Konsultacje lekarskie on-line - korzystaliście już?

To bardzo poważny wątek. Rozmawiamy o zdrowiu, specjalistach, terapiach i lekach, dostępnych w aptekach, jak i u zielarzy. Dzielimy się doświadczeniami, pomagamy przejść chorobę.
Awatar użytkownika
PannaMigotka
Posty: 477
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:28

Konsultacje lekarskie on-line - korzystaliście już?

Post autor: PannaMigotka »

Korzystaliście już z czegoś takiego?
Tutaj https://www.dermoklinika.pl/o-nas/infor ... -pacjentow widziałam jak dokładniej wyglądają takie konsultacje lekarskie on-line.
Może ktoś jest w stanie też doradzić coś od siebie?
Będę wdzięczna za wskazówki i namiary od was.
I opinie, jak sprawdzają się właśnie takie konsultacje zdalne. Jakoś nie do końca sobie to wyobrażam.
Grażynka

Re: Konsultacje lekarskie on-line - korzystaliście już?

Post autor: Grażynka »

Nie korzystałam z takich konsultacji i nie zamierzam. Sądzę, że wiarygodne są normalne badania a nie diagnoza na zasadzie przypuszczenia/wywiadu. Wraz z rodziną chodzimy do Luxmedu kiedy zaistnieje potrzeba, placówki działają normalnie, nie ma tu jakichś cyrków, że czeka się miesiącami albo odmawiają. Nic z tych rzeczy. Polecam wejść na stronkę https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ i sprawdzić gdzie masz najbliższą placówkę oraz jaki jest zakres diagnostyki. Jestem pewna, że się nie zwiedziesz.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Konsultacje lekarskie on-line - korzystaliście już?

Post autor: carbonara »

Tak, ja korzystałam, ginekologa omawiał też ze mną wyniki badań a że cytologia wyszła nie najlepiej to zalecił papilocare i powtórne badania za kilka miesięcy, mówi że to pewnie zakażenie hpv się daje we znaki
Awatar użytkownika
rakieta
Posty: 48
Rejestracja: 18 paź 2019, 14:40

Re: Konsultacje lekarskie on-line - korzystaliście już?

Post autor: rakieta »

Szczerze mówiąc nie korzystałam bo nie można nazwać tego konsultacją, poprosiłam tylko po kolejną receptę na vines, dostałam i na tym konsultacja się skończyła :lol:
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Konsultacje lekarskie on-line - korzystaliście już?

Post autor: Grażka »

Owszem, czasami jest to bardzo wygodne ;) Mnie ostatnio bardzo bolało gardło i skorzystałam z takiej porady. Okazało się, że mam stan zapalny gardła. Dostałam jakieś tabletki do ssania i bardzo szybko mi na szczęście przeszło ;) A Wy co zazwyczaj bierzecie jak boli Was gardło?
ODPOWIEDZ