Pokrycie dachu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Pokrycie dachu

Post autor: Lovela2 »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Pokrycie dachu

Post autor: zlotka »

ja przy wyborze blachodachówki kierowałam się też tym. czy po kilka latach będzie łatwo ją odświeżać :) w tym roku warszawska firma Rope Expert wykonała dla nas profesjpnalną renowację tego dachu ( mycie i malowanie). Polecam! Są terminowi, skuteczni a przy tym ceny ich usług nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
Sagitarius
Posty: 32
Rejestracja: 22 mar 2019, 21:52

Re: Pokrycie dachu

Post autor: Sagitarius »

Widze remonty wszedzie w dobie lata :D U mnie przydałoby się malowanie ale nie wiem kompletnie komu by je zlecić, może https://rs-mal.pl/ ? Jak sądzicie? Wiem ze ciotce malowali biuro i poradzili sobie świetnie. Jak sadzicie?
Awatar użytkownika
profesjonalnie
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:15

Re: Pokrycie dachu

Post autor: profesjonalnie »

Cześć! Zastanawiam się, jakie pokrycie dachu wybrać. Zastanawiałem się nad blacho dachówką. Jednak czytałem wiele artykułów i ponoć blachodachówka modułowa montaż jest z jednej strony prosty, a z drugiej jeśli coś się źle przytnie to traci się dużo materiału. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Coś polecicie?
ODPOWIEDZ