zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
katkat
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2020, 18:46

zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: katkat »

Hej wszystkim. Zamierzam wybrać się na zabiegi związane z medycyną estetyczną w Magicznej Klinice ( mieszkam w Gdańsku). Czy warto ? Jeśli tylko macie jakiekolwiek doświadczenia związane z tym miejscem to bardzo proszę o informacje :)
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 37
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:52

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: tamaraa »

a tak się składa, ze znam to miejsce i to bardzo dobrze. i powiem więcej - warto! Jak masz jakieś konkretne pytania to dawaj znać :)
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: septina »

ooo to magiczna klinika jest też w Gdańsku ? Ale fajnie! Ja korzystam z zabiegów wykonywanych w Warszawie :)
Awatar użytkownika
katkat
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2020, 18:46

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: katkat »

wow dziewczyny super, że się odzywacie :) ja czytałam, ze oni prowadzą taką mobilną dzialalnośc i spotykają się z pacjentami w róznych miastach w Polsce :) Zdradzicie jakie zabiegi sobie u nich robiłyście ?
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 37
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:52

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: tamaraa »

ja byłam na botoksie i teraz czekam na wizytę w celu zrobienia nici PDO :) Już się nie mogę doczekać, koleżanka robiła i powiem tak - kapitalny efekt! Rysy twarzy są bardzo fajnie zarysowane i twarz wygląda tak jak jakoś inaczej , bardziej wyraziscie.
Awatar użytkownika
Anastazja26
Posty: 78
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:18

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: Anastazja26 »

Widziałam jak to wygląda z tymi nićmi PDO :D trochę mnie przeraża to naciągnięcie skóry ;P Do Gdańska mam trochę daleko, bo Warsawie mieszkam i jak będę się wybierała na jakiś zabieg teraz to do kliniiki Dzięgielewska Instytucie Oka.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: zlotka »

też jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów robionych w magicznej klinice. ostatnio byłam na 2gim zabiegu wypełnianiu doliny łez kwasem hialuronowym, efekt ma się utrzymywać do 18 miesiecy więc super :) mili i zaangażowani lekarze, bardzo konkurencyjne ceny :)
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: fajna »

hej ;) zatrzymam się tu, bo też myślę o zabiegach estetycznych właśnie tam ;) . Myślałam o modelowaniu kształtu nosa, bo tak naprawdę tylko on jest dla mnie dużym kompleksem. Mówicie, że mają dobre ceny ? muszę na ich stronie sprawdzić właśnie cenniki.
Awatar użytkownika
loveme
Posty: 72
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:00

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: loveme »

zlotka, u mnie dolina łez robiona, też 2 zabiegi, efekt cały czas ten sam, a mija 11 miesiąc. będę musiała za jakiś czas pomyśleć o odnowieniu, ale to pół roku jeszcze. i może zafunduję sobie mezoterapię.
fajna, ceny mają niskie, ale wszystko wykonują zgodnie ze sztuką lekarską ;) żebyś sobie nie myślała, że u nich coś jest nie tak...
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: fajna »

w sumie troszkę się bałam, bo to się słyszy , że coś nie tak poprowadzone, że jakieś takie niejakie... I miałam obawy, ale dobrze wiedzieć, że są pozytywne opinie i że klientki ufają i wracają.. to dla mnie dużo znaczy ;).
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 54
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:11

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: malutka »

Hm, też się zastanawiałam. Nie przeraża mnie zmiana, czy to, że coś pod skórę wstrzykuję, ale chcę efektu naturalnego, a nie jakiegoś tam wiecie, śmiesznego. Ale widzę, że go Magicznej Kliniki mogę się wybrać.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: pikipiki »

Ja osobiście bardzo polecam Klinike Miracki z Warszawy - nie jeden zabieg już tam wykonywałam i mam do nich pełne zaufanie. Mają też super informacje na przyklad do depilacji laserowej na stronie przygotowane https://klinikamiracki.pl/problemy-z-ho ... -wiedziec/
Awatar użytkownika
loveme
Posty: 72
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:00

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: loveme »

idź, idź, nie ma na co czekać ;) Ja tak zmarnowałam mnóstwo czasu, a teraz będę czekać tylko na mój wymarzony ślub. może to zabrzmi dziwnie, ale zadbałam troszkę o siebie (bez przesady, ale jednak) i ukochany się znalazł. Malutka, oczywiście, że możesz, są najlepsi.
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: fajna »

Jestem po pierwszej konsultacji i na razie naprawdę jestem pod wrażeniem miłej obsługi. Zobaczymy , jak będzie na zabiegu. Dzięki, że mi o tym napisałyście. Idę pewniejsza i niczym się specjalnie nie przejmuję.
Awatar użytkownika
ewela02121
Posty: 49
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: ewela02121 »

