Własny biznes import

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 82
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Własny biznes import

Post autor: kozi44 »

Czy waszym zdaniem jeśli chodzi o biznes to import z Chin będzie dobrym rozwiązaniem?
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Własny biznes import

Post autor: Karol221 »

Wydaje mi się, że jeśli interesuje Cię import z Chin, koniecznie powinieneś zajrzęc na tę stronę https://izntrade.com/ . Moim zdaniem znajdziesz tu wiele przydatnych informacji, które przydadzą Ci się na pewno na samym początku prowadzenia takiego biznesu
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 94
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:39

Re: Własny biznes import

Post autor: marlenka »

A kojarzycie taki program do tworzenia raportów https://excellentwizards.pl? Naprawdę jest idealny dla firm małych jak i tych dużych. Cenowo kosztuje naprawdę bardzo przyzwoicie. Korzystam kiż od kilku dobrych miesięcy i naprawdę warto.
Awatar użytkownika
babitasr
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:44

Re: Własny biznes import

Post autor: babitasr »

W dzisiejszych czasach wydaje się to być na prawdę dobrym pomysłem na biznes


____________________
Szablon cv
Awatar użytkownika
jola890
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:30

Re: Własny biznes import

Post autor: jola890 »

Koniecznie sprawdźcie info o cif incoterms
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Własny biznes import

Post autor: Kamara »

Raczej żadna forma biznesu łatwa nie jest i trzeba się jednak na tym znać.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Własny biznes import

Post autor: mik91 »

Odpowiednio przygotowane programy motywacyjne i lojalnościowe są niekiedy machiną rozpoczynającą wszelkie działania biznesowe. Niezwykle ważne jest tutaj postawienie na odpowiednie przygotowanie i zaaranżowanie wszystkich działań. Ważne jest aby każde z nich było dobrze przygotowane i stworzone z pewnym pomysłem i techniką, która będzie odpowiednia dla danej grupy wiekowej.
ODPOWIEDZ