rozwód dobry prawnik Gdańsk

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Tośka

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Tośka »

Cześć

Mam nadzieje, że mi pomożecie, bo już nie wiem kogo zapytać o poradę. Chodzi konkretnie o to, że poszukuję dobrego mecenasa, który miałby doświadczenie w sprawach rozwodowych i który przyjmowałby na terenie Gdańska. Niestety czeka mnie rozwód z orzekaniem o winie, więc potrzebuje ogromne wsparcie merytoryczne na sali sądowej. Podrzućcie jakieś namiary, będę bardzo wdzięczna.
prałka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: prałka »

Przyznam szczerze, że również ostatnio szukałem dobrego prawnika od rozwodów w Trójmieście, więc chętnie podepnę się pod pytanie, ponieważ jestem tutaj dość często. Ja niestety mam z mężem kredyt na dom i sama nie wiem jak to ogarnąć, a do tego dochodzą jeszcze dzieciaczki... Jestem załamana.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Ogrodnik78 »

Witajcie. Poszukuje profesjonalnej pomocy prawnej odnośnie kredytu frankowicza. Czy ktoś może ma godną polecenia kancelarie ? Przyznam, że sytuacja jest pilna. Trafiłem na taką stronę https://kancelariafrankowicza.pl/ co o niej sądzicie ? Czy ktoś z was korzystał może z usług tej kancelarii ?
pławek

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: pławek »

Przechodziłem przez sprawę rozwodową pięć lat temu i muszę przyznać, że to istna katorga. Moim zdaniem warto zaznajomić się z ofertą kancelarii, która ma doświadczenie w sprawach rozwodowych. Na pewno pomoże to przyspieszyć całość, a ty znacznie lepiej to przejdziesz.
Kaśka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Kaśka »

Moim zdaniem jeżeli poszukujecie naprawdę sprawdzonego mecenasa, który ma ogromne doświadczenie jak i wiedzę w temacie rozwodów, to koniecznie zgłoście się do http://www.mindykowski.pl/ Powiem wam, że gdyby nie pomoc mecenasa Mindykowski jego wsparcie, to na pewno nie dałabym rady przejść przez swój rozwód bez szwanku. Mogłam liczyć na jego merytoryczne rady na każdym etapie sprawy.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: kasiakowa06 »

prałka pisze: ↑07 wrz 2021, 11:20 Przyznam szczerze, że również ostatnio szukałem dobrego prawnika od rozwodów w Trójmieście, więc chętnie podepnę się pod pytanie, ponieważ jestem tutaj dość często. Ja niestety mam z mężem kredyt na dom i sama nie wiem jak to ogarnąć, a do tego dochodzą jeszcze dzieciaczki... Jestem załamana.
Absolutnie się nie załamuj! Na pewno znajdzie się dobry prawnik, który Ci pomoże - zadzwoń koniecznie do https://kk-kancelaria.com/

Obrazek
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: olga83 »

Zgadzam się z Kaśką, sama korzystałam z pomocy mecenasa Michała Mindykowskiego i jestem zadowolona ze współpracy. Mój rozwód był trudny, bo jeszcze walczyłam o alimenty, ale ostatecznie wszystko zakończyło się po mojej myśli. Nie czekajcie i zgłoście się do mecenasa, na pewno Wam też pomoże.
ODPOWIEDZ