Wybrać okna premium?

Szukasz inspiracji jak urządzić wnętrze? Wiesz o ciekawych projektach? Ciekawych miejscach z dekoracjami do domu? Podziel się wiedzą i doświadczeniem!
Awatar użytkownika
PannaMigotka

Wybrać okna premium?

Post autor: PannaMigotka »

Co o tym sądzicie?
Warto wybrać okna premium do nowego domu?
Zastanawiam się czego można od nich oczekiwać. Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/ znalazłam stronkę, gdzie piszą o tym coś więcej.
Może ktoś jest w tym lepiej rozeznany?
Awatar użytkownika
jola890

Re: Wybrać okna premium?

Post autor: jola890 »

U mnie wybór padnie na pewno na okna PCV i powiem szczerze, że nie zależy mi na jakiś specjalnych wymaganiach. Ważne, żeby okna były dobrej jakości. Przeglądam właśnie sobie ofertę firmy Drutex. Mam nadzieję, że to właśnie u nich uda mi się znaleźć to, czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
akwamaryna12

Post autor: akwamaryna12 »

Jola jesteś klientką, płacisz kasę i masz prawo mieć wymagania. Ja np. oczekiwałam okien wysokiej jakości, o bardzo dobrej izolacji, zachowaniu parametrów, nowoczesnych technologiach i modnym kształcie. W wielu firmach moich oczekiwań nie spełniono. Może wydaję się teraz problematyczną klientką ale wcale tak nie jest. Mam wymagania bo trochę o oknach czytałam. Wiedziałam jakie powinny mieć parametry i dużo czytałam o nowych technologiach, które są stosowane do uzyskania najlepszej izolacji. Na szczęście firma Oknoplast okazała się być profesjonalna i mamy okna w mojej skali punktowej 10/10. Super są. Pod względem estetyki, wykończenia i parametrów najbardziej nam się podobały. Starannie wykonane komory w profilu, odpowiednia ich ilość, uszczelki oraz ramy Warmatec, które gwarantują odpowiedni poziom izolacji. Jeśli zależy Ci na dobrych oknach na lata to z czystym sumieniem mogę doradzić idź do Oknoplastu. Jeśli chcesz zaoszczędzić, nie zależy Ci na jakości to nie pomogę.
Awatar użytkownika
Amarant

Post autor: Amarant »

My wybór okien mamy już za sobą. Jest to decyzja na lata, dlatego uważam, że powinno się brać pod uwagę tylko porządne firmy. Jedną z nich jest firma Nowe okna. Mają krótki czas realizacji - 7 dni. To link do ich strony: http://noweokna.pl/ Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
Daria09

Post autor: Daria09 »

Ja dla osób które są na etapie poszukiwania w Poznaniu zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na firmę Domega z bardzo dobrze przygotowaną ofertą producentów, modeli oraz ekipą montażową która w razie potrzeby na pewno skutecznie Wam pomoże. Najlepiej będzie się skontaktować i na spokojnie podjąć słuszną decyzję co do zakupu.
Awatar użytkownika
domi.nika

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o tym jakie okna dachowe wybrać na poddasze https://www.erim.pl/w-jaki-sposob-dobra ... a-poddasze
ODPOWIEDZ