Zakup wózka dla dziecka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 134
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:11

Zakup wózka dla dziecka

Post autor: wanda »

Zastanawiam się nad tym, jaką spacerówkę kupić mojemu dziecku. Spodobał mi się taki model Cybex Mios: https://umalucha.pl/produkt/cybex-mios- ... nfigurator . Jak myślicie, czy to będzie dobry wybór?
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: meryntrant »

Jeżeli planujecie zakup wózka dla dziecka, to myślę, że warto również zajrzeć na portale ogłoszeniowe. Tam często ktoś wystawia nowe wózki na sprzedaż i wtedy warto skorzystać z takiej oferty. Myślę, że tutaj : https://homefree.eu/pl możecie trafić na ciekawe propozycje. Dajcie znać, czy udało wam sie coś kupić.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: carbonara »

Tak, można i tak szukać idealnego wózka ale moim zdaniem lepiej jest zamówić któryś z modeli x-landera na próbę, robisz to za darmo online, wózek przywożą ci do domu i możesz go dokładnie przetestować.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: gabi22 »

A przeglądaliście już wózki oferowane przez www.sklep-smile.pl ? Tam mają produkty znanych firm polskich oraz zagranicznych, które cieszą się popytem. Chociażby dlatego, że spełniają wszystkie normy. Dlatego moim zdaniem warto tam zajrzeć. Tym bardziej, że ceny nie są wygórowane.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2019, 11:17 przez gabi22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: zlotka »

Gdybyście szukali wózka, który ma tylko gondolę ( bez siedziska spacerowego) to polecam MOLLĘ z firmy RIKO. Mamy go od 3 miesięcy i szczerze polecam :) Jest nowoczesnym wózkiem o świetnym wyglądzie, dostępnym w ciekawej kolorystyce , posiadającym przednie i tylne zawieszenie amortyzowane oraz teleskopową regulację rączki. Cena też bardzo atrakcyjna :)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:54

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Olkka »

Ja zdecydowałam się na anex m/type z opcją 3w1. Wózek jest wygodny i solidny. Lekko się prowadzi, ma dobrą amortyzację i stylowo się prezentuje;)
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:53

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Majkaaa »

Według mnie wózek z opcją 3w1 to fajna opcja, przynajmniej nie trzeba co chwilę rozglądać się za nowym wózkiem. A co do anexa to faktycznie mają bardzo dobra jakość i przystępną cenę więc na pewno warto wypróbować;)
Awatar użytkownika
rakieta
Posty: 48
Rejestracja: 18 paź 2019, 14:40

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: rakieta »

Tak ale mi nie potrzebny był wózek 3 w1 bo fotelik praktycznie nieużywany dostałam od siostry, 2w1 xlander w zupełności mi wystarczy, już używamy tylko spacerówki bo maluch szybko z niej wyrósł i mimo że jest bardzo duża to uważam że nie ma sensu w niej wozić dziecka starszego niż 6 miesięcy
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:05

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Amela22 »

Olkka pisze: ↑25 lis 2019, 14:42 Ja zdecydowałam się na anex m/type z opcją 3w1. Wózek jest wygodny i solidny. Lekko się prowadzi, ma dobrą amortyzację i stylowo się prezentuje;)
U mnie też anex z tym, że e/type:) Jakościowo bardzo dobry a i cena przystępna. Wózek jest bezpieczny, zwinny, zgrabny i fajnie wygląda:)
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Ogrodnik78 »

Jeśli mieszkamy poza miastem, albo mamy w planie spacery w plenerze, to warto zdecydować się na wózek o jak największych kółkach. Inaczej będziemy się później męczyć na wybojach. Dobre zawieszenie też się tu przyda. Kolorki i wygląd to sprawa trzeciorzędna.
Awatar użytkownika
atos
Posty: 68
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: atos »

