Boże Narodzenie

Projektujesz i tworzysz biżuterię lub dodatki? To idealne miejsce dla Ciebie, Twoja oaza, w której z pewnością znajdziesz przyjaciół. Podziel się swoimi projektami, pokaż, czego się uczysz. Powiedz, z jakich materiałów korzystasz i gdzie poszukujesz inspiracji. Podziel się tutorialami, jak i opowiesz o sklepach, w których kupujesz półfabrykaty takie ja koraliki, kryształki, metale i inne elementy.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Boże Narodzenie

Post autor: Grażka »

Witajcie,
a czy zdarza Wam się wykonywać różnego rodzaju dekoracje na Boże Narodzenie metodą hand made? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę Happenings.pl. Znajdziecie tam bardzo fajne bombki styropianowe, które wystarczy tylko pomalować, ozdobić brokatem itp., aby stworzyć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju ozdoby na choinkę ;)
Awatar użytkownika
Zenobi
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:00

Re: Boże Narodzenie

Post autor: Zenobi »

Ja naprawdę mam wiele różnych pomysłów na święta i nie tylko robię różne dekoracje, ale wymyślam różne oryginalne niespodzianki. Ostatnio znalazłam taką fajną stronę www.listymikolaja.pl z filmami i listami od Mikołaja. Postanowiłam, że spersonalizuję wideo dla moich dzieciaków, aby wiedziały, że Święty naprawdę istnieje :) Co Ty na to? Też możesz skorzystać z takiej możliwości.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Boże Narodzenie

Post autor: meryntrant »

Ja zwykle staram się myśleć o prezentach wcześniej by w gorączce zakupów przed świętami nie musieć się już tym martwić. Ostatnio dowiedziałem się też że tutaj : https://prezentmarzen.com/swieta-dla-niej/ można znaleźć ciekawe pomysły na prezent.
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Re: Boże Narodzenie

Post autor: Welinka »

Ja własnie przeglądam ofert w sieci na dekoracje świąteczne bożonarodzeniowe - zauwazylam kilka ciekawych propozycji w na skleporganza.pl Wybór jest spory więc mam większe pole do popisu w tym roku na święta :) Uwielbiam ozdabiac moje mieszkanie rodzinne w tym czasie, oczywiście poza choinką - to tak wzmacnia ducha świąt :D
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 100
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Boże Narodzenie

Post autor: Andrzej1 »

A co sądzicie o specjalnych dekoracjach ze sztucznych kwiatów? Jak dla mnie to bardzo ciekawa opcja, która może Wam bardzo przypaść do gustu. Najlepiej zajrzyjcie do https://www.bomm.pl/pl/kategorie/motyle/ i zastanówcie się, co będzie dla Was korzystną opcją.
Awatar użytkownika
GADULA
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2020, 12:13

Re: Boże Narodzenie

Post autor: GADULA »

jest wrzesień i powiem szczerze, że jestem już w trybie jesieni i szukam rzeczy powoli takich dekoracyjnych na halloween i tak dalej. gdzie stacjonarnie można znaleźć takie rzeczy?
Awatar użytkownika
paula00
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:19

Re: Boże Narodzenie

Post autor: paula00 »

Zdarza mi się zrobić jakieś dekoracje własnoręcznie, ale za bardzo nie mam na to czasu i koniec końców zazwyczaj kupuję gotowe ozdoby. W tym roku już nawet zamówiłam trochę ozdób na https://www.dekoria.pl/swieta i czekam aż paczka do mnie dotrze. Znalazłam tutaj wiele ładnych ozdób w na prawdę dobrej cenie i na prawdę już nie mogę się doczekać aż paczka z nimi do mnie dotrze.
dżesi

Re: Boże Narodzenie

Post autor: dżesi »

Co roku wykonuję jakieś ciekawe stroiki świąteczne do swojego domu i dla rodziny, ale w tym roku niestety jakoś brakuje mi inspiracji, dlatego nie obyło się bez pomocy internetu. Trafiłam sobie przypadkiem na stronę sf meble szukając stolika, a trafiłam na fajne inspiracje świąteczne, więc mam 2w1!
ODPOWIEDZ