Catering

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 6
Rejestracja: 09 wrz 2019, 22:41

Catering

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

Jaki catering dietetyczny w Chorzowie polecacie?
Awatar użytkownika
AnnaBator
Posty: 22
Rejestracja: 09 wrz 2019, 22:58

Re: Catering

Post autor: AnnaBator »

Hejka,

Ja moge Ci polecic caterobazar.pl/catering-dietetyczny-chorzow. To jest porownywarka cateringow, ja czesto z niej korzystam, jak nie moge sie na jakis konkretny zdecydowac. Polecam wyprobowac :) Fajna opcja~!
Awatar użytkownika
davi7
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2019, 12:56

Re: Catering

Post autor: davi7 »

Pakietów cateringu jest bardzo dużo. Chcąc wybrać opcję dla siebie też tutaj https://fitkalorie.pl/ można zerknąć. Firma ma wiele opcji i da się dopasować jedzenie pod swoje potrzeby. Nie będzie trzeba gotować w domu dzięki takiemu rozwiązaniu.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Catering

Post autor: meryntrant »

W sumie to jak mam od siebie coś polecić, to łapcie linka do sklepu wielobranżowego https://123sklep.pl/ gdzie znajdziecie naprawdę mega fajną ofertę dotyczącą różnorakich rzeczy. Polecam bo mają duży asortyment i naprawdę bardzo dobre ceny, więc raczej nie powinniście być zawiedzeni, jak dla mnie mega sprawa i w sumie to już zrobiłem zakupy, polecam każdemu z osobna :D Serio!
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Catering

Post autor: Grażka »

Ja taki catering dietetyczny zamawiałam sobie na stronie https://www.afterfit-catering.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Z tego, co wiem, to firma ta działa w wielu polskich miastach. Przygotowywane przez nią posiłki zawsze są smaczne, kolorowe i sycące, dostarczają nie tylko mniejszej liczby kalorii, ale też wszystkich potrzebnych witamin ;) Tak więc polecam ;)
Awatar użytkownika
avistak
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 19:15

Re: Catering

Post autor: avistak »

Takie diety pudełkowe są według mnie zdecydowanie najlepsze. Możecie takie pudełko zabrać ze sobą gdziekolwiek chcecie.
Studiowanie historii jest początkiem politycznej mądrości.
Awatar użytkownika
blyskotka
Posty: 68
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:44

Re: Catering

Post autor: blyskotka »

ja jestem z Wroclawia i polecam swietny catering Love eat :) z racji tego ze nie mam czasu gotowac, bo wiekszosc dnia spedzam w pracy, to wlasnie taka forme wybralam, jedzenie pyszne, zawsze na czas, roznorodne, jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
zenowi
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:08

Re: Catering

Post autor: zenowi »

A gdzie znajdę jakąś dobrą ofertę cateringu weselnego? Szukałem trochę w internecie poprzez przeglądarkę, ale opcji jest naprawdę mnóstwo. Chociaż bardzo często ludzie polecają to http://www.terminalhotel.pl/ . Jest to sprawdzona i zaufana oferta? Możecie coś tutaj powiedzieć w tym temacie?
Nie licz na pomoc innych. W końcu zawsze i tak zostajemy sami. Przeżyją tylko ci, którzy wiedzą, jak się sobą zaopiekować.
Awatar użytkownika
sławojka
Posty: 24
Rejestracja: 18 gru 2019, 17:36

Re: Catering

Post autor: sławojka »

The Carbar polecam https://thecarbar.pl Działają na terenie Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.
Michał54

Re: Catering

Post autor: Michał54 »

Ostatnio zacząłem korzystać z najtańszy catering dietetyczny warszawa oraz ich diety pudełkowe. Firma garycatering.pl i powiem Wam, że jestem w szoku jakie ich jedzenie jest dobre oraz stosunkowo niskie ceny :D
Długo się zbierałem aby wypróbować jakiś catering dietetyczny i teraz nie żałuję ani trochę!
Łucja64

Re: Catering

Post autor: Łucja64 »

Ja osobiście korzystam z catering dietetyczny mieszkając w Warszawie.
Zamawiam od nich już jakieś 3 miesiące nawet 5 razy w tygodniu, gdyż nie mam czasu gotować.

Ich wszystkie diety pudełkowe są super, a najbardziej lubię diete pudełkową SPORT.

