Nowoczesny dom z bali

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:52

Nowoczesny dom z bali

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy ktoś z Was mógłby mi polecić biuro projektowe, które tworzy nowoczesne domy z bali?
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: Kamara »

Nie podobają mi się domy z bali, nie wiem skąd na nie moda.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:18

Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: Bunia »

W jakimś górskim mieście to jeszcze fajne wygląda, ale w mieście?
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: mik91 »

Obecnie każdy z nas pragnie żyć w domu, w którym będzie czuł się swobodnie, dobrze, a przede wszystkim komfortowo i swobodnie. Można także ułatwiać sobie działanie i żyć w zgodzie z naszymi potrzebami jak również działać tak, aby móc funkcjonować na najwyższym poziomie. Pomoże Ci w tym https://www.somfy.pl/ gdzie znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.
Awatar użytkownika
luminarad
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2020, 13:40
Kontakt:

Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: luminarad »

Zacząłem budowę domu jednorodzinnego i okazało się, ze mam bardzo podmokły teren. Firma zasugerowała mi że powonieniem zdjąć wierzchnią warstwę gliny i podsypać teren piachem. Zastanawiałem się skąd w bierzecie piach lub żwir? Znalazłem taką firmę żwirownia konin Co sadzicie?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: Grażka »

Jeśli interesują Was nowoczesne projekty domów jednorodzinnych, to polecam zapoznać się z ofertą nowych, gotowych projektów na stronie Pracowni Architektonicznej MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Jak widzicie do wyboru jest tam całe mnóstwo takich projektów, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