dana »

Mnie nie trzeba było w ogóle przekonywać do produktów do stylizacji paznokci z tej firmy. A wiecie dlaczego? Od kilku ładnych lat chodzę już tylko w jedno miejsce na wykonanie manicure. I jest właśnie salon stylizacji paznokci, partnerski z Victoria Vynn. Wiem, że fakt, że moje paznokcie wyglądają pięknie bardzo długo to zasługa również stylistki, a nie tylko produktów, ale i tak bardzo chwalę :)
Awatar użytkownika
serafina
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 9:27

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: serafina »

Ostatnio moim ulubionym produktem z tej firmy jest odżywka do paznokci. Jakiś czas temu przechorowałam wirusa, czyli najpopularniejszą chorobę tego sezonu i mam po niej ogon ;) Wypadają włosy i mam naprawdę słabe paznokcie. A właściwie, wydaje mi się, że miałam, bo z tego co widzę, odżywka robi naprawdę świetną robotę, polecam jej spróbować, jeśli chcecie wzmocnić paznokcie.
Awatar użytkownika
lisa-76
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2022, 11:10

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: lisa-76 »

Wiecie co, tak naprawdę, to sama nie wiem czy po tylu pozytywnych opiniach w tym wątku moje zdanie na temat produktów do stylizacji paznokci z Victoria Vynn cokolwiek zmienia ;) Tym bardziej, że moje zdanie jest również tak bardzo pozytywne. Używam ich produktów od dawna i uważam, że zdecydowanie mają najlepsze lakiery hybrydowe na naszym rynku :-)
Awatar użytkownika
roma88
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 0:56

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: roma88 »

Dziewczyny! Pisze, bo nie wiem czy widziałyście, że Victoria Vynn wypuściła świetną nową, bardzo wiosenną i kolorową kolekcję? Mocno napigmentowane kolory, ja zamówiłam sobie póki co dwa lakiery hybrydowe z tej kolekcji i jestem zachwycona, świetne krycie, rewelacyjnie wyglądają na paznokciach. Myślę, że to będzie hit tej wiosny i lata, super, bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Idzisława
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2021, 3:53

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Idzisława »

Kiedy w zeszłym roku postanowiłam, że zacznę sobie samodzielnie robić paznokcie hybrydowe wiedziałam, że warto postawić właśnie na dobrej jakości produkty do stylizacji paznokci. Moja stylistka zawsze pracowała właśnie na żelach i lakierach tej firmy i byłam bardzo zadowolona, więc też kupiłam sobie "pakiet startowy" i rozpoczęłam naukę. dobrze mi idzie.
Awatar użytkownika
Marcela1974
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 5:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Marcela1974 »

Swoją przygodę z tą marką zaczęłam można powiedzieć - niewinnie, bo jakiś czas temu, kiedy szukałam najlepszego topu do wykańczania stylizacji hybrydowej. Zależało mi na tym, żeby faktycznie utrzymywał "w ryzach" stylizację, żeby nie odpryskiwała i żeby top do hybryd faktycznie ładnie błyszczał do kolejnej zmiany stylizacji, czyli około trzy tygodnie. I taki znalazłam u nich.
Awatar użytkownika
Dominika_63
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2021, 5:40

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dominika_63 »

Paznokcie hybrydowe robię sobie samodzielnie od kilku lat i lubię to. Dla mnie jest to naprawdę ogromna oszczędność i cieszę się, że udało mi się całkiem nieźle nauczyć wykonywać manicure hybrydowy samodzielnie. Wiem, że naprawdę duża zasługa jest tutaj produktów do paznokci z Victoria Vynn, bo stylizacja z ich wykorzystaniem utrzymuje się bardzo długo.
Awatar użytkownika
kamira_61
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 4:50

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: kamira_61 »

Bardzo dobre produkty do paznokci. Marka Victoria Vynn jest już znana i bardzo ceniona, więc chyba nikomu nie trzeba jej przedstawiać, dlatego, że w ich przypadku po prostu jakość broni się sama. Ja jestem wierną klientką od lat, wielkim plusem jest to, że często wprowadzają nowe kolekcje, idą z duchem czasu. Moje paznokcie są mi wdzięczne, że używam produktów tej marki ;)
Awatar użytkownika
letycja-64
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2022, 21:50

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: letycja-64 »

