Garnek żeliwny

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Awatar użytkownika
Złoto123
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 17:55

Garnek żeliwny

Post autor: Złoto123 »

W przyszłym roku od wiosny do jesieni zaplanowałam sobie, że w swoim ogrodzie raz w tygodniu będę rozpalać ognisko i gotować w żeliwnym garnku. I sobie pomyślałam, że teraz takie garnki mogą być tańsze niż w sezonie. Pomyślałam też, że kupię go online, żeby nie musieć go wozić i nosić 😊 na tej stronie: https://chle-mar.pl/ , znalazłam kilka garnków żeliwnych. Doradzicie?
Awatar użytkownika
Mau5
Posty: 6
Rejestracja: 09 gru 2019, 4:25

Re: Garnek żeliwny

Post autor: Mau5 »

Na rynku nie ma lepszego producenta garnków żeliwnych niż Staub. Naczynia te nie należą do tanich, ale dostaniesz kilkuletnią gwarancję i uwierz mi w tak jakościowym garnku co byś nie ugotował wszystko smakuje lepiej
https://zwilling.pl/info/naczynia-zeliwne-staub
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 76
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:04

Re: Garnek żeliwny

Post autor: sansa »

ja mam wolnowar jeszcze dodatkowo od Wolnowar Crock-Pot 2,4l czarny CSC046X to śietny model i idealny na zupe dla jednej osoby. Najwazniejsze jest to, że gotowanie nareszcie stało się dla mnie przyjemnością.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 239
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:30

Re: Garnek żeliwny

Post autor: Bodzio12 »

Wiem że tutaj w sklepie internetowym Pojemniki plastikowe sklep internetowy znajdziesz taki i inne garnki. ja tutaj zamówiłam pojemniki do przechowywania. Sa super polecam ten sklep bardzo serdecznie.
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Garnek żeliwny

Post autor: klejka »

W sumie to nigdy się nad tym nie zastanawiałam, a też lubię gotować i robię to dosłownie w każdej wolnej chwili. Sprawia mi to dużą przyjemność. A co do Twojego pytania, to sprawdź blog kulinarny Gotowanie24.pl Być może tam znajdziesz odpowiedź.
ODPOWIEDZ