Powiem szczerze, że ja też jeszcze w Magicznej Klinice nie byłam, ale powstrzymuje mnie jakoś obawa przed zabiegiem, bo jeśli się wybiorę, to tylko tam. Ogólnie zastanawiam się, w jaki sposób przebiega zabieg wypełniania doliny łez? W ktoś z Was tutaj miał go wykonywany?
olka8211

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: olka8211 »

Ja korzystałam z usług tej kliniki, ale nie w Gdańsku, tylko w Opolu i jestem bardzo zadowolona. Słyszałam też opinie, że ta klinika w każdym mieście jest tak samo dobra, więc myślę, że jak najbardziej możecie sprawdzić, co i jak!
zosia932

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: zosia932 »

A wiecie, że nie słyszałam jeszcze w ogóle o Magicznej Klinice - szok :shock: bo widzę, że wszyscy polecają. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, skoro macie takie świetne opinie, bo chciałabym gdzieś powiększyć usta.
żaneta943

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: żaneta943 »

Jeśli masz kłopot ze zmarszczkami, no to wydaje mi się, że raczej będzie to jedyne wyjście. Zabiegi z botoksem w dzisiejszych czasach dają bardzo ładne efekty. I faktycznie, jak inni, mogę polecić Wam Magiczną Klinikę. Wszystko było tam, jak trzeba, a efekty świetne!
pikuś

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: pikuś »

Właśnie zastanawiam się nad Elite. To klinika medycyny estetycznej , która ma naprawdę dobre opinie. Zdecydowanie warto jest się z nią konsultować, w zależności od tego, jaki mamy problem. Na pewno z moimi włosami, ale i małymi piersiami właśnie tam się zapiszę. Dla mnie to oni są zdecydowanym numerem jeden.
Awatar użytkownika
jola890
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:30

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: jola890 »

Również raczej na Twoim miejscu wybrałabym Magiczną Klinikę. Sama osobiście nie wykonywałam zabiegu, bo na to jeszcze czas, ale moja siostra miała taką okazję, no i efekty są po prostu niesamowite, w końcu zniknęły te słynne "kurze łapki", które tylko dodawały jej lat.
józka322

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: józka322 »

A czy w Magicznej Klinice wykonuje się również nici liftingujące? Cały czas się nam nimi zastanawiam, bo mam wrażenie, że będzie to zabieg, który najbardziej mi pomoże w tym, aby uzyskać zaskakujące efekty.
maryś432

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: maryś432 »

Ja to długo walczyłam ze swoją lwią zmarszczką, ciągle ją zakrywałam, tuszowałam, aż w końcu zdecydowałam się na botoks w Magicznej Klinice właśnie w Gdańsku. Teraz wyglądam 10 lat młodziej :D
zośka4344

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: zośka4344 »

Mam doświadczenia z medycyną estetyczną w Magicznej Klinice tylko w zakresie powiększenia ust, ale jestem niesamowicie zadowolona. Efekt jest fantastyczny.
eweluś2332

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: eweluś2332 »

Powiem Ci, że moje znajome również polecają mi Magiczną Klinikę, jeśli chodzi o zabieg wypełnienia zmarszczek, a ja coraz bardziej jestem do tego przekonana, bo widzę, że efekty są naprawdę świetne heh
dyńka

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: dyńka »

Magiczna Klinika górą! przyznam szczerze, ze raz tylko skusiłam się na wizytę w innym gabinecie i szybko tego pożałowałam bo nie dość, ze wyszło drożej to jeszcze efekty nie powalały, Poszłam po jakimś czasie do MK i pani doktor błyskawicznie naprawiła to, teraz jestem już zadowolona :)
eweluś32

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: eweluś32 »

A wiecie, że nie słyszałam jeszcze w ogóle o Magicznej Klinice - szok :shock: bo widzę, że wszyscy polecają. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, skoro macie takie świetne opinie, bo chciałabym gdzieś powiększyć usta. Musicie sprawdzać sobie takie miejsca. Szybko można poprawić wygląd!
kaśka4545

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: kaśka4545 »

Wiesz, że ja też dopiero się dowiedziałam, że sa takie mobilne kliniki. Moim zdaniem dobra opcja, bo każdy może skorzystać z takich uslug, do tego jak patrzyłam w nieco niższej cenie. Dobrze,że teraz dostęp do zabiegów medycyny estetycznej jest większy, niż kiedyś.
rachelaćmil

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: rachelaćmil »