Gdzieś wyżej mignęła mi już opinia na temat topu unblue do paznokci hybrydowych. Ale też postanowiłam na jego temat napisać, bo to jest po prostu cudeńko! Bardzo lubię ten top hybrydowy. Jedyny, który sprawdza się u mnie tak na stop procent, jeśli chodzi o wykończenie stylizacji z jasnymi lakierami. nie zmienia kolorów, nie powoduje, że wpadają w odcień niebieski. Polecam!
Awatar użytkownika
dobiesława
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 22:36

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dobiesława »

Co dodatkowo przemawia na korzyść produktów tej marki. A to, że u nich naprawdę ze świetną jakością, idzie też bardzo przystępna cena. Wiem, że kupując ich produkty, czy to żele, czy to paznokcie hybrydowe, nie przepłacam, tylko kupuję produkt, który posłuży mi przez długi czas, a to jest dla mnie ważne. Jeśli coś jest naprawdę tak dobre, to po co przepłacać.
Awatar użytkownika
Pelagia73
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2021, 6:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Pelagia73 »

No ja miałam bardzo słabe paznokcie po przechorowaniu covid (włosy tez miałam słabe i z tym akurat niestety nadal walczę, bo niby wypadają już mniej, ale jednak wypadają). Natomiast jeśli chodzi o wzmocnienie paznokci, to kupiłam odżywkę. Naprawdę wiele osób powtarzało mi, że odżywka do paznokci marki Victoria Vynn jest najlepsza, godna polecania. Ja sobie chwalę.
Awatar użytkownika
Honorata
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2022, 0:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Honorata »

A wiecie co? Ja się dziwię, że tak niewiele tutaj opinii na temat innych produktów z ich oferty, nie tylko typowych: lakierów klasycznych czy hybrydowych. Moim zdaniem Victoria Vynn ma w ofercie jeden z najlepszych produktów nawilżających do ciała na naszym rynku. Chodzi o krem do ciała (i rąk) z Senso. Świetnie nawilża, ale też dodatkowo naprawdę przepięknie pachnie!
Awatar użytkownika
Pelagia_82
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2022, 10:48

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Pelagia_82 »

Chodzę do salonu Victoria Vynn od jakiegoś czasu i nie zamieniłabym go na żaden inny. A mam już dość spore doświadczenie w tym temacie, dlatego, że paznokcie hybrydowe towarzyszą mi od kilku lat, myślę, że spokojnie od sześciu, czy siedmiu. Ten salon stylizacji paznokci jest naprawdę profesjonalny, stylistki są wyszkolone, zdolne. A lakiery też świetnej jakości.
Awatar użytkownika
Szarlota1961
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 9:34

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Szarlota1961 »

Ogólnie to lubię bardzo dużo produktów do paznokci tej marki, natomiast moim zdaniem ich top no wipe to jest mistrzostwo. Bardzo lubię go na moich paznokciach. Bardzo długo błyszczy, utrzymuje stylizację spokojnie do kolejnej zamiany, w niezmienionej formie, nie matowieje, przez cały okres (bywało i prawie miesiąc) przepięknie błyszczy, bardzo go lubię.
Awatar użytkownika
Wisława
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2021, 16:56

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wisława »

Tutaj podpisuję się obiema rękami pod opinią wyżej, na temat topy do wykończenia hybrydy tej marki. Zresztą, zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami, bo większość produktów do wykonywania paznokcio hybrydowych w moim kuferku jest właśnie z Victoria Vynn. Ale top hybrydowy no wipe z efektem szkła to jest strzał w dziesiątkę. Błyszczy, nie żółknie i nie pęka.
Awatar użytkownika
Selena93
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2021, 11:18

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Selena93 »

Z tego co widzę, to odżywka do paznokci została już tutaj kilkukrotnie wspomniana, natomiast ja też muszę dorzucić swoje dwa grosze, bo myślę, że gdyby nie ta odżywka do paznokci słabych i łamliwych z Victoria Vynn, nie miałabym paznokci. Odżywka po jakimś czasie od stosowania naprawdę wzmocniła moje pazurki, na tyle, że udało się jej zapuścić. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
henrieta75
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2021, 2:26

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: henrieta75 »

No ja jestem dopiero na etapie nauki robienia sobie samodzielnie paznokci hybrydowych. Postanowiłam trochę zaoszczędzić, bo wiadomo, że ostatnio czasy są takie, że lepiej odrobinę przycisnąć pasa. Słyszałam, że szkolenia ze stylizacji paznokci organizowane przez stylistki z Victoria Vynn też są na bardzo wysokim poziomie. Ktoś z Was korzystał z takich szkoleń?
Awatar użytkownika
Ligia1973
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2021, 13:45

