Jaki sklep z kawą polecacie?

Wszystko o dietach i różnych aktywnościach sportowych - podpowiadamy jak ćwiczyć, jak jeść, by być zdrowym i pięknie wyglądać.
Awatar użytkownika
Iga

Jaki sklep z kawą polecacie?

Post autor: Iga »

Hej! Powoli kończy mi się kawa… Z tego względu zastanawiam się gdzie warto by było zakupić nową. Myślę nad jakimś sklepem, w którym mogłabym zakupić dobrej jakości kawę. Znacie może relaks-po.pl? Warto tam zrobić zakupy według Was?

Awatar użytkownika
boguchwała-95

Re: Jaki sklep z kawą polecacie?

Post autor: boguchwała-95 »

Pewnie, że warto! Jeśli zależy Ci na zakupie dobrej jakościowo kawy, to zdecydowanie warto zrobić zakupy w tym sklepie. Często zamawiam tam kawę i kosmetyki naturalne. Nie mam zastrzeżeń co do ich jakości.

enduro

Grażka

Post autor: Grażka »

A skoro już o kawie mowa, to gdzie kupowaliście Wasz ekspres do kawy? Wiecie, gdzie mają taki wysokiej jakości sprzęt, ale za przyzwoitą cenę? Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór takich ekspresów na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy- ... -stalowym/. Jak sądzicie, opłaca się ekspres zamówić właśnie w tym sklepie?

Awatar użytkownika
Welinka

Post autor: Welinka »

Ja uwielbiam z kolei pic kawe z ekspresu :) Moj eskspres sluzy mi juz 3 rok i jestem z niego zadowolona - chociaz ostatnio troche sie popsul. Jednak Ja odkad jest juz naprawiony - to znow moge cieszyc sie aromatyczną kawą :) To jest akurat model z boscha - ta firma https://ekspresowy-serwis.pl/ zaradzila mojemu problemowi szybko i sprawnie. Nawet wyczyscili sprzet od srodka i na prawde dziala i wyglada jak nowy :D

Awatar użytkownika
pikipiki

Post autor: pikipiki »

my odkad zdecydowalismy sie na ekspres nespresso lattissima to wszystko zamawiamy u nich na sklepie :) Wybor kapsulek jest taki, ze glowa mala :D od espresso po wymyslne latte smakowe :D

ODPOWIEDZ