Do tej pory zamówienia i dostawy bez zastrzeżeń :D
Tomasz.ó

Re: Catering

Post autor: Tomasz.ó »

Jakiś czas temu postanowiłem wypróbować catering dietetyczny będzin differentcatering.pl.
Diety pudełkowe są idealnie dopasowane do klientów. Ceny są normalne, do tego dostałem rabat. ponadto każdy wybredny klient i tak znajdzie coś dla siebie :D
Ja nie jestem łatwym klientem a ich diety pudełkowe jakoś przypadły mi do gustu :D
Łukasz09

Re: Catering

Post autor: Łukasz09 »

dieta pudełkowa warszawa poleca ktoś? Znajomi polecają chefbox.pl ze względu na dobre oraz tanie jedzenie. Ktoś zamawiał od nich?
Bardzo dawno temu korzystałem z usług jakiegoś cateringu dietetycznego ale to było bardzo dawno temu. Dieta pudełkowa wtedy bardzo mi się spodobała ale potem wyjechałem z kraju i teraz wróciłem i chciałbym spróbować znowu, ale tamtego cateringu dietetycznego już nie ma... Poleci ktoś coś?
Aśka

Re: Catering

Post autor: Aśka »

Sama próbowałam kilku cateringów ale najbardziej smakuje mi u wygodnejdiety. Jestem już z nimi kilka miesięcy i nigdy się nie zawiodłam. Jedzonko jest świeże, smaczne, kolorowe i apetycznie podane, dostarczone zawsze na czas. Ich kuchnia zdecydowanie trafia w moje gusta, posiłki są odpowiednio doprawione i syte więc nie chodzę głodna.
Kamilća

Re: Catering

Post autor: Kamilća »

Aśka pisze: ↑01 lut 2021, 18:02 Sama próbowałam kilku cateringów ale najbardziej smakuje mi u wygodnejdiety. Jestem już z nimi kilka miesięcy i nigdy się nie zawiodłam. Jedzonko jest świeże, smaczne, kolorowe i apetycznie podane, dostarczone zawsze na czas. Ich kuchnia zdecydowanie trafia w moje gusta, posiłki są odpowiednio doprawione i syte więc nie chodzę głodna.
Co prawda to prawda:) W mojej okolicy wygodnadieta to też najlepsza opcja więc nie miałam się nawet nad czym zastanawiać:)
Oliwiaś

Re: Catering

Post autor: Oliwiaś »

Polecam sprawdzić ofertę catering marki od wykwintnybox.pl
Wypróbowałam już wiele cateringów i ten dopiero spełnił moje oczekiwania.
Jedzenie zawsze jest smaczne, syte, zdrowe i dostarczane na czas. Zawsze solidnie zapakowane a firma bardzo profesjonalna.
Sprawdźcie catering marki i sami oceńcie, moim zdaniem warto :D
Anonimą

Re: Catering

Post autor: Anonimą »

Polecam catering z wygodnej diety, maja bardzo dobre, zbilansowane posiłki, można sobie wybrać kaloryczność diety a co najważniejsze jest skuteczna. Odkąd korzystam z cateringu na wadze jest już -5 kilogramów. Jestem bardzo zadowolona, bo jem nie chodzę głodna i do tego chudnę. Polecam
Kamiś

Re: Catering

Post autor: Kamiś »

Po wielu tygodniach nieskutecznych poszukiwań, straconych pieniędzy i nerwów, w końcu natrafiłem na dietostrefa.com

catering warszawa w ich wykonaniu moim przypadku okazał się być najlepszym wyborem. Mają oni bardzo smaczne jedzenie w dobrej cenie. Zawsze przyjeżdża na czas, jest ciepłe oraz dobrze zapakowane. Obsługa zawsze miła.

Postanowiłem zacząć również ćwiczyć. Dieta pudełkowa od dietostrefa.com zapewnia mi dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, ćwiczenia pomagają spalić mój tłuszcz. Razem przynoszą super efekt i schudłem już 7kg :D
Liśka

Re: Catering

Post autor: Liśka »

Jeżeli zależy Wam na tym, aby znaleźć smaczny catering dietetyczny to na pewno mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili sobie SportFoodBox jeżeli chodzi o Warszawę. Przede wszystkim wyjątkowo zestawione i zbilansowane posiłki. Do tego terminowa dostawa zawsze pod drzwi i co ważne różnorodność na cały dzień. Jak macie chwilę to warto zajrzeć na https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-warszawa i przekonać się jak wiele możliwości przygotowali zarówno dla kobitek, jak i dużych mężczyzn ;)
Kryśminia