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ligia1973 »

Bardzo lubię te balsamy, a właściwie krem do rąk i ciała z serii Senso. Naprawdę mam dość spore problemy z suchą skórą, a ten produkt rewelacyjnie ją nawilża. Dodatkowo też pozostawia przepiękny zapach na skórze, bardzo mi to odpowiada. lubię wszystkie wersje, ale najczęściej kupuję tę "różową". Oczywiście lakiery do paznokci tej firmy również lubię.
Awatar użytkownika
Tulimir_78
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 23:38

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tulimir_78 »

To jest firma, dla której ważne jest zadowolenie klientek, widzę to po sobie. Sama bardzo lubię te produkty i wiem, że firma robi wszystko, żeby ich produkty były coraz to lepsze. Udoskonalają formuły, pomimo tego, że już teraz są naprawdę świetne, dużą wagę kładą też na to, żeby regularnie pojawiały się nowości. Ostatnia kolekcja, jeśli chodzi o lakiery hybrydowe, jest fenomenalna.
Awatar użytkownika
irma_68
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2021, 3:03

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: irma_68 »

Bardzo lubię ich żele budujące. Z natury niestety mam nieciekawą, dość małą płytkę i trudno jest mi zapuścić paznokcie, no co zrobić, tego mi akurat natura poskąpiła. No ale właśnie dzięki pomocy ich żeli do przedłużania moje paznokcie wyglądają naprawdę sensownie. W końcu mogę cieszyć się długimi, kobiecymi paznokciami przez dłuższy czas (nie łamią się).
Awatar użytkownika
kochan-98
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 12:50

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: kochan-98 »

Dla mnie w ogóle możliwość wykonywania paznokci hybrydowych to jest zbawienie. Jestem sportowcem, pływam - często mam treningi dwa razy dziennie, więc wiadomo, że przy klasycznych lakierach moja stylizacja nie wytrzymywała zbyt długo, a manicure hybrydowy wykonany produktami z Victoria Vynn utrzymuje się naprawdę długo, co najmniej dwa, do trzech tygodni.
Awatar użytkownika
dargosława
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2022, 1:42

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: dargosława »

Naprawdę nie wiem co mogłabym jeszcze dopisać, ale sama również jestem wielką fanką produktów do stylizacji paznokci właśnie tej marki. przyznaję, że miałam okazję używać różnych, tańszych, ale tutaj jakość była zdecydowanie gorsza, jak i sporo droższych, których jakość była porównywalna. Dlatego zostałam z Victoria Vynn, bo ich lakiery są dobre i w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Keira1990
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 23:07

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Keira1990 »

Też używam kosmetyków do stylizacji paznokci z tej firmy. Wiecie co, ceny wszystkiego poszybowały ostatnio tak do góry, że ja chyba nie znam nikogo, kto nie musiałby zacisnąć przysłowiowego pasa. Ja postanowiłam, że jeśli chodzi o usługi stylizacji paznokci, to na jakiś czas zrobię sobie przerwę i paznokcie hybrydowe będę robić samodzielnie. Całkiem nieźle mi to wychodzi.
Awatar użytkownika
Tomiła-91
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2022, 1:47

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tomiła-91 »

Wiecie co, tak mi się wydaje, że nie wiem, czy ktokolwiek, kto szuka opinii na temat produktów Victoria Vynn i zajrzy do tego wątku, będzie jeszcze się zastanawiał, czy w ogóle warto te produkty kupić ;) Bo tyle osób, które wystawiło im tutaj najwyższą ocenę chyba świadczy o ich produktach. Ale i ja powiem, że naprawdę warto, polecam te lakiery hybrydowe i pozostałe.
Awatar użytkownika
Mojra1994
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 7:04

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Mojra1994 »

Oj to ja totalnie nie mam umiejętności i raczej samodzielnie nie byłabym w stanie sobie zrobić takich pazurków dobrych jakościowo. Podejrzewam, że straciłabym na tym sporo nerwów, a jak i tak by się udało, to po kilku dniach hybrydy by odpadły. Ale salon stylizacji paznokci, do którego chodzę, a właściwie stylistka, pracuje na produktach Victorii Vynn, bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
Wahida90
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2022, 6:51

