Biżuteria z perłami

To miejsce dla prawdziwych pasjonatów biżuterii. Opowiadamy tu o historii biżuterii, znanych i cenionych markach, sposobach wyrobu biżuterii, kamieniach, falsyfikatach, przypominamy najbardziej znane historie ze świata jubilerów. To miejsce, w którym Twoje srocze oko zapełni biżuteryjną ciekawość.
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2020, 16:18

Biżuteria z perłami

Post autor: Antonina »

Polecacie sklep perla-bizuteria.pl? Spodobała mi się ich oferta biżuterii z pereł, zdecydowanie takie ozdoby trafiają w mój gust. Jakie macie opinie na temat jakości ich produktów?
Awatar użytkownika
Kwiatosława-62
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 6:04

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: Kwiatosława-62 »

To mój ulubiony sklep! Też bardzo lubię perły, a w perla-bizuteria.pl mogę skompletować wiele zestawów z przeróżnych kolczyków, broszek czy naszyjników. Jakość ich produktów jest na wysokim poziomie, czemu wcale się nie dziwię. Sami projektują i wykonują ozdoby :)
maślanka

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: maślanka »

Ja nie jestem zwolennikiem takiej biżuterii. Znacznie bardziej odpowiada mi coś niedrogiego, a prezentującego się naprawdę dobrze. Jakiś czas temu natrafiłam na stronę https://www.vezzi.pl/pl/bizuteria-ze-st ... rurgicznej na której znalazłam świetny wybór biżuterii ze stali chirurgicznej. Od tamtego czasu regularnie do nich zaglądam w poszukiwaniu czegoś fajnego.
kaśka zzz

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: kaśka zzz »

Z myślą o wszystkich paniach kochających minimalizm powstały kolczyki z perełkami. Podobnie jak nasze babki i prababki, współczesne kobiety wybierają perły na wyjątkowe okazje - ale nie tylko. Kolczyki, naszyjniki i bransoletki z perłami. Dlaczego warto wybrać kolczyki z perłą? Perły jako jedne z najstarszych ozdób odznaczają się wyjątkową elegancją i niezaprzeczalnym urokiem https://shilla.pl/kolczyki-perelki-c35
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: Bodzio12 »

Taką biżuterię znajdziecie na stronie kolczyki sklep internetowy dostępne są tutaj piękne perły czy naszyjniki i bransoletki. Ja już złożyłam zamówienie. Kupiłam zestaw kolczyki i naszyjnik. Jestem bardzo zadowolona dlatego polecam wam ten sklep i taką biżuterię.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: megi02 »

Bardzo podoba mi się taki rodzaj biżuterii i bardzo chętnie noszę, ponieważ wiem, że pasuje zarówno do mnie, jak i do mojego stylu. Znam też wiele fajnych sklepów, w których taką biżuterię można kupić. Najwięcej sklepów można znaleźć online.
___
maszyny do grania przez internet
Sławka

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: Sławka »

Ja za perłami nie przepadam, dużo bardziej podoba mi się biżuteria z bursztynem. Moim zdaniem dodaje klasy i elegancji. Zawsze kupuję swoją biżuterię od firmy ARBISZ z Gdańska. Mają piękne złote i srebrne wyroby, można u nich znaleźć klasyczne kształty, jak i coś bardziej szalonego. Wszystko ozdobione doskonałej jakości kamieniami. Warto zwrócić uwagę m.in. na ich kolczyki: https://jubilerarbiszgdansk.pl/pl/c/KOLCZYKI/17 Bardzo polecam każdemu, kto szuka efektownej, a zarazem wysokiej jakościowo biżuterii.
włosyskup

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: włosyskup »

Kwiatosława-62 pisze: ↑25 lip 2020, 11:17 To mój ulubiony sklep! Też bardzo lubię perły, a w perla-bizuteria.pl mogę skompletować wiele zestawów z przeróżnych kolczyków, broszek czy naszyjników. Jakość ich produktów jest na wysokim poziomie, czemu wcale się nie dziwię. Sami projektują i wykonują ozdoby :)
ja lubię zamawiać z e-carla :)
-
skup włosów
Lińka

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: Lińka »

No to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Mokobelle jak dla mnie zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o jakość, cenę i jednocześnie profesjonalizm obsługi w razie dodatkowych pytań. Dlatego zajrzyjcie sobie na stronę https://mokobelle.com/pl/kolekcje-bizut ... z-perlami/ gdzie znajdziecie również kolekcje z perłami. Sama zdecydowałam się na zakup "Bransoletka łańcuch z rozetą Estella i perłą" cudna! Teraz też szukam propozycji dla swojej mamy na prezent ;)
kudłata

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: kudłata »

Mnie taka biżuteria nie bardzo się podoba. Jednak stawiam zdecydowanie bardziej na klasykę i chodzę w mało rzucającej się w oczy biżuterii. Zresztą u mnie sprawdza się tylko taka ze stali chirurgicznej bo ona mnie nie uczula. Ostatnio szukałam dla siebie czegoś nowego i tutaj https://bunnyblink.pl/pl/promotions znalazłam śliczne rzeczy w promocyjnych cenach.
jaack

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: jaack »

No tak, biżuteria to świetny dodatek do każdej stylizacji, a takie z perłami to już tym bardziej - klasa sama w sobie :) Ogółem wydaje mi się, że biżuteria z perłami wraca teraz z powrotem do mody, coraz częściej widać je w sklepach. Tutaj komplety z pereł są przepiękne - każdej kobiecie perły pasują :)
włoskistyl

Re: Jakie studia wybrac

Post autor: włoskistyl »

maślanka pisze: ↑15 sty 2021, 11:34 Ja nie jestem zwolennikiem takiej biżuterii. Znacznie bardziej odpowiada mi coś niedrogiego, a prezentującego się naprawdę dobrze. Jakiś czas temu natrafiłam na stronę https://www.vezzi.pl/pl/bizuteria-ze-st ... rurgicznej na której znalazłam świetny wybór biżuterii ze stali chirurgicznej. Od tamtego czasu regularnie do nich zaglądam w poszukiwaniu czegoś fajnego.
Wow, nie spodziewałam się, że coś takiego jest :)
-
Przedłużanie włosów - Zabieg przedłużanie włosów lub zagęszczanie włosów może być realizowany przez salon fryzjerski na miejscu lub z dojazdem do domu Klientki. Ten zabieg jest całkowicie nieinwazyjny oraz z reguły trwa kilka godzin. Metody wykonania rozdzielamy na te wykonywane na zimno (zaciskanie pasemek naturalnych włosów) i na ciepło (łączenie naturalnych pasm włosów za pomocą zgrzewarek).
wiktoria90

Re: Biżuteria z perłami

Post autor: wiktoria90 »

Droga Antonino, niestety ten sklep ma tyle wspólnego z prawdziwymi perłami, co nic. Jeśli chcesz mieć biżuterię z pereł to może lepiej odłożyć trochę i kupić coś, co będziesz nosić z dumą przez lata. Przede wszystkim powinny to być prawdziwe perły a nie imitacje. Ja polecam sklep Gemapolis.pl, gdzie znajdziesz biżuterię z pereł w cenach dostępnych dla nas - zwykłych ludzi. Możesz sobie kupić piękną biżuterię i cieszyć się jej wyglądem, ponadczasowością, bo perły nie wychodzą z mody. Sama uwielbiam perły, mam w swojej kolekcji biżuterię z perłami i uważam, że żadna inna biżuteria nie dodaje mi tyle klasy, co właśnie perły.
ODPOWIEDZ