Jaki wózek dla dziecka?

Znasz ciekawy blog? Interesujący portal? Mądry duwtygodnik? Napisz o tym. Podziel się z nami swoją opinią o sklepie internetowym lub innej platformie, która Cię zachwyciła i którą lubisz.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 100
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Andrzej1 »

Hej, szukamy dobrego wózka dla naszego malucha. Zależy nam na czymś bardzo praktycznym. Myślicie, że taki model jak https://umalucha.pl/produkt/anex-sport- ... lekcja-new będzie dobrym rozwiązaniem? Po opisie wydaje się to bardzo ciekawą opcją.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:05

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Amela22 »

U mnie fajnie sprawdza się anex m/type i mogę go polecić z czystym sumieniem. Wygodny, solidny i bezpieczny, łatwy w obsłudze a przy tym fajnie się prezentuje;)
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:53

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Majkaaa »

Tez mam m/type z anexa i śmiało mogę go polecić. Wózek poręczny, zgrabny i zwrotny. wygodnie się prowadzi i szybko składa:)
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: carbonara »

A ja nie, mam x- landera, zamówiłam go sobie online żeby mu się lepiej przyjrzeć i przymierzyć do niego na spokojnie a widziałam go już wcześniej, u mnie dziewczyny z osiedla mają te wózki, od razu się wyróżniają na spacerach
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2020, 13:33

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: AnitaT »

Ja z kolei zdecydowałam się na anex z tym, że e/type. Jest wygodny, poręczny i zwrotny a przy tym prezentuje się bardzo stylowo.
ODPOWIEDZ