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wahida90 »

Miałam ogromny problem z paznokciami. Właściwie to gdzieś od około roku walczyłam z tym, żeby chociaż trochę je wzmocnić, żeby udało się chociaż odrobinę zapuścić paznokcie. Teraz zaczynam powoli widzieć różnicę i myślę, że duża zasługa leży tutaj po stronie tego, że odżywka do paznokci z Victoria Vynn jest przeze mnie używana już od miesiąca. Polecam!
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2021, 14:43

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Albina »

Dziwię się, że tak niewiele osób pisze tutaj o tym, jak dobre produkty nawilżające do ciała są w ofercie firmy Victoria Vynn, przecież te kremy do rąk i ciała z serii Senso są w ich ofercie już od jakiegoś czasu. Sama je uwielbiam. Rewelacyjnie nawilżają ciało, ale to nie jest jeden ich plus. Dodatkowo, one naprawdę przepięknie pachną, jak dobre perfumy.
Awatar użytkownika
koryna62
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2021, 9:17

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: koryna62 »

A tak, zgadzam się. Ja też używam tego kremu nawilżającego, o którym piszesz. Bardzo go lubię, najbardziej przekonała mnie do siebie ta wersja różowa. Zapach jest delikatny, utrzymuje się na ciele naprawdę długo :) Ale pozostałe produkty też stosuję, manicure hybrydowy robię sobie samodzielnie, właśnie z uzyciem produktów do stylizacji z Victoria Vynn.
Awatar użytkownika
nora98
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2022, 17:14

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: nora98 »

Jakiś czas temu zapisałam się na szkolenie ze stylizacji paznokci, wiecie, taki podstawowy kurs, żeby złapać totalne początki i móc robić sobie samodzielnie pazurki hybrydowe. Nie mogłam sobie pozwolić na to, żeby regularnie chodzić do stylistki, a bardzo odpowiada mi manicure hybrydowy. Polecono mi szkolenie organizowane przez stylistkę z Victoria Vynn i to był strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
Wolimira
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2021, 19:06

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Wolimira »

Powiem Wam, że ich top hybrydowy to jest mistrzostwo świata. A naprawdę wiem o czym mówię, bo mam spore doświadczenie w wykonywaniu manicure hybrydowego :) I to zdecydowanie jest pierwszy top, który nie zmienia mi kolory lakieru bazowego, pięknie błyszczy przez cały czas i nie pęka. Spróbujcie sobie, bo naprawdę jest to produkt warty polecenia, serio.
Awatar użytkownika
Tessa_61
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 9:43

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Tessa_61 »

Dla mnie manicure hybrydowy jest naprawdę zbawieniem. I pomimo tego, że ze względu na wykonywaną przeze mnie pracę nie za bardzo mogę poszaleć z kolorami i najczęściej na moich paznokciach gości klasyczny french, albo po prostu różnego koloru nudziaki, to uważam, że ich lakiery hybrydowe są jednymi z najlepszych na rynku. Długo utrzymują się na mojej płytce.
Awatar użytkownika
Edyta
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 22:55

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Edyta »

Właściwie cała oferta firmy Victoria Vynn jest moim zdaniem godna polecenia. Właściwie nie mam produktu, do którego miałabym jakieś uwagi, a używam ich po pierwsze długo, a po drugie różne ich produkty mam już przetestowane. Bardzo lubię bazę do hybryd, która faktycznie mocno trzyma się mojej płytki. Do tego spory wybór kolorystyczny lakierów hybrydowych.
Awatar użytkownika
Nikoleta_72
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 6:31

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Nikoleta_72 »

Do tych pozytywnych opinii dopiszę tylko jeszcze, że moim zdaniem ich baza budująca jest w tym momencie jedną z najlepszych, dostępnych u nas. I mówię tutaj o jakości, o konsystencji, o tym, jak pracuje się na tym żelu. Ale też nie ukrywam, że jest dla mnie ważna cena, która jeśli chodzi o te produkty, jest naprawdę bardzo rozsądna. Polecam Wam ich :)
Awatar użytkownika
żelisława_71
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 3:16

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: żelisława_71 »

