Aranżacja wnętrz

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:52

Aranżacja wnętrz

Post autor: magdap »

Aranżacja wnętrz Kraków - szukam firmy, która tworzy oryginalne projekty. Jaką polecacie?
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: mik91 »

Unikalne wnętrza stworzone z Twoich pomysłów? Tak to jest jak najbardziej możliwe i jak najbardziej do osiągnięcia. Warto jest postawić na rozwiązania, które wpłynął na jakość i wygodę w Twoim domu. Dlatego też jeśli kochasz styl skandynawski, bez wątpienia pokochasz także stronę https://moremadam.pl/ na której znajdziesz wszystko to co jest niezbędne aby przepięknie udekorować swój dom.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: mczay »

Chociaż Aranżacje wnętrz może być trudna, to efekt, który osiągniemy wszystko nam wynagrodzi.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Grażka »

A czy warto Waszym zdaniem zrobić sobie jakiś kurs z projektowania wnętrz, na przykład taki, o jakim mowa na stronie internetowej https://kar-group.elk.pl/kurs-projektow ... rz-online/? Program wydaje mi się całkiem ciekawy, a kurs odbywa się on-line, bez konieczności wychodzenia z domu... co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
SerenadaOPoranku
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:40
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: SerenadaOPoranku »

W sieci uda się znaleźć wiele inspiracji. Na pewno pojemny portfel damski się przyda także jako prezent.
Materiały WS-TEX
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiakowa06 »

Grażka pisze: ↑01 paź 2020, 18:16 A czy warto Waszym zdaniem zrobić sobie jakiś kurs z projektowania wnętrz, na przykład taki, o jakim mowa na stronie internetowej kar-group.elk.pl/kurs-projektowania-wnetrz-online ? Program wydaje mi się całkiem ciekawy, a kurs odbywa się on-line, bez konieczności wychodzenia z domu... co o tym sądzicie?
Ciekawe :) Jak dla mnie to projektowanie wnętrz to mega temat, dużo o tym pisza na tym portalu: https://www.wnetrzar.ski/jakie-drzwi-zewnetrzne/
Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: akwamaryna12 »

Osobiście mam już mieszkanie w pełni zaaranżowane, ale nadal mam plany co w nim zmienić bo jednak od trzech lat wygląda tak samo. Co sądzicie o kupnie dodatków jak fotoobrazy? W sklepie https://www.artlux.sklep.pl/pl/c/Fotoobrazy/19 zaintrygowała mnie możliwość złożenia zamówienia na wydruk zdjęcia na płótnie. Akurat mamy wiele zdjęć, ale wyobrażam sobie mieć w salonie duży obraz ukazujący nasze zaręczyny. Jak sądzicie - złożyć zamówienie?
Violuśka

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Violuśka »

Jeśli chodzi o aranżację naszych pomieszczeń w domu każdy urządza je sobie jak mu pasuje, więc trudno tutaj dyskutować i doradzać. Powiem więcej sama szukałam rad u znajomej, która ma smykałkę do tych spraw. Chodziło mi o wykończenie mojego salon, szukałam czegoś wyjątkowego co nadało by temu pomieszczeniu wyrazu .Obraz Camille Pissaro nadawał się do tego wyjątkowo. Całość wygląda tak jak sobie wymarzyłam. Innym także polecam rozważyć zawieszenie obrazu w salonie.
ankka

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: ankka »

Właśnie ja widziałam ostatnio, że dosyć dobrą opcją jest jednak kolor turkusowy w sypialni . Ogólnie sama mam w planach postawić na takie rozwiązanie, a wy co sądzicie?
gośka

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: gośka »

Widziałam, że dosyć ciekawym rozwiązaniem jest jednak zabudowa sufitu . Faktycznie tutaj wybór produktów jest naprawdę wielki i przede wszystkim zamówienia są tutaj jednak bardzo szybko realizowane.
ODPOWIEDZ