jaki wózek?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
głoska

jaki wózek?

Post autor: głoska »

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
Awatar użytkownika
rakieta
Posty: 48
Rejestracja: 18 paź 2019, 14:40

Re: jaki wózek?

Post autor: rakieta »

Najlepiej kupować wózki wielofunkcyjne, mam x-landera 2w1 i mi w zupełności ta opcja wystarczy. Dostałam fotelik od siostry, bo oni też go praktycznie nie używali, mam jeszcze tylko w planach zakup spacerówki na wyjazd i już wiem że to będzie x-fly, widziałam ją yt i jest rewelacyjna
Aśka

Re: jaki wózek?

Post autor: Aśka »

Również mam wózek wielofunkcyjny i jestem z niego zadowolona. Zdecydowałam się na model m/type z anexa i sobie go chwalę. Mimo, że to opcja 2w1 to wózek jest poręczny i zwinny. Lekko i wygodnie się prowadzi, jest solidny. Radzi sobie na każdym terenie a przy tym ładnie się prezentuje.
Anonimą

Re: jaki wózek?

Post autor: Anonimą »

Ja bardzo polecam Anexa m/type, jest to naprawdę dobry, solidny wózek. Nadaje się na każdy rodzaj terenu, czy to miejski czy wiejski, bardzo lekko się prowadzi, wózek ogólnie nie jest ciężki, łatwy w obsłudze, dziecko jeste w nich bardzo bezpiecznie, wózek mi się sprawdził w 100%
Marcyśka

Re: jaki wózek?

Post autor: Marcyśka »

Anonimą pisze: ↑30 mar 2021, 22:24 Ja bardzo polecam Anexa m/type, jest to naprawdę dobry, solidny wózek. Nadaje się na każdy rodzaj terenu, czy to miejski czy wiejski, bardzo lekko się prowadzi, wózek ogólnie nie jest ciężki, łatwy w obsłudze, dziecko jeste w nich bardzo bezpiecznie, wózek mi się sprawdził w 100%
Też mam anex ale l/type i jest rewelacyjny. Super się sprawdza przy podróżach- jest lekki, poręczny i szybko się składa.
Anonimą

Re: jaki wózek?

Post autor: Anonimą »

Ja polecam wózki firmy Anex, ja mam model m/type i jestem bardzo zadowolona, wózek radzi sobie na każdej nawierzchni, jest lekki, ale solidny, posiada bardzo dobra amortyzację, dzięki czemu dziecka nie trzęsie, lekko i sprawnie się go prowadzi, koła bardzo fajne, lekko i swobodnie skręcają
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: jaki wózek?

Post autor: Kamara »

Wybór wózków dla dzieci na runku jest duży, z pewnością trzeba więc kierować się zarówno potrzebami, jak i wygodą i bezpieczeństwem dziecka. Zobacz tu, na co należałoby zwracać uwagę, jakie funkcje czy konstrukcja wózka dziecięcego będzie najlepsza w danej okoliczności.
Zmórsk65

Re: jaki wózek?

Post autor: Zmórsk65 »

W wózku naszego maluszka nie może zabraknąć odpowiedniego prześcieradła. Znajdziesz je w sklepie poofi tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka. Wszystkie produkty posiadają atest i mogą mieć kontakt ze skórą niemowląt. Cenowo bardzo atrakcyjne jeśli wziąć pod uwagę wysoką jakość i manufakturę.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: jaki wózek?

Post autor: olga83 »

Z tego co wiem to w tulisie.pl mają sporą ofertę jeśli chodzi o wózki dziecięce. Popatrz tu https://tulisie.pl/ . Różne modele - w zależności od tego co potrzebujesz. Sporo markowych wózków np. od Kinderkraft. Wygodne, bezpieczne, funkcjonalne. Porównaj co jest dostępne u wybierz. A kupując w tulisie.pl wspierasz przy okazji dzieci potrzebujące, bo sklep 1% z każdej transakcji przeznacza właśnie dla nich.
Andżela

Re: jaki wózek?

Post autor: Andżela »

Ja mam e/type z anex i sobie go chwalę:) Gondola jest łatwa w transporcie, stelaż solidny a koła mają dobrą amortyzację. Całość jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, wózek wygodnie się prowadzi:) No i wygląda bardzo fajnie- nowocześnie i stylowo;) Duży plus również za spacerówkę, która składa się ze stelażem.
Stęga00

Re: jaki wózek?

Post autor: Stęga00 »

Zależy jaki wózek potrzebujemy, głęboki czy spacerówkę. Wybór wózka, tak naprawdę również zależy od konkretnych potrzeb. Według mnie należy stawiać na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Na tej stronie https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html , znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Mają tam różnorodny asortyment. Natomiast moim faworytem są wózki marki Cybex, łączą w sobie wygodę oraz elegancje.
Aneczka363

Re: jaki wózek?

Post autor: Aneczka363 »

Post autor: głoska » 18 mar 2021, 13:08

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)


Co do spacerówki, mi bardzo spodobała się Cavoe Ideo. Wydaje mi się, że jest godna uwagi ze względu na niską wagę, ale to nie jedyny jej atut, bo przy okazji jest też bardzo wygodna i bezpieczna.
Angelika75

Re: jaki wózek?

Post autor: Angelika75 »

Ostateczny wybór należy do Ciebie, jednak ja polecam zastanowić się nad EasyGo Optimo Air. Jest dosyć tani, więc będzie to spora oszczędność, ale nie kosztem jakości, bo jakość ma dobrą.
Maja84

Re: jaki wózek?

Post autor: Maja84 »

A co powiecie o EasyGo Optimo Air? To jeden z bardziej uniwersalnych wózków. Ma dobrą amortyzację, pompowane koła i dużo miejsca w gondoli i spacerówce. łatwo się składa w każdej wersji, więc na spokojnie powinien służyć do końca wózkowania.
ami892

Re: jaki wózek?

Post autor: ami892 »

A ja nie ukrywa, że właśnie rozglądam się za jakimiś konkretnymi propozycjami. Myślicie, że oferta https://coletto.pl/ będzie odpowiednia na inwestycję w wózek na lata? Najbardziej chyba podobają mi się wózki 3w1, bo kupujemy wszystko to, co na pewno przyda się przez najbliższe miesiąca i lata życia dziecka.
ODPOWIEDZ