Gdzie kupujecie leki?

Wszystko o zegarkach dla kobiet i mężczyzn. Historie marek, opisy modeli, Wasze doświadczenia.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 100
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Andrzej1 »

Ja wychodzę z założenia, że apteki internetowe są dzisiaj najwygodniejszą opcją i faktycznie się to u mnie świetnie sprawdza. Najlepiej będzie, jeśli sami zajrzycie do https://www.apteka-leki.pl/ i przekonacie się o tym, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Powinno się Wam to bardzo spodobać.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Kamara »

Nie wiem jak inni, ja zazwyczaj w aptece :)
Awatar użytkownika
Irma 34
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 4:35

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Irma 34 »

Zdecydowanie najpopularniejsze leki czy też takie środki jak octenisept maść , bez większych problemów możemy zakupić w stacjonarnych aptekach. Często jednak bywają w nich problemy ze znalezieniem bardziej zaawansowanych artykułów jak leki na astmę, ale na szczęście zawsze pozostają nam apteki online z szerokim wachlarzem produktów:).
Awatar użytkownika
Anna
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 20:49

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Anna »

W aptece, no gdzie.
Awatar użytkownika
Franka
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2020, 14:19
Lokalizacja: Polska

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Franka »

Teraz najbardziej opłaca się przez internet. Szczególnie witaminy czy suplementy
Awatar użytkownika
masochistka
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:20

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: masochistka »

no to chyba jasne..... leki są w aptece, co nie?
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: pikipiki »

roznie, zazwyczaj w standardowej aptece, ale takie rzeczy, ktore mamy zawsze w apteczce albo przyjmujemy regularnie to zamawiam online. Ostatnio dosc czesto w rodzinie zdarzaja sie infekcje gardla, dlatego zamowilam butelke septogardu - ma sciagany aplikator i dluga date przydatnosci wiec bez problemu mozna bylo zrobic to online i zostawic w apteczce na wszelki wypadek :)
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Grażka »

A czy korzystacie z czegoś takiego jak pojemnik na leki? ja owszem, to bardzo wygodne rozwiązanie. Ja taki pojemnik kupiłam sobie w internetowym sklepie medycznym Medyczny.Store. Jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu, to i Wam polecam się tam rozejrzeć ;)
Władysław

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Władysław »

Mnie to w ogóle nie dziwi, bo faktycznie z dostępnością poszczególnych preparatów może być róznie. Właśnie dlatego warto od razu postawić na takie rozwiązania, do jakich macie dostęp w https://ktomalek.pl/toniki-do-twarzy/k-74/1 To bardzo ważny aspekt, dlatego też koniecznie dowiedzcie sie na ten temat więcej już teraz. Czuję, że może być to dla Was ogromnym ułatwieniem, sami się przekonajcie!
ODPOWIEDZ