Firma sprzątająca

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 27
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:24

Firma sprzątająca

Post autor: Milena »

Coraz częściej zastanawiam się nad tym, żeby zlecić sprzątanie domu moich rodziców. Mają coraz mniej sił, a przestrzeni do ogarnięcia wokół jest sporo. Koleżanka poleciła mi sprawdzoną firmę: https://ponpran.pl/ , w której nie ma mowy o robocie na pół gwizdka! Totalni profesjonaliści, którym praca pali się w rękach. Jak myślicie - ile razy w miesiącu warto byłoby zlecić sprzątniecie domu o powierzchni 120 metrów kwadratowych?
Awatar użytkownika
Amarant
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2019, 22:01

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Amarant »

Osobiście uważam, że sprzątać można samemu, ale może to być trudne gdy mamy kota. Myślę, że wtedy warto kupić kuwety kryte. Niezależnie jednak od tego, jak bardzo staralibyśmy się, w domu zawsze będzie trochę kociej sierści. Specjaliści od profesjonalnego sprzątania polecają, by mieć zawsze w zapasie samoprzylepne rolki do czyszczenia ubrań. Awaryjnie sprawdzi się nawet zwykła taśma klejąca.
Awatar użytkownika
echo
Posty: 22
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:52

Re: Firma sprzątająca

Post autor: echo »

Faktycznie wiele zalezy po prostu od wielkości pomieszczenia. Wiadomo że dom to nie to samo co mieszkanie. Chociaz powiem Wam ze mamy 90m2 i sama ogarniam całość w sobote. No poza odkurzaniem, bo workowy zilan ok południa przejmuje starsza córa w ramach prac domowych. Myślę, że moze faktycznie wiekszosc rzeczy jest kwestią organizacji
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Firma sprzątająca

Post autor: gabi22 »

Święta idą, a ja jestem ze wszystkim na samym końcu. Co zrobię porządek, dzieci robią bałagan. A gdzie tutaj jeszcze inne zadania wykonać. Dlatego zastanawiam się czy nie zgłosić się do firmy https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie ... -warszawa/ .Przydałaby mi się pomoc specjalistów.
Awatar użytkownika
blyskotka
Posty: 68
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:44

Re: Firma sprzątająca

Post autor: blyskotka »

ja akurat nie mam az takiego problemu , bo mieszkanko mamy niewielkie wiec i porzadki jakos fajnie, szybko mozna ogarnac, jedynie co,to zaopatrzylam sie w myjki do mycia okien i porzadnego mopa bo to podstawa, zamawialam wszystko online na myjki.com fajna opcja, ze mozna zrobic nawet takie zakupy bez wychodzenia z domu. Szybka wysylka, wiec sprzety mielismy u siebie juz na drugi dzien
Awatar użytkownika
klamo
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:10

Re: Firma sprzątająca

Post autor: klamo »

my korzystamy już od kilku miesięcy z usług jednej z firm w naszej okolicy - dokładnie z firma sprzątająca kielce - jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług bo działają bardzo sprawnie, szybko i jeszcze nie zdarzyło się aby coś zostalo zniszczone czy zepsute a musze przyznać, że przy innych firmach do tej pory notorycznie były jakieś problemy. z tą firmą nie ma póki co żadnych więc szczerze mogę polecić
Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 94
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:39

Re: Firma sprzątająca

Post autor: marlenka »

Ja się dowiedziałam od znajomych, że http://www.pureworks.pl to najlepsza firma sprzątająca warszawa ma tak sporo ofert, że sama miałam problem z wyborem. Dlatego zasięgnęłam języka wśród znajomych. Powiem wam, że lepiej zatrudniać kogoś z polecenia. Wtedy masz pewność, że usługa będzie wykonana perfekcyjnie.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 76
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:04

Re: Firma sprzątająca

Post autor: sansa »

nigdy nie potrzebowałam formy do sprzatania, jedynie pomogła mi w sprzataniu roomba, - robot który sobie sam odkurza i tyle :)
ODPOWIEDZ