Warszawa remont biura

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Warszawa remont biura

Post autor: magra »

Znacie jakieś dobre firmy, które zajmują się remontami biur? W jaki sposób znaleźć taką, która będzie solidna i terminowa? Nie da się ukryć, że jest to ciężkie. Firm remontowych jest niby wiele, ale jakość ich usług jest różna. Korzystał ktoś może z oferty tej firmy https://totalsec.pl/o-nas/ ? Macie jakieś doświadczenia z nimi, którymi byście chcieli się podzielić?
Awatar użytkownika
atos
Posty: 68
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Warszawa remont biura

Post autor: atos »

Tutaj http://www.remontbiura.warszawa.pl jest też firma, która zajmuje się kompleksowymi remontami biur. Mają profesjonalne podejście do tematu. Biuro musi być bowiem dopasowane do potrzeb nie tylko branży, ale i pracowników. Wszystko więc musi być dokładnie przemyślane.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Warszawa remont biura

Post autor: Grażka »

Jeśli już robicie remont biura to na pewno będzie je warto odpowiednio wyposażyć :) Sądzę, że przyda się w nim Wam na pewno tablica korkowa, na przykład taka jak na stronie https://tablice-magnetyczne.com/tablica ... akierowana. Możecie na niej zawiesić regulaminy, najważniejsze informacje, listy pracowników, numery telefonów itp. :)
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Re: Warszawa remont biura

Post autor: Welinka »

W biurze powinniśmy zadbać o dobry stan powietrza,szczególnie jesli jest ono usytuowane w dużym miescie jak Warszawa. Zauważyłam, że wiele osób nie zwraca uwagi na powietrze jakim oddychamy. Przecież obecnie bardzo dużo mówi się na temat smogu i problem ten nie dotyczy tylko dużych miast. Myślę, że warto podjąć działania oczywiście w miarę możliwości i z rozsądkiem. Są na przykład pewne rośliny które oczyszczają powietrze, albo dobrym rozwiązaniem jest oczyszczacz powietrza w biurze. Można go kupić tu . Myślę, że warto w ten sposób dbać o zdrowie swoje i pracowników.
Awatar użytkownika
agnes
Posty: 38
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:16

Re: Warszawa remont biura

Post autor: agnes »

Słyszałam, że oczyszczacz powietrza to bardzo praktyczna rzecz, zwłaszcza dla alergików.
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: Warszawa remont biura

Post autor: quster »

Akurat w biurze to oczyszcacz powietrza to powinien być... w takiej dajmy na to Korei to podstawa, tam to oczyszczczacz jak u nas mebel - rzecz podstawowa. U nas dopiero się ta świadomość kształtuje, o tyle dobrze że coraz więcej osob o tym myśli. Nasz szef na szczęście myśli o takich rzeczach i dał nam do biura w tamym roku taki oczyszcacz Coway. Ładny muszę przyznać, nowocześnei się prezentuje i też bardzo cichy przez co nam w pracy nie przeszkadza. Do domu chyba sobie taki sam kupię, bo różnica w jakości powietrza jest, czuję to bardzo mocno
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Warszawa remont biura

Post autor: kasiakowa06 »

magra pisze: ↑25 paź 2019, 22:42 Znacie jakieś dobre firmy, które zajmują się remontami biur? W jaki sposób znaleźć taką, która będzie solidna i terminowa? Nie da się ukryć, że jest to ciężkie. Firm remontowych jest niby wiele, ale jakość ich usług jest różna. Korzystał ktoś może z oferty tej firmy totalsec.pl/o-nas/ ? Macie jakieś doświadczenia z nimi, którymi byście chcieli się podzielić?
A robicie po remoncie biura ozonowanie? Warto o tym pomysleć. Polecam usługi od Ozonusa: https://ozonus.pl/ozonowanie/ozonowanie-mieszkania/

Obrazek
kaśka

Re: Warszawa remont biura

Post autor: kaśka »

Po wykonanym remoncie biura wypadałoby zadbać o porządki. I tutaj w mojej ocenie, świetnie sprawdzi się ozonowanie pomieszczeń. Zwróć uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Airozone - myślę, że zainteresuje cię równie mocno, jak mnie.
ODPOWIEDZ