Młynek do kawy

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Krewetka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2019, 8:29

Młynek do kawy

Post autor: Krewetka »

Hej kochani :) Szukam dobrego młynka do kawy. Mój stary już niestety nie mieli zbyt dobrze a w dodatku strasznie hałasuje. Patrzyłam na modele typu: https://upcafe.pl/mlynekdokawymelitta10 ... zarny.html . Może ktoś z Was z niego korzystał i może powiedzieć czy poleca? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:59

Re: Młynek do kawy

Post autor: Jagoda »

Ja mam taki najzwyklejszy i też się sprawdza :) Ale możesz spróbować i taki model :)
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Młynek do kawy

Post autor: Kamara »

A w sklepach elektronicznych ich nie ma? Jakoś mi się wierzyć nie chce, bo sama niedawno kupowałam.
Paula_Ż

Re: Młynek do kawy

Post autor: Paula_Ż »

Młynek do kawy to bardzo ważny gadżet, bez którego nie obejdzie się przygotowanie pysznej kawy :) Przekonałam się o tym odkąd mam w swojej kuchni Hario młynek Ceramic Coffee Mill Skerton Plus. Ten produkt nie ma sobie równych :)
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Młynek do kawy

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem lepiej już zdecydować się na zakup profesjonalnego ekspresu do kawy, który ma taki młynek wbudowany :) Na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/ znajdziecie całkiem spory wybór takich profesjonalnych sprzętów w niewygórowanych cenach ;) Polecam się tam rozejrzeć :)
treśka

Re: Młynek do kawy

Post autor: treśka »

A sprawdzaliście już młynek do kawy żarnowy? Co o nim sądzicie? Wiele osób go chwali przede wszystkim dlatego, że idealnie rozdrabnia ziarna, dzięki czemu wydobywa się z nich niesamowity aromat. Poza tym plusem jest to, że nie zmienia smaku kawy. Pomyślcie koniecznie o takim rozwiązaniu. Warto sobie poczytać o różnych opcjach, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb i oczywiście możliwości finansowych.
ODPOWIEDZ