Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: zlotka »

Poszukuje wózka wielofunkcyjnego, co prawda do porodu jeszcze trochę ale już zaczyna kompletować wyprawkę. Spodobały mi się wózki Riko , znacie ? A jeśli tak to który model polecacie ?
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 37
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:52

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: tamaraa »

Znam wózek Riko Villa i śmiało ci go polecam bo to świetny wózek. Wygodny, funkcjonalny, solidny , łatwy i przyjemny w obsłudze. Gondola jest duża, siedzisko przepinane a koła pompowane.
Awatar użytkownika
katkat
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2020, 18:46

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: katkat »

Ja zdecydowałam się na Riko Molla bo spodobało mi się w im to że jest bez wersji spacerowej.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: zlotka »

Dzięki dziewczyny za informacje. Dzięki wam postanowiłam dokładniej zapoznać się z modelem Villa, wizualnie też mi się bardzo podoba :)
Awatar użytkownika
klarkaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2020, 19:27

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: klarkaa »

I jak zlotka zdecydowałaś się na Villa ? A może jeszcze się zastanawiasz ? Bo sama poszukuje wózka i ciekawa jestem twoich wrażeń.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: zlotka »

zamówiłam w końcu ten model villa :) inne też mi sie podobaja ale jakbym sie jeszcze dluzej zastanawiala to juz w ogole byloby ciezko cokolwiek wybrac haha :) jeszcze czekam na przesylke, w tym tygodniu powinna juz dojsc :)
Awatar użytkownika
klarkaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2020, 19:27

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: klarkaa »

ja też się ku niemu skłaniam i jak mówisz, że Ty zamówiłaś to ja chyba tez tak zrobię :) nie ma co czekać bo jak porównuje te wózki do siebie z różnych firm to w riko te ceny rzeczywiście są najlepsze.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: zlotka »

no dokładnie tak samo myślę. im wiecej szukałam tym mniej wiedziałam a ta villa bardzo mi się spodobała no i kupiłam. Nie załuje :)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:54

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Olkka »

Anex ma fajne modele. Sama jeżdżę e/type i jestem zadowolona. wygodny, zgrabny, poręczny i łatwy w obsłudze a przy tym super się prezentuje:)
Awatar użytkownika
fiomal
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2020, 21:48

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: fiomal »

Ja posiadam wózek Riko a dokładniej Qubus Gold . Gold to świetny wygląd,solidna konstrukcja, przyjemne i prosta obsługa bo z wózka korzysta się łatwo. Stelaż aluminiowy, gondola duża, siedzisko przepinane z dodatkowym materacykiem i do tego centralny hamulec.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 72
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:47

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: fiona45 »

Każdy będzie miał inne wymagania co do wózka tak naprawdę. Warto tutaj pomyśleć o funkcjonalnym, ale też znów bez przesady, ponieważ za kilka miesięcy już będzie 3/4 funkcji zbędne. Fajne modele znajdziesz na pewno na https://www.wozki-foteliki.pl . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji godnych uwagi.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2020, 13:33

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: AnitaT »

U mnie fajnie sprawdza się e/type z anexa. Całość jest łatwa w obsłudze a wózek wygodny, solidny i zwrotny.
Awatar użytkownika
klarkaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2020, 19:27

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: klarkaa »

i jak zlotka dostaliście już wózek ? ja czekam na przesyłkę bo zamówiłam dopiero w ubiegłym tygodniu ( też villa). ale może już u Was jest i może nawet spacer udało się zaliczyć ?
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: zlotka »

tak jest juz u nas i zaliczone mamy 2 wyjścia na dwór ale spacerem bym tego raczej nie nazwała, chwila na patio i tyle :) tak czy siak jest mega wygodny w prowadzeniu i widać, ze maluchowi też w tej gondoli wygodnie jest :)
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: carbonara »

