Smart Kid Belt

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Złoto123
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 17:55

Smart Kid Belt

Post autor: Złoto123 »

Niebawem zaczną się wyprzedaże w sklepach i zapewne pojawią się niższe ceny fotelików samochodowych. Jednak zanim zdecydujecie się na zakup kolejnego fotelika dla starszego dziecka, zajrzyjcie na stronę: https://smartkidbelt.com/pl/ . Na niej dowiecie się o pasach Smart Kid Belt. Zapewniam, że zainteresują Was i większość z Was je zakupi. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Kamara »

No nie wiem, nie wiem. Jak ktoś mi mówi, że na pewno będę z czegoś zadowolona, to automatycznie chce zaprzeczyć ;P nie lubię jak coś mi się wmawia!
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Smart Kid Belt

Post autor: pikipiki »

A sprawdzaliscie te wyniki https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ? mi sie wydaje, ze wlasnie dlatego producenci fotelikow nie chca pokazywac wynikow do opinii publicznej
Awatar użytkownika
KamiZłota
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2020, 18:28

Re: Smart Kid Belt

Post autor: KamiZłota »

Smart Kid Belt to całkiem fajne rozwiązanie. Bardzo mobilne i nieźle przemyślane. Niestety u nas nie do końca doceniane. Na zachodzie (i nie tylko) bardziej doceniają nasz pomysł. Jak na razie to niezależne testy pokazują, że jest bezpieczny, nawet w stosunku do tradycyjnych fotelików.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Smart Kid Belt

Post autor: pikipiki »

KamiZłota pisze: ↑12 lut 2020, 18:33 Smart Kid Belt to całkiem fajne rozwiązanie. Bardzo mobilne i nieźle przemyślane. Niestety u nas nie do końca doceniane. Na zachodzie (i nie tylko) bardziej doceniają nasz pomysł. Jak na razie to niezależne testy pokazują, że jest bezpieczny, nawet w stosunku do tradycyjnych fotelików.
a nie odnosisz troche wrazenia, ze u nas po prostu producenci fotelikow tworza nagonke i hejt?
Awatar użytkownika
KamiZłota
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2020, 18:28

Re: Smart Kid Belt

Post autor: KamiZłota »

pikipiki pisze: ↑20 lut 2020, 12:16
KamiZłota pisze: ↑12 lut 2020, 18:33 Smart Kid Belt to całkiem fajne rozwiązanie. Bardzo mobilne i nieźle przemyślane. Niestety u nas nie do końca doceniane. Na zachodzie (i nie tylko) bardziej doceniają nasz pomysł. Jak na razie to niezależne testy pokazują, że jest bezpieczny, nawet w stosunku do tradycyjnych fotelików.
a nie odnosisz troche wrazenia, ze u nas po prostu producenci fotelikow tworza nagonke i hejt?
Tak. Dla nich Smart Kid Belt jest swoistym zagrożeniem. Boją się. A coraz więcej testów niezależnych pokazuje, że ten pas jest na równi z fotelikami, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
Anastazja26
Posty: 78
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:18

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Anastazja26 »

Bardzo fajne pasy, a co do testó, to zwróćcie uwagę, ze np na blogu osiemgwiazdek nie pokazują testów fotelików, które są przez nich rekomendowane. Już nie wspomnę o innych osobach, które manipulują na filmikach ciągnąc dziecko za nogi
Awatar użytkownika
blyskotka
Posty: 68
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:44

Re: Smart Kid Belt

Post autor: blyskotka »

ja juz nawet nie czytam tych blokow i tych wszystkich poczynan ze strony konkurencji bo to zwyczajna zenada moim zdaniem, nie wiem jakie jeszcze testy musialoby przejsc skb zeby sie odczepili
Awatar użytkownika
Orinooka88
Posty: 38
Rejestracja: 28 sie 2019, 17:35

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Orinooka88 »

Ja tez już nie czytam bo mi się zwyczajnie już nie chce tego oglądać. Smart Kid Belt co jakiś czas publikuje posty z testami na swoim fb. Czego ludzie nie rozumieją ? Te wszystkie hejty to chyba tylko po to by było i tyle :/ porażka. Owszem, jestem za tym żeby stosować je u dzieci starszych. uważam, ze od 7 roku życia. Zreszta patrzy się na takie rzeczy jak wzrost czy waga. Są testy pokazane z dzieckiem o danej masie kg chyba 19 i 25kg. No nie [amietam aż tak. Ale są !!
pałka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: pałka »

tez mam wrazenie, ze to producenci fotelikow ten hejt napedzaja, bo co innego...spadly im obroty to trzeba atakowac. szkoda ze ta konkurencja dziala tak nieuczciwie
Kaśka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Kaśka »

Moim zdaniem pasy są rewelacyjne i warto je mieć i używać nawet w nietypowych sytuacjach jak podróż z babcią, dziadkiem, ciociom itp w aucie. Ale w sieci ostatnio czytałam artykuł https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 , gdzie dużo okazało się błędnych informacji na temat tych pasów, aby konkurencję z rynku wycofać.
Iwoną

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Iwoną »

pałka pisze: ↑27 wrz 2020, 16:57 tez mam wrazenie, ze to producenci fotelikow ten hejt napedzaja, bo co innego...spadly im obroty to trzeba atakowac. szkoda ze ta konkurencja dziala tak nieuczciwie
Ostatnimi czasy czytałam wyjaśnienia na stronie producenta SKB, że to nie tylko konkurencja ale i lobby fotelikarskie manipulują wynikami testów. Zostało opublikowane porównanie testów, które niestety zostały wykonane przy wykorzystaniu różnych wielkości manekinów co już daje zupełnie inny obraz tego samego testu. Od nich powinien iść rzetelny przekaz uświadamiający społeczeństwo o jakości dostępnego wyboru, a tu wynika, że na każdym kroku musimy mieć się na baczności i sprawdzać również te rzetelne źródła.
ODPOWIEDZ