Nieplanowana ciąża

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
lenąwro

Nieplanowana ciąża

Post autor: lenąwro »

Dla własnego bezpieczeństwa nie usuwaj ciąży w Polsce, wybierz aborcję za granica i nie przejmuj sie konsekwencjami bo tam usuwanie ciąży jest legalne i społecznie akceptowalne.
Aborcja Słowacja
Miła

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Miła »

Pełna zgoda. Niedaleko, bo raptem 5 km od granicy w Czechach można udać się do polskojęzycznej klinik https://klinikastonava.cz w której legalnie można usunąć ciążę do 12 tygodnia. Obecnie Polacy na terenie Czech mogą w celach medycznych przebywać do 12 godzin, sam zabieg zajmuje do 2 godzin. Dodatkowo klinika może zorganizować dojazd, gdyby był z tym problem.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Kamara »

Serio? Nieplanowana ciąża i myślenie o usunięciu? Serio? Serio? A dziecko chore? Doszło do gwałtu? Nie? No to widać, że usuwanie na życzenie i jestem tego przeciwniczką. Wstydźcie się jeszcze polecać kliniki. Jak jest istotny powód to jest, ale coś takiego? "Ojoj, wpadłam, jestem w ciąży! Co teraz? Usunę, bo tak!". Wstyd!
Małgosia

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Małgosia »

Miła pisze: ↑11 maja 2021, 10:23 Pełna zgoda. Niedaleko, bo raptem 5 km od granicy w Czechach można udać się do polskojęzycznej klinik https://klinikastonava.cz w której legalnie można usunąć ciążę do 12 tygodnia. Obecnie Polacy na terenie Czech mogą w celach medycznych przebywać do 12 godzin, sam zabieg zajmuje do 2 godzin. Dodatkowo klinika może zorganizować dojazd, gdyby był z tym problem.
Przecież miła nie napisała żadnego powodu usunięcia, każda kobieta ma prawo decydować za siebie. Wpadka to akurat nie jedyny powód, natomiast nie każda kobieta zalicza wpadkę ze stałym partnerem, z którym i tak pewnie kiedyś by wzięła ślub i do tego już są na takim etapie życie, że w zasadzie mogą sobie pozwolić na dziecko. Jeśli szukacie pomocy to w również w Czechach jest inna bardzo dobre centrum ginekologiczne Aborcja.cz
ODPOWIEDZ