Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

mośka

Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

Post autor: mośka »

Cześć! :) Mam konkretne pytanie o warszawskie studio tatuażu Jah Love Tattoo :) Czy korzystacie z ich usług i czy możecie polecić do kogo szczególnie warto się zapisać ?
AniaZyś

Re: Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

Post autor: AniaZyś »

tak chodzę do nich od roku mniej więcej :) a to do kogo się zapisać to zależy od tego jaki tatuaż chcesz sobie zrobić :)
mośka

Re: Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

Post autor: mośka »

aaa to ma to aż takie znaczenie ? w sumie motywu konkretnego jeszcze nie mam, coś tam wiem ale to jeszcze niedopracowane jest i tu liczyłam na kreatywność ze strony tatuatora.
AniaZyś

Re: Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

Post autor: AniaZyś »

mośka pisze: ↑03 gru 2020, 10:36 aaa to ma to aż takie znaczenie ? w sumie motywu konkretnego jeszcze nie mam, coś tam wiem ale to jeszcze niedopracowane jest i tu liczyłam na kreatywność ze strony tatuatora.
na pewno widziałaś fotki ich prac na ich faceboowym profilu, tam mniej więcej widać, że np Kinga specjalizuje się w kolorowych tatuażach a konikiem Michała jest realizm. Zadzwoń, powiedz o motywie jaki masz na mysli i na pewno Cię do kogoś odpowiedniego zapiszą :)
mośka

Re: Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

Post autor: mośka »

wielkie dzięki za namiar na ich profil :) zdjęcia tatuazy rzeczywiście robią niesamowite wrażenie :) będę w tym tygodniu dzwonić i się umawiać na wizytę :)
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

Post autor: Grażka »

A czy ktoś z Was robił sobie może tatuaż w studio https://tattoopoland.com? Ja ostatnio trafiłam na ofertę tego miejsca w sumie przypadkiem, ale muszę przyznać, że dzieła, które widziałam na zdjęciach, bardzo mi się spodobały. Pracujący tam artyści według mnie naprawdę mają talent ;) A Wy co sądzicie?
aliss

Re: Do kogo zapisać się na tatuaż w Jah Love Tattoo ?

Post autor: aliss »

Możecie też tutaj https://www.skytattoo.net/tatuaze-a-zdr ... ch-unikac/ poczytać sobie poradnik na temat tego - jak na zdrowie może wpłynąć wykonanie tatuażu? Dowiecie się tam jak uniknąć problemów zdrowotnych/ ryzyka ich nastąpienia?
ODPOWIEDZ