Upadek dziecka z łózka

Bransoletki dla dziewczynek, spinki do mankietów dla chłopców. Biżuteria dla dzieci święci triumfy podczas okresu komunijnego, ale nie tylko. Kupujemy dzieciom biżuterię z różnych okazji. Czy to dobry pomysł? Jaką biżuterię możemy wybrać z oferty producentów? Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
glumi
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2019, 11:58

Upadek dziecka z łózka

Post autor: glumi »

Nie wiem jak to się stało bo staram się na takie rzeczy uważać, ale córka spadła z łóżka. Co robic w sytuacji jak dziecko spadnie z lózeczka?
Awatar użytkownika
Anetka
Posty: 51
Rejestracja: 17 gru 2018, 13:11

Re: Upadek dziecka z łózka

Post autor: Anetka »

Na stronie jest opisane co robić jak nastapi upadek niemowlaka z łóżka. Na pewno warto jest dziecko obserwowac. Jesli coś Cię niepokoi to dobrze jest wybrać się do lekarza.

Jakiś miesiąc temu moja córcia spadłą z łóżka. Często kładłam dziecko obok siebie, a tym razem przysnęłam oraz obudził mnie płacz. Okazało się, ze córka spadła (dobrze, ze na dywan....). W sekundę byłam przy niej ale już za późno. Nic się nie stało nawet nie było czerwonego śladu ale teraz staram się uważać.

Bo nadal słyszę jej płacz oraz ogólnie bardzo się wystraszyłam.
Awatar użytkownika
dziecko123
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2020, 15:10

Re: Upadek dziecka z łózka

Post autor: dziecko123 »

Cześć!
Dużo się oczytałam własnie z takim problemem, że dziecko wypało z łóżka. Dlatego chciałabym zapobiec takim sytuacjom. Dlatego chciałabym aby moje dziezcko zawsze zasypiało w swoim łóżeczku, które nie pozwoli na taką sytuację. Dlatego szukam łóżeczka z pościelą i materacem. Polecicie jakieś sprawdzone miejscówki? ;) Co myślicie o tym sklepie? https://bello24.pl/189-lozeczka-wyposazenie-do-lozeczka
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Upadek dziecka z łózka

Post autor: Kamara »

Eeee... a to jakaś tragedia, że dziecko spadło z łóżko? Ja jestem dorosła i też mi się zdarzało. Matko jedyna. Nie róbcie z igły widły, dziecko nie jest z porcelany.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Upadek dziecka z łózka

Post autor: olga83 »

Żeby dziecko nie spadało z łóżka, to może przed jego zakupem warto zastanowić się, jakie kupić, żeby zapobiec tragedii. Ja polecam sklep https://martimeble.pl/24-lozka-pojedyncze . Znajdziecie tam łóżka także z poręczami. Są solidnie zrobione i wygodne. Kolejnym plusem jest też cena. Sami ich sprawdźcie.
Awatar użytkownika
SerenadaOPoranku
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:40
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Upadek dziecka z łózka

Post autor: SerenadaOPoranku »

Spodobały mi się w sieci niedawno torebki damskie i myślę, że takie spodobają się każdej z nas. Kupujecie online?
Materiały WS-TEX
ODPOWIEDZ