Nie jest to standardowa klinika medycyny estetycznej i w ciemno bym się nie decydowała, ale koleżanka polecała. W sumie dużo tu zależy od doświadczenia i wiedzy lekarza, a lekarzy akurat mają dobrych, wysoko wykwalifikowanych. Ogólnie im szybciej zaczniemy dbać o kondycję skory, tym lepiej dla nas. Prewencja to podstawa, a nie ratowanie się, jak juz widać oznaki starzenia.
świta

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: świta »

Fakt, lepiej zapobiegać, niż leczyć. Mobilne kliniki to nic złego, spotkałam się nie raz z taką formą działalności, po prostu nie jest to jeszcze tak popularne u nas, ale warto. Ceny naprawdę konkurencyjne, także czemu by nie spróbować, szczegolnie, że wybór zabiegów jest bardzo duży.
karkaś

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: karkaś »

Lekarze kompetentni, z dużym doświadczeniem i to w zasadzie jest najważniejsze, jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej. Takie jest moje zdanie przynajmniej. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba trafić na dobrego specjalistę to jest ważne, taka osoba będzie w stanie doradzić, ale też odradzić, jak się na coś uprzemy.
aśka1987

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: aśka1987 »

Oni nie przyjmują tylko w Gdańsku, ale również w innych większych miastach, bo klinika jest mobilna. Czy warto? Tak, po konsultacji od razu lekarz wykonuje zabieg, jeżeli jest wszystko ok i nie ma żadnych przeciwwskazań. Uważam, że jak najbardziej można ich polecić, lekarze bardzo wysoko wykwalifikowani, szeroki wybór zabiegów mają.
łobzowska

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: łobzowska »

Dojeżdżają do pacjentów, to duża wygoda, także jestem za. Ja mam w planach powiększenie ust, mam nadzieję, że uda mi się to zrobić w najbliższym czasie. Trochę się boję, że efekt nie będzie taki, jakbym tego oczekiwała, ale cóż zaryzykuję. Dużo kobiet teraz robi ten zabieg od tak bez stresu to może i ja jakoś wytrzymam.
łukaszczykkasia

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: łukaszczykkasia »

Z zabiegów dostępnych w klinice to mogę polecić głęboką mezoterapię usieciowanym kwasem hialuronowym. Jak macie skórę przesuszoną, ziemistą, z pierwszymi zmarszczkami to ja polecam zainwestować w takie rozwiązanie. jednorazowo jest podawane 2 ml preparatu, zabieg jest jednorazowy i nie trzeba go powtarzać, rezultatów można cieszyć się bezpośrednio po nim. Niby utrzymuje się do 9 miesięcy, zobaczymy jak to będzie w moim przypadku :)
lilak jaśko

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: lilak jaśko »

eweluś32 pisze: ↑03 lut 2021, 13:42 A wiecie, że nie słyszałam jeszcze w ogóle o Magicznej Klinice - szok :shock: bo widzę, że wszyscy polecają. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, skoro macie takie świetne opinie, bo chciałabym gdzieś powiększyć usta. Musicie sprawdzać sobie takie miejsca. Szybko można poprawić wygląd!
Dobre miejsce na wykonanie drobnych poprawek urody. Mają sporo ciekawych zabiegów medycyny estetycznej i są dostępni w różnych lokalizacjach.
grońka

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: grońka »

no to fakt ta ich mobilność jest swietna. Ja mieszkam w Krakowie i do nich chodze a moja dobra kumpela odwiedza ich bez problemu w Warszawie :) No i Ci lekarze mają duże doświadczenie, zabiegi są wykonywane na najwyższym poziomie. ja chodzę do nich od jakiś 2 lat :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: mczay »

Magiczna Klinika to naprawdę świetne miejsce, gdzie zajmą się Tobą profesjonalnie. Ja robiłam tutaj lipolizę i muszę przyznać, że po zabiegu przestałam mieć kompleksy. Polecam - oferta kliniki jest imponująca, więc na pewno znajdziesz w niej zabieg odpowiedni dla siebie.
Miła77

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: Miła77 »

W Magicznej Klinice miałam robione modelowanie ust kwasem hialuronowym i chociaż efekt jest dobrze widoczny, jest też bardzo subtelny, dzięki czemu wygląda to bardzo naturalnie. Jestem naprawdę zadowolona z tego zabiegu i na pewno z przyjemnością tutaj wrócę, gdy coś nie będzie mi się we mnie podobać.
Grażka778

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: Grażka778 »

Magiczna Klinika to miejsce, które wspominam bardzo dobrze. Chociaż mój ostatni (i pierwszy w tym miejscu) zabieg miałam już dobrych parę miesięcy temu, efekt wciąż jest dobrze widoczny. Po raz pierwszy czuję taką satysfakcję z wykonanego zabiegu. POLECAM.
Traszkaś