Re: Catering

Post autor: Kryśminia »

Ostatnio obliczyłam czy faktycznie opłaca się zamówiać. Sytuacja wygląda następująco:
Jako singielka - biorąc pod uwagę zakupy, prąd, czas przeznaczony na gotowanie - wychodzi znacznie drożej aniżeli zamówienie cateringu dietetycznego. Mieszkając na dolnym śląsku uważam, że catering dietetyczny wrocław to najlepsza możliwa opcja. Bądźmy fit <3
Zośka

Re: Catering

Post autor: Zośka »

Musiałbyś podać jaki rodzaj cateringu poszukujesz :P Są firmy, które oferują całodniowy catering oraz takie, które dowożą np. do pracy tylko dania obiadowe :) Osobiście wybrałem tą drugą opcję, ponieważ nasze przedsiębiorstwo uzyskało bardzo fajną ofertę, która jest nie tylko w przystępnej cenie, ale i również smaczne! Dania dostarcza nam Browar PROST – ciekawa firma cateringowa Wrocław, która słynie przede wszystkim z wyjątkowych piw kraftowych! ;) W weekend zabieram się ze znajomymi do tego miejsca, aby spróbować ich nowy styl piwa kraftowego! :)
taniuśko23

Re: Catering

Post autor: taniuśko23 »

Łukasz09 pisze: ↑01 lut 2021, 13:06 dieta pudełkowa warszawa poleca ktoś? Znajomi polecają chefbox.pl ze względu na dobre oraz tanie jedzenie. Ktoś zamawiał od nich?
Bardzo dawno temu korzystałem z usług jakiegoś cateringu dietetycznego ale to było bardzo dawno temu. Dieta pudełkowa wtedy bardzo mi się spodobała ale potem wyjechałem z kraju i teraz wróciłem i chciałbym spróbować znowu, ale tamtego cateringu dietetycznego już nie ma... Poleci ktoś coś?
Musisz pobróbować :) Mnie nie stać na wiele cateringów więc zamawiam tani catering dietetyczny i zjadam ze smakiem.
JankaŚ

Re: Catering

Post autor: JankaŚ »

Przy organizacji takich imprez firmowych bardzo ważny jest właśnie catering. Najlepiej, gdyby była to sprawdzona firma z dobrymi opiniami i pysznym jedzeniem. Uważam, że na takie miano zasługuje https://www.restauracjanadpotokiem.pl/c ... 22,pl.html . Sami zobaczcie ich ofertę.
makiś9494

Re: Catering

Post autor: makiś9494 »

Jeżeli nie macie czasu gotować, to ratunkiem będzie dla was catering https://torbasmaku.pl/ . Mają w swojej ofercie bardzo dobre posiłki, które przygotowane są codziennie ze świeżych produktów. Jest to naprawdę zdrowa alternatywa, bo na stronie można zamówić sobie dietę o określonej kaloryczności, więc jeżeli planujecie zrzucić kilka kilogramów to dzięki temu na pewno będzie to łatwiejsze.
Mortik

Re: Catering

Post autor: Mortik »

Jeżeli przed wami organizacja komunii i nie macie pomysłu na jedzenie, najłatwiej zgłosić się do firmy cateringowej. Firma https://cateringowy.com/catering-na-komunie/ zdobyła duże doświadczenie w tym obszarze, więc warto rozważyć skorzystanie z ich usług. Nie powinniście tego żałować.
zośkaa

Re: Catering

Post autor: zośkaa »

Zauważyłam, że https://juicyjar.pl/ wyróżnia się nie tylko różnorodnością diet, ale także zaangażowaniem w obsługę klienta. Ich profesjonalny zespół jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb. To naprawdę czyni różnicę!
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Catering

Post autor: meryntrant »

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat, co sugeruje, że będziecie zadowoleni z jakości przygotowanych przez nich posiłków. Pozdrowienia dla wszystkich was bardzo serdeczne ogółem.
Finkaa

Re: Catering

Post autor: Finkaa »

Na rynku jest wiele dostępnych opcji cateringu, z powodu tak rozbudowanej oferty na catering dla firm, będąc przedsiębiorcą nie jest łatwo dokonać wyboru. Dlatego trzeba wybrać najlepszą firmę, która posiada w swojej ofercie wartościowe oraz różnorodne posiłki . Ciekawą opcją może być catering wege Warto jest sprawdzić ofertę.
ODPOWIEDZ