Sklep z ciuchami

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
tommy
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2019, 15:03

Sklep z ciuchami

Post autor: tommy »

Sklep z ciuchami, kolorowe bluzy z nadrukiem, LONGSLEEVES - Pemilles - SHOW YOURSELF, polska marka odzieżowa, sklep odzieżowy, streetwear bluzy, streetwear t-shirty, koszulka z napisem abcdefuckoff.
Awatar użytkownika
damain
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 23:23

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: damain »

A czy takie damskie bluzy medyczne do dobry wybór? Szukam czegoś do nowej pracy i znajoma mi to zaproponowała. Czekam na Wasze opinie.
Co za różnica, czy nie żyjemy, czy po prostu żyjemy i nie mamy o tym pojęcia?
Awatar użytkownika
Ladygaga
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:37

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Ladygaga »

Bluzy damskie Adidas bardzo mi się podobają. A powiedźcie jakie ubrania są teraz modne? Jakie kolory przeważają? Co kupić, żeby być trendy? Orientuje się ktoś z Was w tych wszystkich modowych nowinkach? W ogóle podążacie za modą?
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Kamara »

Sklepów z ubraniami nie brakuje, także w internecie, choć ja wolę jednak osobiście przymierzyć, zanim coś kupię.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: magra »

Ten sklep z ciuchami https://sklep.flawless.pl/ ma wiele różnych ciekawych produktów. Jest tam bowiem oferta skierowana do kobiet w różnym wieku. Od czasu o czasu warto sobie bowiem sprawić coś ładnego. Nie wiem jak wam, ale mi to poprawia humor. Pomyślcie o tym, aby wszystko do siebie zawsze pasowało.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: pikipiki »

Ubrania ubraniami, bo tych jest chyba najwięcej w sklepach. Ale co polecacie jeśli chodzi o bieliznę? Ja teraz odkryłam, że właśnie w sieci warto zamawiać i mam kilka paczek od https://lovita.pl/ za sobą :) zdecydowanie polecam! zarówno bieliznę jak i piżamki
ODPOWIEDZ