Tak, nie są złe, też mi się podobały dokąd nie zobaczyłam x-landera, ma on zdecydowanie fajniejsze kolory i więcej bajerów, na przykład diody led w podnóżku dzięki którym widać go z daleka w ciemnościach, nie widziałam tego w żadnym innym wózku a to bardzo poprawia bezpieczeństwo zwłaszcza jesienią i zimą i to się u nas sprawdzało
Awatar użytkownika
JulkaBe2
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2020, 14:30

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: JulkaBe2 »

Ja jestem dopiero na kupnie wózka i zastanawiam się nad l/type z anexa. Dużo o nim czytałam i wydaje mi się, że to własnie wózek, który u mnie sprawdziłby się idealnie;) Ma go może któraś z Was?
Awatar użytkownika
dixxi
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2020, 18:30

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: dixxi »

Jeżeli mowa o wózku Riko to ja zdecydowałam się na model Marla. Gondola posiada zewnętrzną regulację oparcia, siedzisko jest przepinane a oparcie rozkłada się do pozycji leżącej. Obsługa wózka przebiega gładko i sprawnie, montaż gondoli czy siedziska nie sprawia kłopotu.
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: septina »

Jeżeli mowa o wózku Riko to ja przed oczami od razu mam model Molla , bo to wózek na który zdecydowałam się po pierwszym spojrzeniu. Duża , wygodna gondola posiada regulację zagłówka a dodatkowo przednie i tylne zawieszenie jest amortyzowane.
Awatar użytkownika
galka
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 22:04

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: galka »

Mówiąc o wózkach Riko to ja mogę to ja wypowiem się a temat modelu Basic bo właśnie ten model mnie do siebie przekonał. Posiada on nie tylko gondolę i siedzisko z regulowanym oparciem ale także pojemny koszyk i uchylną barierkę. W czasie jazdy wózek nie sprawia problemu, bo posiada regulacje twardości zawieszenia.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:53

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Majkaaa »

Jak dla mnie na pewno godny uwagi jest anex. Sama mam m/type i jestem z niego zadowolona. Wygodny, lekko się prowadzi, ma dobrą amortyzacje i zawrotne koła a przy tym jest łatwy w obsłudze.
Awatar użytkownika
Martyna_28
Posty: 8
Rejestracja: 03 lip 2020, 15:17

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Martyna_28 »

Majkaaa pisze: ↑15 cze 2020, 16:38 Jak dla mnie na pewno godny uwagi jest anex. Sama mam m/type i jestem z niego zadowolona. Wygodny, lekko się prowadzi, ma dobrą amortyzacje i zawrotne koła a przy tym jest łatwy w obsłudze.
A to prawda! sama mam m/type i bardzo sobie go chwalę:) Daje radę na każdym terenie, koła zwrotne, dobra amortyzacja. Wózek lekko się prowadzi i jest łatwy w obsłudze;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: mczay »

Co do wózka wielofunkcyjnego 3 w 1 to ten https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 producent ma solidne wózki które też ładnie wyglądają i są bezpieczne. Moja siostra ma od nich wózek dla swojego dziecka i chwaliła go, także warto jest go kupić.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: carbonara »

My nie mieliśmy większego problemu z wyborem, zamówiliśmy x-landera online na próbę i okazał się jeszcze ładniejszy niż na fotkach, poza tym jest funkcjonalny i bezpieczny dla dziecka, a to najważniejsze
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:54

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Olkka »

Również zdecydowałam się na anex, mam e//type i jestem z niego zadowolona. Fajnie, lekko się prowadzi, daje radę na każdym terenie. Jest łatwy w obsłudze i wygodny.
Awatar użytkownika
Agula88
Posty: 11
Rejestracja: 18 sie 2020, 17:22

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Agula88 »

Olkka pisze: ↑07 sie 2020, 20:02 Również zdecydowałam się na anex, mam e//type i jestem z niego zadowolona. Fajnie, lekko się prowadzi, daje radę na każdym terenie. Jest łatwy w obsłudze i wygodny.
U mnie anex ale l/type:)Wygodnie mi się nim jeździ, koła duże i zwrotne, dobra amortyzacja a wózek solidny i wytrzymały;)
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: megi02 »

