Drukowanie zdjęć

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Anastazja26
Posty: 78
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:18

Drukowanie zdjęć

Post autor: Anastazja26 »

Cześć ludzie ;) Mam takie pytanie. Czy jest ktoś tutaj kto ma np drukarkę, która drukuje fajne zdjęcia ? bo nie ukrywam, ze te ciągłe wywoływanie trochę mnie kosztuje. Znalazłam też w internecie taką drukarkę z Epsona. Która właśnie jest taką drukarka foto. Ma ktoś może coś takiego ? zależy mi na tym by obniżyć koszta drukowania.
Awatar użytkownika
Orinooka88
Posty: 38
Rejestracja: 28 sie 2019, 17:35

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: Orinooka88 »

Anastazja26 pisze: ↑03 gru 2019, 13:01 Cześć ludzie ;) Mam takie pytanie. Czy jest ktoś tutaj kto ma np drukarkę, która drukuje fajne zdjęcia ? bo nie ukrywam, ze te ciągłe wywoływanie trochę mnie kosztuje. Znalazłam też w internecie taką drukarkę z Epsona. Która właśnie jest taką drukarka foto. Ma ktoś może coś takiego ? zależy mi na tym by obniżyć koszta drukowania.
Hello ;)To powiem Ci, żeś normalnie trafiła w punkt. Bo ja akurat mam tą drukarkę z tej firmy. Ale czekaj, a masz już jakiś model upatrzony ? Bo tam ogólnie jest dość duży wybór. Na pewno mogę Ci powiedzieć, ze jakość jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
Anastazja26
Posty: 78
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:18

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: Anastazja26 »

hej, wiesz co, tak mam model upatrzony, ogólnie tutaj jest dosyć duży wybór. Myslałam może o modelu z Epsona o L805. masz może ?
Awatar użytkownika
Orinooka88
Posty: 38
Rejestracja: 28 sie 2019, 17:35

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: Orinooka88 »

Anastazja26 pisze: ↑05 gru 2019, 13:53 hej, wiesz co, tak mam model upatrzony, ogólnie tutaj jest dosyć duży wybór. Myslałam może o modelu z Epsona o L805. masz może ?
Hej, Mam też ten model L805, tata ma np z kolei L810 i z mogę polecić generalnie jeden model jak i drugi. Na dobrą sprawę wybór juz zależy od Ciebie. Tak czy inaczej będziesz miała bardzo dobrą jakość wydruku ;) W ogóle to widziałam ja ostatnio w jakimś filmie, na tvnie puszczali.
Awatar użytkownika
szparag
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:04

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: szparag »

Fajny temat poruszyliście, gdyż coraz więcej ludzi zaczyna samemu sobie drukować zdjęcia gdyż jest to o wiele tańsze i szybsze. To wszystko stało się możliwe gdyż drukarki mają to coraz lepsze funkcje i takie zdjęcia wychodzą bardzo dobrej jakości. Poza tym takie zdjęcia możemy wydrukować bezpośrednio z telefonu. Takie zdjęcie możemy również troszkę poprawić w telefonie przed wydrukowaniem gdyż jest bardzo fajna aplikacja Instafota za pomocą której dokonamy poprawy jakości danego zdjęcia
Awatar użytkownika
vejobi
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2020, 18:41

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: vejobi »

Anastazja26 pisze: ↑03 gru 2019, 13:01 Cześć ludzie ;) Mam takie pytanie. Czy jest ktoś tutaj kto ma np drukarkę, która drukuje fajne zdjęcia ? bo nie ukrywam, ze te ciągłe wywoływanie trochę mnie kosztuje.
Nieprawda, kosztuje dlatego, ze dzięki cyfrówce walisz po milion fotek z każdego ujęcia każdej domówce. ;-)
Wnuki te terabajty wywala po babci, nawet jak nadrukujesz, to i tak nie będą trzymali.
Staraj się wybrać 2-3 zdjęcia z imprezy z 10-15z wakacji i tyle drukuj. Pokazywanie gościom setek fotek też jest w złym tonie (nudzisz).
Awatar użytkownika
MonikaCiachowska7
Posty: 35
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:06

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: MonikaCiachowska7 »

Od zawsze marzyłam o takie drukarce do drukowania zdjęć...ale pamiętam jak odbierało się zdjęcia od fotografa z kliszy...eh to były czasy.
Awatar użytkownika
Runbikon
Posty: 44
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:39

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: Runbikon »

W sumie moja drukuje, ale już nie jest taka zupełnie nowa. Teraz zastanawiam się nad wymianą tuszu. Nie za bardzo wiem, czy kupić oryginalny, bo zawsze tak robiłam, czy też lepiej zamienniki. Córka mi podpowiedziała, ze z tą drugą opcją wyjdzie na pewno taniej i żebym się nawet nie zastanawiała. W każdym razie pilnie muszę kupić tusz hp 302 i może faktycznie właśnie zamiennik.
Awatar użytkownika
drtusz
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:43

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: drtusz »

Polecam Canon Pixma MG5750, fajne urządzenie i drukuje dobre zdjęcia. Do tego toleruje zamienniki, więc koszta eksploatacji nie będą duże. W razie pytań pisz śmiało na moim fanpage- DrTusz. :)
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: gabi22 »

Samemu można też sobie drukować. Wystarczy mieć dobrą drukarkę, odpowiedni materiał i można działać. Oczywiście warto sprawdzić gdzie można kupić tonery do drukarek niedrogie, bo wiadomo że tego tuszu trochę zejdzie. Można kupić chociażby świetne teraz zamienniki, które nie są drogie.
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: fajna »

Dobra drukarka ogarnie coś takiego, ale jesli was interesuje na przykład reklama wielkoformatowa, to powinniście pomyśleć o tym, jak to będzie wyglądało i zamówić taki druk warszawa . Na pewno wyjdzie Wam to taniej ,niż kupowanie specjalnego sprzętu do reklam, zwłaszcza że niektóre firmy oferują też montaż.
Awatar użytkownika
Edi88
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:21

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: Edi88 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo dobrych informacji na ten temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://zamiennikicanon.pl .
seyśo

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: seyśo »

kupując dobrej jakości zamienniki nie odczuje się zmiany w jakości wydruku, od lat drukuję na zamiennikach activejet, są super wydajne. Bez problemu je urządzenie wykrywa.
oluś

Re: Drukowanie zdjęć

Post autor: oluś »

Jeśli chodzi o drukowanie zdjęć to nie wiem czy warto w tym celu specjalnie drukarkę kupować. Można przecież je wydrukować za niewielkie pieniądze w różnych miejscach. Jeśli ktoś szuka bajeranckiego urządzenia to prędzej wydajna drukarka domowa 3D będzie lepszym wyborem. Jest naprawdę świetna, w końcu flagowy produkt. Jest to najlepsza mała drukarka o największym potencjale i najlepszym stosunku ceny do jakości. Ja już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu, gdyż przydałaby się w moim warsztacie
ODPOWIEDZ