Choinki

Szukasz inspiracji jak urządzić wnętrze? Wiesz o ciekawych projektach? Ciekawych miejscach z dekoracjami do domu? Podziel się wiedzą i doświadczeniem!
Awatar użytkownika
milka
Posty: 55
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:19

Choinki

Post autor: milka »

Cześć. Macie jakieś sprawdzone punkty, gdzie kupujecie choinki - w doniczkach albo takie cięte? Czy od plantatorów typu https://www.choinki.pl/ czy z jakiś innych miejsc? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie!
Grażka
Posty: 577
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Choinki

Post autor: Grażka »

A czy wiecie, że sztuczna choinka jak żywa może nawet wyglądać? Widziałam takie drzewka ostatnio w sklepie internetowym http://happenings.pl/choinki-na-boze-narodzenie. Gwiazdka tak naprawdę tuż, tuż, więc polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Zenobi
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:00

Re: Choinki

Post autor: Zenobi »

Prawdziwa choinka na święta to jest coś wspaniałego. Jeszcze jak jest wystrojona rzez nasze dzieciaki to po prostu brak słów :) Dla nich to jedna z większych atrakcji po prezentach. A skoro o nich wspomniałam, to chcę się Was zapytać o coś. Czy znacie może stronę elfi ? Chciałabym zamówić dla naszych maluchów listy od Mikołaja. Bardzo by się ucieszyły, bo długo pisały słowa do niego i z pewnością będą czekały na odpowiedź.
Awatar użytkownika
amelcia11
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2019, 11:53

Re: Choinki

Post autor: amelcia11 »

Ja od zawsze marzyłam o żywej choince, ale na razie nie możemy sobie na to pozwolić. Wiem, że igiełki się osypują i trzeba cały czas sprzątać, także na razie pasujemy. Widziałam bardzo fajne sztuczne choinki na https://yourhomestory.com.pl/dodatki/bo ... inki/180cm i to mi w zupełności wystarczy :)
Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 120
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Re: Choinki

Post autor: Lucky »

A skoro już o choinkach na Boże Narodzenie mowa, to jakie wolicie – sztuczne coś imitujące drzewko czy raczej żywe choinki? Ja jak byłam mała, zawsze miałam w domu żywą choinkę – teraz gdy dorosłam i urządzam własne święta, to również mam żywą. Tym razem zamówioną tutaj : https://choinki.ranozebrano.pl/ Dodatkowo, dzięki zakupom w tym sklepie, mogłam wspomóc kogoś potrzebującego 😊
Marika Ziółkowska

Re: Choinki

Post autor: Marika Ziółkowska »

Powiem wam, że ja w tym roku muszę kupić dużą i wysoką choinkę około 2.5 m i muszę wybrać taką bo mam dość duży salon i nie chce, żeby tak choinka zniknęła w tym dużym salonie. Znalazłam bardzo ładna choinkę na tej stronie https://www.virpol.pl/ i przyznam, że maja najpiękniejsze choinki w sieci.
nikoś

Re: Choinki

Post autor: nikoś »

Jeśli chodzi o choinki Bożonarodzeniowe to ja zdecydowanie polecam drzewka od polskiego producenta - https://choinki-sonic.pl/choinki-na-pniu/. Choinki wyglądają naprawdę jakby zostały chwilę temu przyniesione z lasu. W ich ofercie można znaleźć wysokiej jakości choinki sztuczne z PE i PCV. Dzięki nowoczesnym metodom oraz urządzeniom uzyskuje się najbardziej realistyczne efekty. Każda z igieł wygląda tak, jak w naturze – ma odpowiedni kształt, jest cieniowana itp.
Wi_kuś

Re: Choinki

Post autor: Wi_kuś »

A co powiecie o choinkach w doniczkach tego typu: https://choinka.online/pl/c/Choinki-zywe-w-donicy/41 . Zawsze miałam w domu dużą choinkę na pniu, natomiast teraz się wyprowadzał i moje mieszkanie nie jest zbyt duże. Szukam żywego, ale małego drzewka, któremu nie zabraknie uroku. Myślicie, że takie mniejsze drzewka na spokojnie można udekorować bombkami i łańcuchami, zastanawiam się tez czy na spokojnie zmniejszą się tam prezenty? Nie wyobrażam sobie świąt, w których nie ma tego typu ozdób.
ODPOWIEDZ