Rozwód

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 120
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Rozwód

Post autor: Lucky »

Jak to się ma do rzeczywistości w przypadku rozwodu, jeśli dwie strony zgadzają się na dany podział to czy sąd ingeruje czy daje spokój? Ewentualnie jeśli zgodziliśmy się na podział, a przed końcem uznajemy, że jednak nie. Liczę na pomoc mojego prawnika, którego już wstępnie wybrałam. Co sądzicie o tym miejscu : https://www.rozwod-warszawa.pl/ ? Pomogli wam przy rozwodach?
Awatar użytkownika
AnnooO
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:19

Re: Rozwód

Post autor: AnnooO »

Znajomy, który oferuje wynajem toalet przenośnych rozwodził się niedawno i choć początkowo wszystko wskazywało na to, że będzie trudno i długo - nie ma co się czarować, w przypadku konfliktu, sprawa trwa znacznie dłużej , to jednak udało się rozwiązać wszelkie kwestie raz-dwa i to na 1 rozprawie. Więc jeśli macie wszystko dogadane, to nie martw się, pójdzie sprawnie.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Rozwód

Post autor: meryntrant »

Często o rozwodach gwiazd czyta się lub słyszy, że nie mają końca i do łatwych nie należą. Nie tylko gwiazd, z moim mężem też łatwo nie było. Bardzo chciał się wybielić przed sądem. Tym bardziej się cieszę, że był ze mną adwokat Paweł Budrewicz z kancelarii prawnej w Warszawie. Dobrze, że od razu pomyślałam o takiej profesjonalnej pomocy, Tobie też go polecam.
pałka

Re: Rozwód

Post autor: pałka »

Ja moge polecic kontakt z panem Weglowskim - mecenasem z kancelarii w Szczecinie - reprezentowal mnie podczas mojej sprawy rozwodowej - nie spodziewalam sie, ze tak szybko i "bezbolesnie" uda nam sie ten temat zamknac
Małgorzata88

Re: Rozwód

Post autor: Małgorzata88 »

Rozwód uważam, za jedna z najgorszych rzeczy zaraz po pogrzebie czy innych traumach. Co do adwokata to bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak jak ktoś mieszka w Warszawie. Nie znam szczerze lepszego adwokata.
meggiż

Re: Rozwód

Post autor: meggiż »

całe szczęście mnie to nie spotkało...
_____________________
szukam sponsora Warszawa
dąda

Re: Rozwód

Post autor: dąda »

Zdecydowanie juz na etapie sporządzania pozwu warto skorzystać z pomocy prawnika. Podpytajcie u nich https://cejrowski.pl/ , jedna z lepszych kancelarii w Trójmieście. Maja spore sukcesy nie tylko w sprawach rozwodowych ale później tez alimentacyjnych czy podziale majątku
Zośka

Re: Rozwód

Post autor: Zośka »

Mnie przy rozwodzie pomagał Pan Tomaszczyk z JST. Ma ogromne doświadczenie, cieszy się dobrymi opiniami i skutecznością.
ODPOWIEDZ