Makijaż permanentny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
tommy
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2019, 15:03

Makijaż permanentny

Post autor: tommy »

Makijaż permanentny to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich pań. Delikatne zaakcentowanie naturalnego wyglądu lub mocne podkreślenie pięknych stron wyglądu - każda znajdzie coś dla siebie. Firma Newlooks Permanent Makeup https://www.permanentny.com/ wykonuje zabiegi makijażu permanentnego brwi, makijażu permanentnego oczu, makijażu permanentnego ust oraz usuwanie makijażu permanentnego. Przystępna cena i wysoka jakość to połączenie, które znajdziesz tylko w Newlooks.
Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
milkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:34

Re: Makijaż permanentny

Post autor: milkaaa »

Oferta godna uwagi według mnie. Wygląda to całkiem solidnie.
Prawdziwa, głęboka miłość potrafi przełamywać wszelkie tabu, należy dać jej tylko na to czas.
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Welinka »

Nie zdecydowalabym sie raczej na taki makijaż stały. Ja akurat bardzo lubię eksperymentowac z wygladem - fryzurą ,umalowaniem... Bardzo czesto inspiruje sie tez makijazystkami, ktore wykonują mi makijaż okolicznościowy z dojazdem w krakowie od MobileSalon Juz kilkakrotnie skorzystalam z ich trików odnosnie makijazu no i nauczylam sie uzywac lepszych kosmetykow. Przestalam kupowac drogeryjne, ktore bardzo podraznialy moja skorę. Takze jak cos to polecam zglaszac się tylko do profesjonalisty jak oni http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ :D
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Makijaż permanentny

Post autor: zlotka »

jeśli chodzi o Warszawę to według mnie najlepsza linergistką jest Dominika Kossakowska, pracująca w salonie Jest Pięknie ( na ulicy Wilczej ). Potrafi dobrać idealną metodę, zrobić proporcjonalny kształt brwi. Pracuje na dobrej jakości barwnikach a ponadto to bardzo sympatyczna osoba :)
Awatar użytkownika
Anastazja26
Posty: 78
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:18

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Anastazja26 »

Makijaż permamentny świetna sprawa zwłaszcza jak nie mamy zbytnio czasu na malowanie się. Ja jeszcze tez zastanawiam się nad powiększaniem ust. Właściwie to jestem już po pierwszej wizycie w gabinecie medcyny estetycznej. Polecono mi wypełnianie ust kwasem hialuronowym restylane Kysse ;) Widziałam zdjecia i efekt naturalny ;)
Awatar użytkownika
klara435
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:56

Re: Makijaż permanentny

Post autor: klara435 »

Ja chyba nie odważyłabym się zrobić sobie makijaż permanentny
esentire.pl
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 37
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:52

Re: Makijaż permanentny

Post autor: tamaraa »

zlotka ja też robiłam brwi u Dominiki z jest pięknie :) to absolwentka asp i to widać :) ma świetne oko, pewną rękę i ten zmysl artystyczny, niezbędny moim zdaniem w tym zawodzie.
Awatar użytkownika
Loeren
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:51

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Loeren »

Oczywiście, takich tematów jest pełno w necie. Jednak szanuję każde sugestie i propozycje.
Tak, by nam się serce śmiało do ogromnych, wielkich rzeczy. A tu pospolitość skrzeczy...
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Makijaż permanentny

Post autor: gabi22 »

A ja nie chodzę w ogóle na tego typu zabiegi. Zdecydowanie wolę malować się sama. Wiem jak chce wyglądać itd. A wiem, że z kosmetyczkami różnie bywa. Właśnie teraz chce nauczyć się malować swoje brwi. Także chce zamówić pędzel do brwi https://pl.oriflame.com/products/product?code=29593 . Dzięki niemu będę mogła dokładnie i precyzyjnie je podkreślić.
Awatar użytkownika
breszka
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:54

Re: Makijaż permanentny

Post autor: breszka »

ja sie odwazylam na makijaz permanentny :) a dluugo sie zastanawialam czy zrobic, mam taki swoj ulubiony salon fryzjerski Figaro, swiadcza tez uslugi kosmetyczne i wlasnie taki trwaly makijaz maja tez w ofercie, stwierdzilam ze raz sie zyje i poszlam, teraz nie zaluje, zrobilam sobie brwi :) bardzo mi sie podoba efekt
Awatar użytkownika
Kati38
Posty: 69
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Kati38 »

Osobiście bardzo bym chciała mieć makijaż permanentny brwi, ale nic poza tym. Tylko tej części twarzy nie lubię malować, głównie dlatego, że są naprawdę nieładne i nierówne :D A reszta makijażu sprawia mi dużą przyjemność. Lubię kupować nowe kosmetyki - https://www.cocolita.pl/cienie-do-powie ... -do-powiek i eksperymentować z różnymi wersjami makijażu na dzień i na wieczór. Kiedyś myślałam jeszcze o kresce na powiece permanentnej, ale też mi przeszło, bo raz mam ochotę na bardziej wyraźną a innym razem na subtelniejszą :)
Awatar użytkownika
teriada
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:18

Re: Makijaż permanentny

Post autor: teriada »

