Jasny wózek dziecięcy

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
boguchwała-95
Posty: 19
Rejestracja: 01 cze 2019, 14:16

Jasny wózek dziecięcy

Post autor: boguchwała-95 »

Jak myślicie czy zakup jasnego wózka dziecięcego to dobry pomysł? Uwielbiam jasne i pastelowe kolory, ale wiem, że wózek może się szybko brudzić, doradźcie coś :)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:39

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: Kasia »

Moim zdaniem jasne wózki są średnio praktyczne, chociaż Cię rozumiem :)
Awatar użytkownika
boguchwała-95
Posty: 19
Rejestracja: 01 cze 2019, 14:16

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: boguchwała-95 »

Faktycznie, piękny! Ale widzę też, że jest w wersji ciemniejszej, też w kwiaty :) Dzięki wielkie!
Awatar użytkownika
Unima
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2019, 10:48

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: Unima »

Niekoniecznie, wybierz jasny wózek, ale we wzory :) Zobacz jaki piękny jest Cybex Mios 2.0


Obrazek
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: septina »

Uważam że jeżeli tobie podobają się jasne wózki to jak najbardziej się na niego zdecydować. Dla e najważniejsze było aby wózek był bezpieczny, wygodny i funkcjonalny. I właśnie dlatego zdecydowałam się na Riko Basic, który dodatkowo posiada bardzo przydatną funkcję bujania gondoli oraz przepinane siedzisko.
Awatar użytkownika
binkabb
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2019, 20:57

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: binkabb »

To może najlepiej znaleźć coś pośrodku? Chodzi mi o to, że nie maksymalnie jasny, ale też nie na przykład granatowy, czy czarny. Mi strrasznie wpadł w oko 4Baby Rapid Premium w wersji beżowo-złotej. Jest jasny i ma takie śliczne złote wstawki. Jak dla mnie to bardzo nowoczesne i gustowne w dodatku. Wrzucam do wglądu: https://zabawkaiwyprawka.pl/wozek-space ... id-premium - może jeszcze ktoś w takich gustuje. Opinie ma niezłe, a to też istotne ;) No i ważne, żeby był lekki jak ktoś mieszka wysoko, a nie ma windy!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: mczay »

Co do wyboru wózka dziecięcego to ja polecam wam rozejrzeć się za takim 3 w 1 bo to jednak najwygodniejsza opcja. Wózek mam od producenta https://espiro.pl/ i właśnie 3 w 1 wybrałem, doradca w sklepie polecał i warto było zakupić właśnie ten. Jest bezpieczny, wygodnie mi się z nim na co dzień współpracuje.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:05

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: Amela22 »

Mam anex m/type w kolorystce szarej i jestem zadowolona. Wózek łatwo się czyści a przy tym jest bardzo wygodny, ze zwrotnymi kołami i dobrą amortyzacją.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: megi02 »

My teraz sprawdzamy Wózki spacerowe ponieważ to ten etap, że Maluch jest już za duży do tego, aby leżeć w zwykłym głębokim wózku. Co do spacerówki to zależy nam na czymś solidnym i sprawdzonym. Co możecie polecić? Jakie firmy i modele?
Awatar użytkownika
MonikaCiachowska7
Posty: 35
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:06

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: MonikaCiachowska7 »

Może na zimę warto wybierać ciemniejsze kolory a na wiosnę czy lato coś jaśniejszego. ja osobiście miałam szarego expandera mondo i był dobry na zimę i lato.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 43
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:15

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: malutka_alutka »

O Matko :shock: Naprawdę uważacie, że trzeba kupić aż tyle wózków? Na każdą porę roku :?: :!: :lol: Trochę kosztowne! A przecież można np. dokupić taki super świetny bajer do wózka, jak biała mufka zimowa do wózka, dzieciaczkowi odpowiednią wkładkę, pościel i kocyki i można spacerować zimą! :D
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:54

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: Olkka »

Sprawdź sobie anexy. Te najnowsze modele są bardzo fajne. Sama mam akurat e/type i z czystym sumieniem mogę go polecić.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: gabi22 »

Nie wiem czy jasny wózek to jest dobry pomysł. Wiadomo, że chcąc nie chcąc taki wózek się pobrudzi. Dlatego moim zdaniem lepiej wybrać coś ciemniejszego, ale to już do was decyzja należy. Jakby co na stronie https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... ofunkcyjne znajdziecie nowoczesne i bezpieczne wózki.
Awatar użytkownika
klarkaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2020, 19:27

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: klarkaa »

Jeżeli o mnie chodzi to najbardziej zależało mi na tym by wózek był solidny, wygodny i funkcjonalny. Do tego miał mi się również podobać ale w tej kolejności. Zdecydowałam się na Riko Basic bo posiada on również wygodną gondolę z funkcją bujania oraz pojemny koszyk, siedzisko przepinane i centralny hamulec.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: carbonara »

Też kupiłam jasny wózek online bo tak teraz jest najwygodniej i najtaniej. A x-lander ma naprawdę dużo modeli do wyboru, każdy z nich jest wyjątkowy, bajerancki i można go kupić w rewelacyjnych, modnych teraz kolorach
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2020, 13:33

Re: Jasny wózek dziecięcy

Post autor: AnitaT »

Olkka pisze: ↑23 lut 2020, 17:42 Sprawdź sobie anexy. Te najnowsze modele są bardzo fajne. Sama mam akurat e/type i z czystym sumieniem mogę go polecić.
Również mogę polecić e/type. Jasne kolorki fajnie się prezentują a wózki sa łatwe w czyszczeniu więc nie ma z tym żadnego problemu;)
ODPOWIEDZ