Zajrzyjcie sobie na portal Pokato. Tam macie wszystko dla dziecka. Warto bowiem pomyśleć o zakupie używanego wózka. Zapłacicie dużo mniej i później znowu będziecie mogli go sprzedać. Nie ma co wydawać pieniędzy na nowy. Przemyślcie koniecznie ten temat.
Awatar użytkownika
Agula88
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2020, 17:22

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Agula88 »

Ja mam anex l/type i jestem zadowolona. super radzi sobie na każdym terenie, koła duże i zwrotne, dobra amortyzacja a wózek solidny, wygodny i bezpieczny;)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:54

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Olkka »

Agula88 pisze: ↑18 sie 2020, 17:24 Ja mam anex l/type i jestem zadowolona. super radzi sobie na każdym terenie, koła duże i zwrotne, dobra amortyzacja a wózek solidny, wygodny i bezpieczny;)
U nas anex ale e/type:)Ogólnie anexy są solidne no i cena też jest przystępna. Ja ze swojego wózka jestem mega zadowolona i na pewno nie zamieniłabym go na żaden inny;)
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: stella »

To samo mogę powiedzieć o swoim wózku, pewnie dlatego że zawsze każda z nas wybiera dokładnie taki wózek jaki jej pasuje a moje serce skradł x-lander, śliczny, w moim ulubionym kolorze i jeszcze te diody led w podnóżku, super że ktoś pomyślał aż do tego stopnia o bezpieczeństwie dziecka
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: mczay »

W temacie zakupu wózka dziecięcego to ofert na taki asortyment jest wiele ale ja polecam wam tutaj https://babydesigngroup.pl/wozki-dzieciece-3w1-2w1 w tym sklepie internetowym go zamówić. Wybór mają duży, ich wózki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i będą wam długo służyły.
Miśka

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Miśka »

Ja zdecydowałam się na l/type od anex i jestem zadowolona. Wózek wygodnie się prowadzi, koła są zwrotne, dobra amortyzacja. Maluch ma w gondoli sporo miejsca a budka świetnie chroni przed chłodem i wiatrem.
Anonimą

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Anonimą »

Ja poszłam stacjonarnie i pani nam doradziła Aneta m.type i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Polecam :D
Zośka

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Zośka »

Anexa moge śmiało polecić. Ja sama mam m/type i jestem zadowolona. Wózek super sobie radzi na każdym terenie, jest łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Anonimą

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Anonimą »

Ja polecam Anexa, kupiliśmy m/type i jesteśmy bardzo zadowoleni, wózek lekki, stabilny, dobrze się prowadzi, polecam :)
Anonimą

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Anonimą »

polecam anexa m/type :) bardzo dobry, solidny wózek dobrej firmy, cena idzie w parze z jakością, bardzo dobrze sie go prowadzi, lekki i ma naprawdę dobrą amortyzację :)
Kaśka

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Kaśka »

Wózek to jeden z najważniejszych elementów wyprawki, dlatego ja sama długo szukałam odpowiedniego modelu dla swojego malucha;) W końcu zdecydowałam się na anex m/type i nie żałuję. Fajnie radzi sobie na każdym terenie, jest poręczny, zwrotny, wygodny i łatwy w obsłudze.
łucja34

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: łucja34 »

Fajny ale ja jestem za tym żeby zamawiać wózki online bo to bezpieczniejsze ale nie wszędzie chyba można zamówić wózek za darmo i go wypróbować a jak się nie spodoba to po prostu odesłać. Taką możliwość daje x-lander, pewnie dlatego że każdy jak ten wózek zobaczy na żywo to nie chce go już oddawać :)
Gośka

Re: Zakup wózka dla dziecka

Post autor: Gośka »

Ja zdecydowałam się na anex l/type. Od samego początku wózek bardzo mi sie spodobał a po przetestowaniu wiedziałam już, że to wózek dla mnie;) Jest wygodny, solidny, zwinny i łatwy w obsłudze. Wózek szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca. A prezentuje się też nowocześnie i stylowo;)
ODPOWIEDZ