Szampon do suchych włosów

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 76
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:04

Szampon do suchych włosów

Post autor: sansa »

Witajcie, czy ktoś z was poleci szampon do suchych i zniszczonych oraz naprawdę łamiących się włosów ? Najlepiej jakby do był szampon z odzywką już, żebym nie musiała kupowac dwóch produktów na raz. Dodam, ze mam włosy farbowane i pilnie potrzebuję pielęgnacji z najwyższej półki.
Awatar użytkownika
komina8
Posty: 43
Rejestracja: 18 cze 2019, 15:39

Re: Szampon do suchych włosów

Post autor: komina8 »

A próbowałaś jakiejś odzywki ? Czasami jest taki problem z włosami, ze nie da się inaczej ogarnąć niż odzywką... mnie bardzo pomógł szampon kerastase... do tego jeszcze odzywkę sobie kupiłam, włosy w końcu są na swoim miejscu, nie sa przesuszone, wszystko z nimi jak najbardziej ok.
Awatar użytkownika
kernel
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2019, 8:40

Re: Szampon do suchych włosów

Post autor: kernel »

Fakt te szampony z kerastase są świetne. Ja mam taki https://www.notino.pl/kerastase/nutriti ... w-suchych/ włosy po nim odżyły zdecydowanie. Odżywkę do włosów tez mam z tej serii i jestem bardzo zadowolona, jakość pierwsza klasa, cena też całkiem ok, produkty są bardzo wydajne
mamuśka17

Re: Szampon do suchych włosów

Post autor: mamuśka17 »

Jeśli włosy są suche, należy zaprzestać stylizacji na gorąco i używania kosmetyków jak lakier. Szampon nie pomoże. Trzeba włosy nawilżać. Tu może pomóc olejowanie. Ale suche włosy mogą też wypadać. I tu warto skorzystać z kuracji przeciw ich wypadaniu. Wiele osób w Internecie poleca kurację Delpos. To dermokosmetyki na bazie naturalnych składników. Czyli są bezpieczne.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Szampon do suchych włosów

Post autor: megi02 »

Sprawdzę Wasze propozycje, ponieważ również szukam jakiegoś odpowiedniego szamponu, ale kompletnie nie mam żadnego pojęcia na co się zdecydować. Opcji tak naprawdę jest sporo, ale niestety większość nie spełnia w ogóle moich oczekiwań.

___
https://automatyankaro.pl/automaty-vendingowe/
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Szampon do suchych włosów

Post autor: mik91 »

Na pewno ważne jest aby wybierany produkt, był po prostu dobrze dopasowany. Dobry szampon bez sylikonów to w dużym znaczeniu podstawa. Warto na pewno zwrócić uwagę na ten wybór i stawiać na naprawdę dobre produkty. Polecam w takim wypadku sprawdzić https://naturelia.pl/naturalne-szampony ... 40788.html który na pewno zaskoczy Cię składem, wydajnością, a także skutkami już po użyciu.
juśka

Re: Szampon do suchych włosów

Post autor: juśka »

NA suche wlosy są najlepsze rożnego rodzaju kuracje A najlepiej wykonywać je w salonie wryzjerskim bo można miec wówczas pewnośc że bedą wykjonane profesjonalnie. Mocno nawilżająco działa na wlosy na przyklad botohair Inoar. To kuracja która jes polecana zwlaczcza do bardzo delikatnych i rozjaśnionych włosów
ODPOWIEDZ