Zawsze może się też sprawdzić doklejenie sobie sztucznych rzęs. Czytałam, że kobiety decydują się teraz na to i jak tylko ma się słabe rzęsy to koniecznie można pomyśleć o takim zabiegu. Nie obciąża to naturalnych rzęs, a oczy będą dużo lepiej wyglądały. Też sklep z rzęsami oferuje dobrej jakości rzęsy i można właśnie mieć szybko zrobione swoje nowe rzęsy.
Awatar użytkownika
Ewusia
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:52

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Ewusia »

Makijaż permanentny to bardzo dobre rozwiązanie, jednak za nim się na niego wybierzemy warto dokładnie sprawdzić miejsce w którym chcemy go wykonać. Moja koleżanka, chciała trochę zaoszczędzić i wybrała jeden z najtańszych salonów, tym samym zrobiła sobie dużą krzywdę. Ja też chciałam trochę zaoszczędzić i zdecydowałam się zostać modelkę w Biotekpolska.pl, polecam! :)
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: Makijaż permanentny

Post autor: septina »

zlotka i tamaraa jak widać mogę śmiało dołączyć do Waszej ekipy zadowolonych klientek pani Dominiki z Jest Pięknie. Rewelacja pod każdym kątem łącznie z informowaniem klientek o tym jak wygląda zabieg, proces gojenia itd.
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Makijaż permanentny

Post autor: klejka »

Jeżeli szukacie szkolenia z makijażu permanentnego to ja polecam Ci zajrzeć do oferty Biotek Polska, bo mają świetne szkolenia . kurs makijaż permanentny jest bardzo profesjonalne i warto wziąć je pod uwagę . Znajdziesz tam szkolenia microblanding, makijaż permanentny podstawowy maszynowy, all brows, pudrowe ombre i o wiele więcej.
Awatar użytkownika
panda90
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:39

Re: Makijaż permanentny

Post autor: panda90 »

Ja jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego wykonanego u pana Krzysztofa Majerskiego w Krakowie. Muszę przyznać, że efekt jest bardzo delikatny i naturalny bo na takim właśnie mi zależało. Zdecydowałam się na usta bo ich malowanie jest najbardziej czasochłonne i precyzyjne 🙂
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Slavka »

Najważniejsze żeby był on jak najbardziej naturalny, takich kosmetyczek szukajcie, które robią w ten sposób makijaż. Ja słyszałam dużo dobrego o salonie kosmetycznym https://www.studiolaperla.pl Jeżeli jesteście z Bielska i okolic to warto sobie tu zajrzeć.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 134
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:11

Re: Makijaż permanentny

Post autor: wanda »

Świetną opcją jest makijaż permanentny. Dzięki niemu bez nakładania kosmetyków możemy wyglądać pięknie :) Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny ust i brwi u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic. To był strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Bodzio12 »

Ja jestem zwolenniczką sztucznych rzęs. Doklejam jak robię sobie pełny makijaż na jakieś wyjścia. Zestawy rzęs zmawiam na stronie https://www.exclusivelashes.pl/ tutaj jest naprawdę bardzo duży wybór. Kosmetyczki się zaopatrują własnie na tej stronie.
Awatar użytkownika
Orinooka88
Posty: 38
Rejestracja: 28 sie 2019, 17:35

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Orinooka88 »

Makijaż permamentny- nie od dziś wiadomo, że z takim czyms mamy bardzo duzo zaoszczędzonego czasu. Wstanie się rano, umyje, nakremuje i do pracy ;) Trzeba jeszcze tylko trafić na odpowiedni salon i tutajbardzo polecam dla osób z Warszawy panią Magdalenę Bąk, która pracuje od 1999 roku. Ja powiem szczerze, że nie wiem czy jest ktoś taki w stolicy, kto ma takie bogate doświadczenie
Awatar użytkownika
Anastazja26
Posty: 78
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:18

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Anastazja26 »

cytowanie użytkownika Orinooka- O widzę, ze nie tylko ja miałam makijaż tutaj ;) Bardzo polecam, pieknie wyglądają usta, naturalnie. Miałam tez tutaj rzęski zrobione ;)
Awatar użytkownika
natusia
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:47

Re: Makijaż permanentny

Post autor: natusia »

Wybierając pigmenty do makijażu permanentnego należy wystrzegać się produktów z niepewnego źródła, o podejrzanym składzie, nie dającym się potwierdzić kartami charakterystyk i odpowiednimi atestami. Najpewniej pigmenty do makijażu permanentnego kupić tutaj: https://www.permanent24.pl/ i na dodatek w rozsądnej cenie
Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 120
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Lucky »

Cześć. Byłyście kiedykolwiek na takim zabiegu jak laminacja brwi? Słyszałam o tym bardzo dużo pozytywnych opinii i stwierdziłam, że może w końcu się tu : https://ohmani.pl/laminacja-rzes/ wybiorę. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko przebiegło pomyślnie, bo jak brwi będą mi sterczały w każdą stronę, to się chyba załamie.
zuńka

Re: Makijaż permanentny

Post autor: zuńka »

jeśli któraś z Was myśli o makijażu permanentnym to polecam odwiedzić salon na Karwińskiej w Warszawie. Jest tam chyba najlepsza linergistka w Warszawie - Magda Bąk :) Wykonuje kawał dobrej roboty, a i ceny ma takie normalne, nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 134
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:11

Re: Makijaż permanentny

Post autor: wanda »

Makijaż permanentny daje świetny efekt jeśli jest poprawnie wykonany. Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny ust u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest przede wszystkim naturalny, ale widoczny.
ODPOWIEDZ