Dobre jedzenie

Wszystko o dietach i różnych aktywnościach sportowych - podpowiadamy jak ćwiczyć, jak jeść, by być zdrowym i pięknie wyglądać.
Violuśka

Dobre jedzenie

Post autor: Violuśka »

Jedzmy smacznie ale i zdrowo - to ważne.Ktoś zapyta czy to możliwe ? - oczywiście że tak - odpowiem. Bardzo lubimy w naszej kuchni dania smażone ale właśnie tutaj musimy zwrócić uwagę na jeden drobny szczegół - to temperatura dymienia oleju . Rafinowany olej rzepakowy ma bardzo dobrą odporność na zmiany termiczne zachodzące podczas smażenia. Jego temperatura dymienia wynosi 242 stopni C. Dlatego właśnie powinniśmy używać oleju rzepakowego.

Grażka
Posty: 578
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Dobre jedzenie

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem w takiej zdrowej diecie nie powinno zabraknąć również orzechów, które zawierają sporo NNKT, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli chodzi o orzechy włoskie, możecie je zamówić na przykład w sklepie internetowym ze zdrową żywnością https://jawo2008.pl/201-orzechy-wloskie-luskane.html. Mają tam wysoką jakość i niewygórowane ceny, więc polecam ;)

Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Dobre jedzenie

Post autor: magra »

A tutaj https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... agodzenia/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Macie tam bowiem namiar na ciekawy poradnik. Znajdziecie tam bowiem pokarmy, które powodują zgagę. Poza tym dowiecie się również jakie są sposoby jej łagodzenia.

ODPOWIEDZ