Polecam Riko Nano Pro. Mam i jest doskonały - lekko się prowadzi, ma super amortyzację i na pewno będziesz go używać tak długo, jak długo Twoje dziecko będzie chciało w nim jeździć.
Kaśka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Kaśka »

Mam m/type z anexa i jestem zadowolona. Całość łatwa w obsłudze, solidna i poręczna. Wózek lekko się prowadzi i fajnie wygląda. Na pewno posłuży mi jeszcze przy drugim dziecku.
zośka11

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: zośka11 »

Ja mam Riko Nano Pro i jestem zakochana w tym wózku. Spełnia wszystkie moje oczekiwania! Można spokojnie nim spacerować na każdym terenie i prowadzi się rewelacyjnie. Koła są duże, stelaż solidny a gondola szeroka. Dziecko ma w niej mnóstwo miejsca.
Anonimą

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Anonimą »

Ja mam Anexa i polecam, świetny pod każdym względem, dobrze się prowadzi, lekki, stabilny, dobra amortyzacja bezpieczny dla dziecka :)
Awatar użytkownika
rakieta
Posty: 48
Rejestracja: 18 paź 2019, 14:40

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: rakieta »

Fakt! Kojarzę go, też bardzo fajny bo go widuję na spacerach w parku, a ja x-landera zamówiłam online i też jestem z tego wózka bardzo zadowolona, jest funkcjonalny i solidny a na tym mi najbardziej zależało
Miśka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Miśka »

Anexy są bardzo fajne. Ja mam l/type, mega wygodny, poręczny i zgrabny. W podróży wygodny, łatwy w obsłudze.
Anonimą

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Anonimą »

Polecam anexa, na pewno spełni twoje oczekiwania, świetny wózek wielozadaniowy :D
Gośka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Gośka »

Anexa e/type mogę polecić z czystym sumieniem. My dużo korzystamy z wózka i jeszcze nigdy nas nie zwiódł. Intuicyjny, wygodny i solidny!
Anonimą

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Anonimą »

Ja mam Anexa m/type i mogę go polecić z czystym sumieniem, bardzo funkcyjny wózek, a do tego cena idzie w parze z jakością :)
iśka991

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: iśka991 »

Ja polecam wózki riko. Poczytaj sobie opinie. My mamy akurat Riko Side i nie powiem złego słowa na ten model. Jest dość duży, ma amortyzatory, spore koła i jest wygodny dla dziecka. Zdecydowanie zdaje egazmin.
Anonimą

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Anonimą »

Bardzo polecam Aneta m/type, bardzo dobry wózek, sprawdzi sie na nierównych terenach, posiada bardzo dobrą amortyzację, wiec nie trzęsie dziecka, co na nierównych terenach sie zdarza
anólka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: anólka »

Wózek powinien być wielofunkcyjny, bo właśnie wtedy możemy wygodnie przemieszczać się z dzieckiem. Tutaj https://www.sklep-smile.pl/espiro-next-avenue znajdziemy wózek dobrej marki, który jest lekki i poręczny, więc spacerowanie z nim to czysta przyjemność.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: mczay »

Najlepiej przejrzeć ofertę wózków marki Riko. Mają duży wybór solidnych wózków w rozsądnej cenie. Ja skusiłam się na Riko Basic Sport, który ma ciekawą ofertę kolorystyczną. Dodatkowo ma duże, pompowane koła, które zwiększają amortyzację i oczywiście super amortyzację, dzięki której dziecko nie obudzi się nawet na najbardziej wyboistych trasach.
Aśka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Aśka »

My mamy e/type od anexa i jestem z tego wózka zadowolona. Koła ma duże i zwrotne, dobrą amortyzację. Wózek jest solidny, poręczny, prowadzi się lekko i wygodnie.
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: stella »

