Duże przesyłki

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Duże przesyłki

Post autor: maniola »

Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: Duże przesyłki

Post autor: quster »

maniola pisze: ↑20 maja 2021, 14:46 Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Osobiście nie nadawałam nigdy takich przesyłek, ale wiem na pewno że jeśli chodzi o palety międzynarodowe czy krajowe to najlepiej korzystać z pośredników kurierskich. Znajdziesz ich w internecie
Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: Duże przesyłki

Post autor: samantija »

maniola pisze: ↑20 maja 2021, 14:46 Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Tutaj przyda się palety kurier - za jego pośrednictwem możesz przetransportować towar o większym gabarycie. Raczej będzie taniej niż z wynajętym transportem prywatnym
łukasz

Re: Duże przesyłki

Post autor: łukasz »

Jeżeli chodzi o transport morski kontenerów to jednak najlepszą firmą jest Magemar. Świadczą oni usługi na najwyższym poziomie, ogólnie zlecając im przewóz nie musicie się o nic obawiać. Wszystko odbywa się na czas, bez żadnych komplikacji czy przykrych niespodzianek
MateuszŁ.

Re: Duże przesyłki

Post autor: MateuszŁ. »

Dobra firma transportowa to skarb. Jeśli jestes stałym klientem, to możesz liczyć na szczególne traktowanie i duże zniżki. Polecam ofertę HiT https://hittransport.pl/pl Firma transportowo-spedycyjna zajmująca lokatę w ścisłej czołówce polskich firm transportowych.
owiś533

Re: Duże przesyłki

Post autor: owiś533 »

Podpowiem, że możecie skorzystać sobie z takiej opcji, jaką jest hurtownia z kartonami klapowymi . Oni oferują różnego rodzaju kartony, różnych rozmiarów, dzięki którym bez problemu zapakujecie swoje produkty. Hurtownie są różne i mają różny asortyment, dlatego wydaje mi się, że bez żadnych problemów macie z czego wybierać i z jakich ofert korzystać. Polecam Wam w szczególności szukać konkurencyjnych cen, aby nie przepłacać za koszty pakowania, bo im one są większe, tym mniejszy jest zysk ze sprzedaży produktów.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Duże przesyłki

Post autor: kasiakowa06 »

maniola pisze: ↑20 maja 2021, 14:46 Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Ja nie wysyłałam, że możesz wynająć firmę transportową. Zapytaj czy taki przewóz to dla nich standard: https://www.kimbo-transport.pl/

Obrazek
drażetka

Re: Duże przesyłki

Post autor: drażetka »

na pewno warto wynająć taką firmę ale ciekawa jestem skąd macie kartony? bo ja jestem na etapie poszukiwań i nawet trochę uzbierałam ale nie wiem czy będą dobre
folowerka

Re: Duże przesyłki

Post autor: folowerka »

Pewnie najlepsze będą kartony do przeprowadzki bo zwykle to są mocne opakowania, muszą wytrzymać kiedy pakuje się w nie szkło czy inne ciężkie rzeczy. Ja bym na takie opakowania w ciemno postawiła
ODPOWIEDZ