WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: megi02 »

Właśnie zaczęłam kompletować wyprawkę dla swojego dziecka i w oko wpadł mi wózek marki Cavoe - Osis. Wiem, że jest leciutki i niewielkich rozmiarów. Zastanawiam się czy starczy do końca wózkowania i czy jest na tyle wytrzymały by udźwignąć dziecko o wadze 22kg?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: mczay »

Jeśli tak jak ja nie potrzebna Ci żadna amortyzacja, to Osis się u Ciebie sprawdzi. Ja jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, wózek bardzo spodobał mi się wizualnie więc ucieszyłam się, gdy dowiedziałam się, że wychodzi na przeciw moim wymaganiom. Z czystym sumieniem polecam
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: megi02 »

Jest na tyle duży, aby zmieścić trzylatka? Chciałabym wozić w nim dziecko tak długo jak to możliwe - producent zapewnia udźwig do 22kg więc powinien być dość wytrzymały. Zastanawiam się też czy trudno się składa i rozkłada. Najczęściej będę robić to sama, więc dobrze byłoby gdyby nie zajmowało to zbyt dużo czasu.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: mczay »

Co do rozkładania i składania, też się zajmuję tym samodzielnie, więc jest naprawdę łatwe i zajmuje chwilę. Muszę też przyznać, że wózek jest bardzo wytrzymały więc spokojnie udźwignie 22kg dziecko - mój syn waży już 18 a z wózkiem nic się nie dzieje - jest stabilny i bezpieczny.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: megi02 »

Teraz jestem już spokojna o ten wózek i pewna, że to będzie dla mnie dobry wybór. Teraz pozostaje wybrać mi kolor wózka i złożyć zamówienie. Mam nadzieję, że nie będę zbyt długo czekać na dostawę, bo już bardzo chciałabym go zobaczyć i sprawdzić jak się prowadzi itp.
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: stella »

Fakt! Kojarzę go, też bardzo fajny ale go nie widuję na spacerach w parku, a ja x-landera zamówiłam online, jest chyba bardziej popularny wśród mam i też jestem z tego wózka bardzo zadowolona, jest funkcjonalny i solidny a na tym mi najbardziej zależało.
miśka

Re: WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: miśka »

Hej, bardzo pomocne w wychowaniu dziecka będą nosidełka Warto zainwestować i ułatwić sobie np. zakupy z dzieckiem. Ja mam i bardzo mi się sprawdza, zakupiłam je na https://tulisie.pl/kinderkraft i przy okazji pomogłam innym potrzebującym dzieciom, które zostały poszkodowane przez los.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: WYPRAWKA - CAVOE OSIS NA WÓZEK?

Post autor: kasiakowa06 »

megi02 pisze: ↑08 lip 2021, 20:41 Właśnie zaczęłam kompletować wyprawkę dla swojego dziecka i w oko wpadł mi wózek marki Cavoe - Osis. Wiem, że jest leciutki i niewielkich rozmiarów. Zastanawiam się czy starczy do końca wózkowania i czy jest na tyle wytrzymały by udźwignąć dziecko o wadze 22kg?
To może potrzebujesz nosidełka? uważam, że super by się sprawdziło, jak masz nosić i wózek i dziecię :) Polecam Ci zakup takowego w https://carrylove.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