To samo mogę w sumie powiedzieć o moim x-landerze i jeszcze dodam że poza tym co już wymieniłaś mój wózek ma też panel led dzięki któremu doskonale go widać po zmroku, teraz jesienią i zimą kiedy są krótkie dni to się przydaje
Luśka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Luśka »

Też za takim się rozglądałam i wybrałam Riko Nano Pro. Porządny wózek w rozsądnej cenie. Nie zamieniłabym go na żaden inny - jest bardzo wygodny w prowadzeniu. Nawet lekko się go podbija wjeżdżając na krawężnik! Ja jestem pod dużym wrażeniem - polecam!
Zośka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Zośka »

Zerknij sobie na anexy. Sama mam akurat model m/type i sobie go chwalę. Daje radę na każdym terenie, jest solidny, wygodny, zgrabny i zwrotny. Intuicyjny w obsłudze więc sama bez problemu sobie z nim radzę. Szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca. Dużo go używamy i nigdy nas nie zawiódł;)
gabiś55

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: gabiś55 »

Dobrze wiem, że poszukiwania wózka idealnego to trudne zadanie. Nie dość, że rozglądamy się za czymś co nam się spodoba wizualnie, warto jest szukać czegoś praktycznego i w dobrej cenie i jakości. Wózki Riko właśnie takie są, a ich oferta jest na tyle szeroka, że na pewno znajdziesz wózek idealny dla siebie :)
Majuśa

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Majuśa »

Zośka pisze: ↑26 lut 2021, 22:05 Zerknij sobie na anexy. Sama mam akurat model m/type i sobie go chwalę. Daje radę na każdym terenie, jest solidny, wygodny, zgrabny i zwrotny. Intuicyjny w obsłudze więc sama bez problemu sobie z nim radzę. Szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca. Dużo go używamy i nigdy nas nie zawiódł;)
Prawda. Ja mam akurat e/type ale śmiało mogę polecić. Świetna jakość w przystępnej cenie. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Andżela

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Andżela »

U nas też anex. Mam model m/type, który od początku wpadł mi w oko:) Ogólnie wózki są porządnie zrobione, jakość na prawdę wysoka. No i cenowo wychodzą przystępnie. My swojego dużo używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł, radzi sobie dobrze na każdym terenie:)
Gałka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Gałka »

Jeśli zależy Ci na takim, który naprawdę będzie Ci służyć do końca wózkowania, wybierz EasyGo Optimo Air. To jeden z bardziej uniwersalnych wózków, który nadaje się na każdy teren a do tego siedzisko spacerówki jest przekładane. Dla mnie okazało się to mega wygodne, bo córka chciała jeździć w wózku wyłącznie patrząc na mnie.
Iśka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: Iśka »

Andżela pisze: ↑20 kwie 2021, 11:27 U nas też anex. Mam model m/type, który od początku wpadł mi w oko:) Ogólnie wózki są porządnie zrobione, jakość na prawdę wysoka. No i cenowo wychodzą przystępnie. My swojego dużo używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł, radzi sobie dobrze na każdym terenie:)
Również mamy m/type i nie żałuję tego zakupu;) Jest intuicyjny w obsłudze, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca a prowadzi się go lekko i wygodnie;)
śmieszka

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: śmieszka »

Pochwalę się też, ja mam x-landera w ciemnym kolorze bo też bardzo lubię wózki w takich modnych ostatnio kolorach i jest super, nie blaknie, materiał jest bardzo dobrej jakości, ma też filtry przeciwsłoneczne i ogólnie wózek też solidny więc z czystym sumieniem polecam :)
emiś26

Re: Wózek wielofunkcyjny poszukiwany

Post autor: emiś26 »

Najbardziej uniwersalny i praktyczny wózek jaki znam to EasyGo Virage Ecco. Być może gondola Ciebie nie zachwyci, ale spacerówka to prawdziwe mistrzostwo. Dzięki odpowiedniej konstrukcji jest zgrabna, ale też wytrzymała więc udźwignie nawet większe dziecko. Sama wybrałam ten wózek dla siebie i jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