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: Traszkaś »

Musze przyznać że w Gdańsku to nie byłam na żadnych zabiegach ale za to dość często korzystam z usług w klinice Bieńkowski Clinic w Bydgoszczy https://bienkowscyclinic.pl/ mają tam rewelacyjne zabiegi i każdy znajdzie coś dla siebie , niedawno byłam na modelowaniu ust :) wyglądają prześlicznie
oliś49944

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: oliś49944 »

Przyznam szczerze, że chodziłam do różnych gabinetów, ale tylko w Magicznej Klinice potrafili zająć się mną odpowiednio. Zabiegi zostały dobrane do mnie indywidualnie, a ponad to były dostosowane tak, aby uzyskać widoczne efekty, o jakie mi chodziło. Nie mam zastrzeżeń. Super miejsca na mapie Gdańska!
kapiś04333

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: kapiś04333 »

No to super wybrałam! W czerwcu mam zabieg w MK i powiem Wam szczerze, że jestem zaskoczona aż tyloma pozytywnymi opiniami. Ja wybrałam ich z polecenia znajomej i teraz troszkę postanowiłam o nich przeczytać. Liczę na ciekawe efekty i ciekawe zmiany.
hańka

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: hańka »

Grażka778 pisze: ↑23 kwie 2021, 22:12 Magiczna Klinika to miejsce, które wspominam bardzo dobrze. Chociaż mój ostatni (i pierwszy w tym miejscu) zabieg miałam już dobrych parę miesięcy temu, efekt wciąż jest dobrze widoczny. Po raz pierwszy czuję taką satysfakcję z wykonanego zabiegu. POLECAM.
Dziewczyny napiszcie mi jakie dokładnie zabiegi wykonywałyście na MK? Zastanawiam się, co w moim przypadku byłoby najlepszym rozwiązaniem.
lidkamiśkowiak

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: lidkamiśkowiak »

Wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego, jest git, serio bardzo podoba mi się efekt. Nie żałuję i zapłaciłabym za to nawet więcej pieniędzy. W MK jest mega tanio, można być z tego względu nawet trochę podejrzliwym, ale opinie mówią same za siebie.
sałacka6

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: sałacka6 »

Teraz w Gdańsku będą 20 lipca, kto się wybiera? I na jaki zabieg? Ja jestem zapisana na konsultację na zagęszczanie skóry za pomocą nici PDO. Trochę się boję, ale z drugiej strony zabieg nie jest na stałe, wiec to mnie trochę uspokaja, jak tam u Was?
oleńkaOla

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: oleńkaOla »

sałacka6 pisze: ↑23 cze 2021, 0:40 Teraz w Gdańsku będą 20 lipca, kto się wybiera? I na jaki zabieg? Ja jestem zapisana na konsultację na zagęszczanie skóry za pomocą nici PDO. Trochę się boję, ale z drugiej strony zabieg nie jest na stałe, wiec to mnie trochę uspokaja, jak tam u Was?
Daj znać jak będziesz już po zabiegu, bo sama zastanawiam się nad nićmi PDO.
miszkoxź

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: miszkoxź »

Mają bardzo niskie ceny, jak macie ograniczony budzet, ale chcecie mieć pewność, co do tego, że zabiegi będą wykonane dokładnie przez profesjonalistów to polecam. Wiele pozytywnych opinii słyszałam o nich, także nie ma się czego obawiać, śmiało można korzystać i zapisywać się na zabiegi. ja jestem na tak i na pewno nie jeden raz skorzystam z ich usług.
lidiaLidiaś

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: lidiaLidiaś »

oleńkaOla pisze: ↑23 cze 2021, 2:01
sałacka6 pisze: ↑23 cze 2021, 0:40 Teraz w Gdańsku będą 20 lipca, kto się wybiera? I na jaki zabieg? Ja jestem zapisana na konsultację na zagęszczanie skóry za pomocą nici PDO. Trochę się boję, ale z drugiej strony zabieg nie jest na stałe, wiec to mnie trochę uspokaja, jak tam u Was?
Daj znać jak będziesz już po zabiegu, bo sama zastanawiam się nad nićmi PDO.
Oh też bym chciała się zapisać na te nici :D
rejczelź

Re: zabiegi medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Gdańsku

Post autor: rejczelź »

Zabiegi medycyny estetycznej w magicznej klinice są nowoczesne, innowacyjne, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja chyba po 30stce zaczęłam chodzic na takie zabiegi i jestem zadowolona. Wydaje mi się, że następna opcja dla mnie to wypełnianie zmarszczek,bo juz nie moge sie patrzyc na moje czoło.
ODPOWIEDZ