telefon do serwisu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

telefon do serwisu

Post autor: Lovela2 »

A ktoś mi poleci dobry serwis ale telefonów ? Bo nie mogę nic tutaj znaleźć na ten temat. Mam problem z telefonem coś się wyłącza i kamerka się popsuła w telefonie. Chciała bym zanieść tam gdzie szybko zajmą się naprawą a nie czekanie może tydzień dwa jak to w niektórych serwisach bywa. I żeby cena nie była kosmiczna bo widziałam cennik napraw https://gadgetserwis.pl/cennik/ i ceny są ok. Czy drogo ? jak myślicie ?
Awatar użytkownika
Zenobi
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:00

Re: telefon do serwisu

Post autor: Zenobi »

Zamiast niepotrzebnie dawać do naprawy może po prostu kup sobie nowy. Tu znajdziesz nowoczesne Telefony i akcesoria Razer - Ceneo.pl . Zastanów się, bo może naprawdę lepiej kupić taki dobry sprzęt niż zostawiać niepotrzebnie pieniądze w serwisie. Ja też mam taki telefon i muszę przyznać, że takiej nowości na rynku jeszcze nie widziałam. Od kilku dni na nim gram i słucham muzyki i nie mogę się nacieszyć :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: telefon do serwisu

Post autor: kasiakowa06 »

Przy zakupie nowego smartfona polecam od razu dokupienie do niego szkło hartowane na smartfona oraz pokrowiec. Pozwoli to uniknąć w przyszłości wizyt w serwisie z powodu zbitej szybki.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: telefon do serwisu

Post autor: magra »

Sprawdźcie sobie ten serwis https://idream.pl/serwis/ . Jeśli awarii czy uszkodzeniu uległ iPhone, to właśnie w takich miejscach warto dokonać naprawy. Macie bowiem pewność, że na pewno wszystko będzie zrobione prawidłowo, jak również, że części będą oryginalne. Na stronie macie wszelkie informacje odnośnie autoryzowanych punktów serwisowych.
kermąs

Re: telefon do serwisu

Post autor: kermąs »

Kiedyś ciągle oddawałem swój stary telefon do serwisu. Niedawno kupiłem nowy bo juz miałem dość. Padło na samsunga galaxy a71 w play na abonament więc wyszło cenowo bardzo korzystnie. Telefon ma świetny duży wyświetlacz i co najważniejsze robi bardzo dobre zdjęcia
Awatar użytkownika
katrina
Posty: 39
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:20

Re: telefon do serwisu

Post autor: katrina »

Ja kupiłam jeszcze smartwatch dla dziecka z gps fajna kompatybilacja z telefonem. Mogę na zegarek w każdej chwili zadzwonić. Jeśli martwicie się o swoje dzieci, a szukacie jakiegoś kompromisu to ja bardzo polecam.
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: telefon do serwisu

Post autor: klejka »

Jak już oddajecie telefon do serwisu to zadbajcie o to, aby był to sprawdzony serwis. Mi ostatnio spadł telefon przy wychodzeniu z samochodu i rozbiłam szybkę. Na szczęście tutaj https://www.macforce.pl/serwis/naprawa- ... na-szybki/ szybko sobie poradzili z tym problemem i kolejnego dnia odebrałam już swojego iphona.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: telefon do serwisu

Post autor: Kamara »

Jeżeli jest jeszcze szansa na ratunek, to dlaczego nie, ale nie zawsze będzie to po prostu opłacalne.
ODPOWIEDZ