Nie da się ukryć, że jest to jedna z najlepszych, ale też najbardziej znanych firm w naszym kraju, które mają w swojej ofercie produkty do stylizacji paznokci. Ja jakiś czas temu przeszłam na pracę właśnie na lakierach hybrydowych i żelach od Victoria Vynn, jakościowo wykonane przeze mnie paznokcie są naprawdę super, a nie musiałam podnosić cen usług.
Awatar użytkownika
Dyter-69
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2021, 15:21

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Dyter-69 »

Nie ukrywam, że mnie do tej marki przekonała cena ich produktów. No i opinie, które były naprawdę bardzo pozytywne. Właściwie, gdzie nie zajrzałam, gdzie nie zapytałam, to większość osób, a właściwie wszystkie, bardzo pozytywnie wypowiadały się na temat lakierów hybrydowych i żeli od https://victoriavynn.com ja również polecam, bo jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
efrem_78
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2022, 1:25

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: efrem_78 »

Jakiś czas temu w prezencie dostałam zestaw startowy z Victoria Vynn, czyli bazę i top, a do tego kilka podstawowych lakierów, no i przede wszystkim lampę do utwardzania manicure. I to był początek mojej pasji, właściwie to nawet nie spodziewałam się tego, że aż tak polubię robienie paznokci. Zastanawiam się nawet nad tym, zeby zapisać się na kurs :)
Awatar użytkownika
Ernesta-69
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 14:27

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ernesta-69 »

A widzieliście może tę ich najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych? ja dzisiaj zupełnie przypadkowo weszłam na ich stronę, z ciekawości. Jak zobaczyłam te kolory, takie piękne, wiosenne, nasycone, to nie wyobrażam sobie, że miałaby się to skończyć inaczej, jak zakupem ;) po prostu czułam, że te lakiery hybrydowe muszą być moje. Czekam i robię manicure.
Awatar użytkownika
Gardomia
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 16:36

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Gardomia »

W którejś z powyższych opinii rzuciła mi się w oczy ta polecająca odżywkę do paznokci. I ja pod nią podpisuję się wszystkimi moimi pazurkami. Bo naprawdę potrzebowały wsparcia, łamały się, kruszyły, nie byłam w stanie ich zapuścić - a właśnie ta odżywka do paznokci sprawiła, że paznokcie są w końcu w takiej formie, w jakiej pamiętam :) Udało się zapuścić.
Awatar użytkownika
Ciesława_74
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 3:45

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Ciesława_74 »

Co jeszcze tutaj mogę dodać. Napiszę tak, nie pamiętam już właściwie czasów, kiedy nie było manicure hybrydowego i używało się klasycznych lakierów, które trzeba było wymieniać co trzy dni, bo inaczej trzeba było nosić paznokcie z odpryskami ;) Od samego początku, właściwie odkąd poznałam manicure hybrydowy, do jego wykonania używam lakierów tej firmy, polecam.
Awatar użytkownika
skałosza72
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2022, 16:13

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: skałosza72 »

Kupiłam sobie jakiś czas temu ich żel do usuwania skórek, używam co jakiś czas i muszę powiedzieć, że jest to najlepszy produkt tego typu. Ogólnie, od lat jestem wierna lakierom hybrydowym i żelom do przedłużania paznokci z tej firmy, bo uważam, że akurat stosunek jakości do ceny jest tutaj na ogromny plus. Naprawdę mogę z czystym sumieniem ich polecić.
Awatar użytkownika
Teresa90
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2022, 21:10

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: Teresa90 »

Ja przez długi czas nie miałam odwagi nawet spróbować zacząć robić sobie hybrydy samodzielnie. Po prostu nie czułam się na siłach, nie sądziłam, że podołam, tym bardziej, że nie mam za sobą żadnego profesjonalnego szkolenia (czego żałuję, a może jeszcze nadrobię) tylko kilka filmików instruktażowych z yt. Ale wydaje mi się, że dzięki produktom z VV stylizacja trzyma się na moich paznokciach naprawdę długo.
Awatar użytkownika
zaida91
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2021, 11:15

Re: victoriavynn.com opinie

Post autor: zaida91 »

I ja też polecam. Polubiłam Victorię Vynn z kilku względów - przede wszystkim, mają rewelacyjną jakość swoich produktów i wiem, że jest to naprawdę ważne, żeby klient (a raczej klientka, nie oszukujmy się) były zadowolone i zostały z nimi na długo. Tak było w moim przypadku. Naprawdę uważam, że lakiery hybrydowe z tej firmy są jednymi z najlepszych.
ODPOWIEDZ